АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Аудит, перевірка та оцінка
ефективності реклами

Економія бюджету від 10%, покроковий план дій.
Збільшуй продажі при сталому бюджеті.

Кому і коли потрібна перевірка реклами:

– результати реклами вас не влаштовують

– потрібно перевірити якість поточних налаштувань

– потрібно знайти точки зростання та варіанти підвищення ефективності

– потрібна стороння оцінка поточної реклами 

Налаштування реклами Google Ads, актуальні техніки

Досить намагатися здогадатися, як використовувати одну з найбільш складних і вибагливих рекламних платформ, дозвольте нам зробити важку роботу.

Цифровий маркетинг, який перемагає

Повний спектр послуг з реклами Google Ads, який надасть вам потужну маркетингову стратегію.

Генії онлайн-реклами

Завдяки актуальним сертифікатам наших менеджерів ви можете отримати дані від 100+ клієнтів, які виграли в Google Ads.

Копірайтинг + Творче чуття

Результати вашого маркетингу будуть досягнуті швидше, якщо ви дозволите нам об'єднати дані та креативність, щоб домінувати у вашій онлайн-рекламі.

Професійна Сертифікація

Ви могли вибрати будь-яку команду
без підтверджених результатів. Але навіщо?

Ми наполегливо працювали, щоб підготувати 50+ кейсів. Ви повинні їх побачити.

energin-logo-black
boxyclub-logo-black
autolavel-logo-black
lingerie-logo-black
aquarell-logo-black
kindergarten-logo-black

Перелік послуг, які ми надаємо

Ми любимо рухатись дуже швидко,
або так швидко, як ви бажаєте

Поки ми допомагаємо вам досягати ваших цілей,
ми з радістю коригуємо рівень нашої підтримки.

Підтримка та керування рекламою Goole Ads

Поставте нам задачі, і ми все зробимо за вас.

Одноразовий аудит реклами Google Ads

Отримайте детальні покрокові рекомендації щодо реклами у Facebook, які ви зможете впровадити.

Одноразове налаштування реклами Google Ads

Ми створимо для вас рекламу Facebook, якою ви будете володіти та домінувати.

Консультування з реклами Google Ads

Ми допоможемо вам розставити пріоритети та виконати все плану, щоб все запрацювало на вищому рівні.

Частка доходу від реклами Google Ads

Прибуткове партнерство з вищим потенціалом для нас обох. Поговоримо про взаємовигідне партнерство.

Ваші конкуренти можуть отримати цю пропозицію перед вами, Не дайте їм цього зробити.

Готові поширити успіх вашої реклами на інші канали?
Ми теж можемо це зробити

Ми покращимо ефективність ваших поточних рекламних каналів
та підготуємо для вас нові.

Ми надішлемо звіти та проведемо консультацію - Як (і коли) ви хочете

Наша єдина вимога – щоб комунікація була чіткою та ефективною,
тому ми з радістю відповідаємо на дзвінки, чати, електронну пошту та будь-які інші способи.

Де ми отримуємо відповіді на ці питання? З нашого багаторічного досвіду

Якщо ми з якихось причин не відповіли на ваше запитання, ми
обов’язково хочемо почути його, коли ви отримаєте свій безкоштовний маркетинг-план.

Як вибрати агентство Google Ads?

Коли вам потрібна допомога в пошуку агентства Google Ads, слід врахувати кілька важливих моментів. По-перше, майте на увазі, що Google Ads - це добре налагоджений і конкурентний маркетинговий канал у цифровій рекламі. Існує так багато агентств на вибір, що багато з них спеціалізуються на певних галузях. Знайдіть відповідне агентство цифрового маркетингу, яке має значний послужний список постійних перемог і кейсів пошукових кампаній у вашій галузі, і не обов'язково звертатися до власної компанії, повірте нам. Також обов'язково попросіть надати свіжі рекомендації.

Як працює Google Ads?

Google Ads, раніше відома як Google Adwords, є популярним інструментом онлайн-реклами з оплатою за клік (PPC). Коли ви розміщуєте рекламу в Google Ads, ви намагаєтеся показати своє оголошення в пошуковій системі Google. Це називається PPC, тому що ви платите за кожне відвідування вашого вебсайту. Вартість кожного кліка залежить від двох важливих елементів: наскільки конкурентним є ключове слово (ми проводимо дослідження ключових слів для вас) і наскільки дизайн вашої цільової сторінки відповідає пошуковому запиту. Коли ви пишете хороші оголошення, які ведуть на якісний вебсайт, ціна за клік (CPC), яка також є аукціонною ставкою, коштує дешевше. Ви можете керувати сумою, яку хочете витратити на щоденній, щотижневій, щомісячній або довічній основі. Створення ефективної реклами Google Ads може мати значний вплив на зростання бізнесу, оскільки користувачі продовжують звертатися до Google за відповідями на свої запитання. Google Ads має тісну інтеграцію з Google Analytics та іншими інструментами Google.

Чи доведеться мені працювати з вами протягом тривалого часу?

Ми не футбольна команда, яка намагається укласти з вами довгостроковий контракт. Але коли це має сенс (наприклад, коли ми працюємо над дійсно великими цілями), ми попросимо про більші зобов'язання. Тому що це захищає нас обох. Коли ви отримаєте безкоштовну консультацію, ми зможемо обговорити всі деталі.

Чи можу я залишити собі всі креативи, які ви робите для мене?

Абсолютно. Всі дані, зображення, слова, відео тощо. Все, що ми створили для досягнення ваших цілей, залишається у вашому розпорядженні. Незалежно від того, чи залишитеся ви з нами, чи перейдете працювати до когось іншого.

Коли я можу отримати доступ до своїх аккаунтів?

Опівночі. О другій годині ночі. Коли завгодно. Ми дбаємо про те, щоб ви мали повний доступ до своїх аккаунтів з самого початку.

Як формується комісія за послуги? Чи базується вона на витратах на рекламу?

Ми використовуємо кілька різних моделей ціноутворення, щоб переконатися, що ви отримуєте максимум користі від наших послуг. І щоб переконатися, що ми все ще можемо годувати наших співробітників. Виявляється, вони люблять поїсти.

Який рівень рекламних бюджетів вам потрібен?

Хоча у нас немає конкретного мінімуму чи максимуму, наші клієнти зазвичай витрачають від $500 до $15000+ щомісяця на свої маркетингові кампанії.

Чи працює реклама Google для моєї ніші?

Ми маємо великий досвід роботи в різних галузях. Якщо ви займаєтеся лідогенерацією, електронною комерцією чи чимось іншим, ми майже напевно зможемо вам допомогти. Просто перегляньте опубліковані кейси вище для отримання додаткової інформації.

Ви віддаєте перевагу створювати нові акаунти чи використовувати ті, що вже є?

Ми залишаємо це на ваш розсуд. Але, враховуючи ваш вибір, ми воліємо працювати з тими акаунтами, які ви вже відкрили.

Як часто ви будете надсилати звіти?

У нас є інструменти звітності, які відповідають вашим потребам. Перевіряйте так часто, як вам подобається, за допомогою нашої спеціальної панелі. Або дозвольте нам надсилати регулярні звіти з усією найважливішою інформацією.

А як щодо додаткових платежів?

Ні, дякую. Нам добре платять за те, що ми досягаємо чудових результатів. А не тому, що ми вичавлюємо з наших клієнтів кожну копійку.

Як швидко ми можемо почати?

Як швидко ви можете набрати цей номер?+38(067) 649-4616.

Маєте інші питання, на які не знайшли відповіді?

Ефективний маркетинг чекає на вас - готові?

Запитання та відповіді:

Кожен аудит таргетованої реклами розраховується індивідуально під кожен бізнес, адже кожен бізнес унікальний сам собою. Вартість аудиту розраховується на основі погодинної роботи.

Докладніше ви можете ознайомитись за посиланням.

Вам потрібно залишити заявку на сайті.

Це дуже гарне питання. Ми дійсно сподіваємось, що і ви, і ми заробимо багато грошей, працюючи разом, але, на жаль, ми не можемо знати це напевно.

Чинники, які впливають на продаж можна розділити на 4:

Перші 33% наша реклама (єдине, на що ми готові дати гарантію і це наша зона відповідальності).
Другі 33% — ваш веб-сайт, обліковий запис, відео або мобільний додаток і те, яку конверсію це все має (за це ми ручатися не можемо, але можемо підказати які правки внести, щоб підняти коефіцієнт конверсії).
Треті 33% – це те, який продукт чи послугу ви пропонуєте, його ціна та ваші навички продажу (це зовсім не наша зона відповідальності).
1%, що залишився, — непередбачені обставини, на які ніхто не може вплинути, наприклад COVID-19, надзвичайні ситуації або економічні спади.
Як ви вже зрозуміли, за що ми точно можемо бути впевнені це перші 33%, а також можемо трохи допомогти з другим фактором. На жаль, ми не можемо гарантувати вам конверсій або продажів, але ми впевнені, якщо ви оберете нас, то ми зробимо все можливе, щоб ваш бізнес досяг успіху, отримавши багато лідів або конверсій! Ми завжди дуже чесні з нашими клієнтами!

Якщо у вас вже є рекламний обліковий запис, ми можемо проаналізувати його і зробити висновки про поточну статистику та точки зростання. Прогноз ґрунтується на ваших рекламних даних за останні кілька місяців. Однак, якщо у вас ще немає жодних даних для аналізу, наприклад у випадку, коли нам потрібно створити новий обліковий запис, зробити аналіз буде неможливо. Нам потрібно від 1 до 3 місяців, щоб усе протестувати і разом попрацювати над підвищенням кількості та якості лідів.

Ми розуміємо, що це мрія будь-якого клієнта, але ж ви знаєте, що “безкоштовний сир буває тільки в мишоловці”. Будь-яка робота має бути оплачена. На жаль, у рекламі немає гарантій, і ніхто не може вам їх дати. А якщо хтось дасть, то нахабно бреше. Ми робимо свою роботу дуже професійно, і вона має бути повністю оплачена. Це доведено численними відгуками, кейсами та офіційними партнерськими статусами рекламних систем. Все це ви можете побачити на нашому веб-сайті.

На жаль, це неможливо, тому що трафік потрібно кудись вести, наприклад на ваш веб-сайт, сторінку Facebook або Instagram, мобільний додаток або відео в YouTube.

Ми лише забезпечуємо професійне налаштування Google реклами та надаємо послуги управління рекламними кабінетами. Гроші (рекламний бюджет), які ви кладете на рекламні облікові записи Google Ads, Facebook Ads та інших рекламних систем – це додаткові витрати, які необхідно вважати окремо з метою прозорості перед клієнтом. Рекламні бюджети та вартість нашої роботи завжди роздільні. Найчастіше рекламні бюджети набагато більші за ту вартість за послуги, яку ми беремо.

У нас є кілька сервісів, щоб дізнатися, але всі вони не зовсім точні. Точність становить приблизно 50%. Ми не рекомендуємо цей метод пошуку ключових слів. Існують інструменти для пошуку найкращих варіантів ключових слів, не обов’язково тих, що використовують ваші конкуренти, наприклад, Google Planner, Google Trends, Wordstat.

Всі наші співробітники працюють у різних містах України, повністю віддалено, всі вони – штатні спеціалісти. Ми маємо невелику команду професіоналів. Всі працівники діляться на фахівців з контекстної реклами, фахівців з таргету, web-аналітиків, менеджерів проектів і є позаштатний дизайнер.

Наша компанія знаходится в Україні. Ми працюємо виключно на віддаленній основі та вважаємо, що в наш час це найефективніший спосіб роботи. Ми не маємо традиційних офісів.

Аудит таргетованої реклами – наш підхід

Таргетована реклама – якісний інструмент для розширення аудиторії, незалежно від напряму бізнесу. Користуватися ним актуально всім — і новим компаніям і тим, хто вже зміг завоювати певну нішу. Однак трапляється і таке, що вона не дає бажаних результатів. Це сигналізує необхідність провести аудит таргетованої реклами, який дозволить виявити причини низької ефективності запущеної кампанії. Щодо причин відсутності результату, найчастіше вони криються в недостатньому бюджеті, у тематиці, яка не підходить для соціальних мереж, не надто сильному УТП. Зрештою, навіть саме оголошення може виявитися неправильно складеним. Команда Ads-Tips пропонує розібратися в тому, для чого потрібен аудит націлення і які позитивні результати він може принести для вашого бізнесу та трафіку.

Кому варто замовити аудит таргетованої реклами

Використовувати аудит таргетованої реклами можна для будь-якого виду діяльності, чи то реалізація товарів чи послуг. Важлива умова, щоб цей бізнес можна було рекламувати у соціальній мережі, а його напрямок не попадав у розряд заборонених тематик. Можна отримати такі результати:
 1. Повна оцінка якості ведення націлу.
 2. Виявлення слабких місць кампанії.
 3. Збільшення ефективності маркетингового просування у соціальній мережі.
Провівши аудит таргетованої реклами, ви отримаєте повний список проблем та рекомендації щодо їх усунення. Цей перелік можна використовувати для вашого підрядника як посібник для дії.

Що включає аудит таргетованої реклами

Щоб провести аудит таргетованої реклами в будь-якій соцмережі – Інстаграм, ВК, Однокласники або Facebook – достатньо оформити заявку будь-яким зручним для вас способом. Фахівці запитають усю необхідну інформацію та запустять перевірку. Аудит таргетованої реклами включатиме:
 • перевірку якості сторінки, яку залучається ЦА;
 • виявлення помилок щодо структури, юзабіліті та навігації з урахуванням конверсійних форм;
 • складання рекомендацій, які дозволять покращити лідогенеруючу сторінку.
Наступним етапом іде проведення аналізу рекламних кампаній — фахівці вивчають її загальні налаштування, перевіряють коректність параметрів, досліджують текст оголошення, визначаючи принагідно його релевантність УТП, а також якість оформлення. Провівши всі дослідження, фахівці нададуть список виявлених помилок, а також параметрів, які знижують якість. На підставі отриманих проблем буде запропоновано рішення, які дозволять підвищити ефективність таргетованої реклами. Провівши аудит таргетованої реклами на руки ви отримаєте готовий звіт щодо проведення аудиту, зможете усунути помилки самостійно або замовите налаштування у фахівців.

Замовивши аудит таргетованої реклами у соціальних мережах, ви отримаєте

Звернувшись до студії Ads-Tips, ви отримаєте:
 1. Детальний план дій для покращення кампанії з реклами. Усунути всі виявлені помилки можна буде точково і лише там, де це потрібно.
 2. Збільшений відсоток конверсії. Кількість заявок на ваш продукт через соцмережі Вконтакте, Instagram і т.д. суттєво зросте, завдяки покращеній сторінці посадки та формуванню релевантних оголошень, здатних зацікавити цільову аудиторію.
 3. Кількість кліків зростатиме. Реклама вашого продукту чи послуги буде показана лише тим людям, які у цьому справді зацікавлені.
 4. Упорядкування бюджету реклами. Правильно проведений аудит дозволить усунути неефективні оголошення, а, відповідно, і витрати на них. Це допоможе не витратити бюджет даремно.
Замовивши аудит таргетованої кампанії у наших фахівців, можна отримати справжнісінький проект з підвищення ефективності презентації бізнесу в соціальних мережах.

Чому варто замовити аудит таргетованої реклами

Наша компанія має величезний досвід у проведенні аудитів, про це говорять переваги співпраці:
 • Фахівці Ads-Tips знають усі нюанси соціальних мереж та активно стежать за їх оновленнями, а також розуміються на будь-яких тематиках.
 • На всіх етапах перевірки вам буде надано докладний звіт, що дозволить співвіднести проведені роботи з вартістю послуг.
 • Фахівці використовують виключно актуальні тенденції націлення, які отримані на основі нових розробок.
 • Усі рекомендації надаються доступною мовою, додаткового аудиту не потрібно. Ви отримаєте готовий план з виправлення помилок, який можна почати реалізовувати.
 • Тривалість аудиту становитиме не більше 3-4 днів, що дозволить вам забрати недоліки і скоротити нецільову витрату бюджетних коштів якнайшвидше.
Реалізуючи аудит таргетованої реклами наша команда вважає доцільним лише індивідуальний підхід до кожної компанії, незалежно від виду діяльності. Якщо для напряму вашого бізнесу таргтингу просто не підходить, ми запропонуємо інші способи маркетингу, які виявляться ефективнішими.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.