Реєстрація проста – необхідно ввести актуальну адресу електронної пошти, після чого авторизуватися за вкладеним у повідомлення посиланням-перехідником. Відразу після цього користувач отримує доступ до віртуальної програми з повним доступом:
Розробники запровадили безмежний безплатний доступ на 1 рекламну кампанію з можливістю додавання 3 працівників (дизайнер, маркетолог, керівник) до робочої панелі зі спільним доступом. Крім цього, користувачам доступні:
Багаторівнева фільтрація – відсів рекламних і несприятливих лендінгів, прямий таргетинг;
Клоакінг – проєкт відкриває доступ до “піксельного” типу;
Інтеграція – завдяки внутрішній статистиці сео-менеджери можуть у режимі реального часу стежити за змінами показників (ROI, CTR, CV, CR, CPV, EPV).
також читайте
Розробники додали “Підтримку” з докладним описом дії кожної функції всередині інтерфейсу. Також періодично в “Блозі” з’являються цікаві креативи для натхнення майбутніх кампаній.
Зараз трекер – це більше, ніж калькулятор. Стрімкий розвиток ринку, зростання запитів – трекери повинні вирішувати нові завдання арбітражників. Наприклад, не тільки рахувати та показувати статистику, а й допомагати швидко масштабуватися, прискорювати роботу з великою кількістю ніш, спрощувати взаємодію в команді та не вимагати глибоких технічних знань.
Zeustrack – один із небагатьох трекерів, які зібрали в собі такий функціонал, що допоможе істотно оптимізувати процес створення реклами. Його основні переваги:
Але давайте по черзі. Ми не будемо описувати величезну кількість можливостей Zeustrack, а зосередимося на основних фічах, які відрізняють його від інших арбітражних трекерів.
Управління серверами та доменами
В основі концепції Zeustrack лежить повна незалежність одного клієнта від іншого. Тому користувачі самі підключають до трекера через API провайдерів хмарного хостингу, щоб максимально спростити створення нових серверів і отримання нових IP-адрес. Сервіс для інтеграції ви вибираєте на свій розсуд: DigitalOcean або Amazon Web Services.
Таким чином, трекінгове ядро і статистика перебувають на загальних серверах, а кінцеві сервери та домени у кожного користувача свої, що повністю виключає вплив одного користувача системи на іншого. Тож ваші посилання ніколи не потраплять у чорні списки рекламних систем через те, що у вас був один і той самий домен або IP з кимось іншим.
Саме налаштування серверів і доменів проводиться в кілька кроків. Завдяки підказкам у трекері вам не складе труднощів за кілька хвилин підготувати домен для створення кампанії.
JS інтеграція
Одна з головних переваг Zeustrack – інтеграція фільтрів на сторонні вебсайти, що підвищує виживаність акаунтів. Це означає, що ви можете створити сайт на конструкторі Tilda або Shopify (та інших) і активувати на ньому функцію фільтрації.
Після створення кампанії з її налаштувань потрібно взяти невеликий шматок коду і вставити його в шаблон лендінгу. Він почне свою роботу з фільтрації відразу після збереження. Код фільтрує вхідний потік трафіку і, залежно від налаштувань, відображає safe page або money page. Апрув і запуск практично моментальні через високу трастовість самої платформи.
Якщо ви часто ловите бани за нові домени та IP, то без цієї функції вам просто не обійтися.
Безредиректна фільтрація
Інструмент, який зазвичай вимагає додаткової плати і занурення в роботу з кодом, уже вбудований у трекер. Щоб скористатися цією функцією, вам знадобиться налаштувати safe page – веб-сторінку, яка буде показана ботам і будь-яким іншим небажаним відвідувачам.
У Zeustrack є кілька варіантів для налаштування safe page. Ви можете скопіювати наявний вебсайт (скопійована версія сайту буде повністю робочою копією вихідної версії) або створити новий сайт на Wordpress і заповнити його релевантним контентом.
Для того, щоб safe page запрацювала, потрібно вибрати тип домену. У Zeustrack є 3 типи домену: ми пропонуємо вибирати Tracking + Clone existing site or webpage. Такий тип домену оптимальний для початку роботи та дає змогу створити скільки завгодно safe page лише за кілька секунд.
Наступним кроком ви зможете додати safe page і money page, які знаходяться на одному URL, що дає змогу не викликати підозри у вашого джерела трафіку.
Який трафік пропускати на лендери, а який перенаправляти на safe page, вирішуєте ви за допомогою налаштувань фільтрації на етапі створення кампанії.
Додавання та редагування лендингів
У розділі Landers на сторінці створення лендінгу ви можете вставити та відредагувати код лендінгу або завантажити його у вигляді архіву. Усі ваші лендінги зберігатимуться в хмарі та легко працюватимуть на різних серверах. Ви зможете за кілька кліків додавати їх у будь-які кампанії. І вам не доведеться завантажувати файли з лендінгами знову і знову під час створення кожної нової кампанії.
Хмара Zeustrack дає змогу створювати сотні лендерів без FTP і необхідності наймати розробника. А головне – швидкість завантаження сторінок дуже висока за рахунок відсутності редиректів.
Управління командою
У Zeustrack є рішення для командної роботи: розподіл ролей і налаштування доступів для кожного учасника команди.
Тут можна керувати акаунтами членів команди, переглядати групові та індивідуальні звіти, обмежувати управління лендінгами і потоками. У кожного користувача буде свій логін і пароль, тож ви зможете залучати до роботи фрілансерів без втрати приватності:
Facebook піксель
У Zeustrack є можливість автоматичної підстановки пікселя та інших параметрів у лендінг. Це означає, що вам не потрібно буде щоразу прописувати код вручну в лендингу. Досить буде вказати його у відповідному полі під час створення кампанії.
Таким чином, виходить, що одна копія лендінгу використовується на різних доменах і серверах, але редагується всього в одному місці. Zeustrack підтримує як змінні, специфічні для рекламної кампанії, так і до 20 зовнішніх змінних, що налаштовуються, які можна використовувати, наприклад, для встановлення імені користувача або email адреси на лендінгах.
Статистика і звіти
Найголовніша функція трекера – це, звісно, збір статистики; облік трафіку, що надходить з рекламних джерел. Функціонал Zeustrack дає змогу створювати величезну кількість гнучких динамічних звітів “на льоту”: комбінувати велику кількість параметрів і враховувати будь-які цікаві вам показники під час аналізу ефективності.
У вашому розпорядженні пошук за назвою кампанії, тегом, username (для тих, хто працює в команді та хоче подивитися звіти конкретного баєра).
Статистику можна розкласти за безліччю показників:
Можна також скористатися додатковими фільтрами, такими як: мова браузера, тип з’єднання, країна, місто – і подивитися активність користувачів у конкретні години.
Крім того, наприклад, у звітах за візитами ви побачите детальну інформацію про кожного користувача, який клікнув на вашу рекламу. Тут ви зможете відстежити навіть ботів і модераторів.
Зручна система групувань і фільтрацій дає можливість кожному користувачеві проводити детальний аналіз якості кампаній.
Більшість налаштувань у Zeustrack відбувається в кілька кліків і займає не більше 5 хвилин. Тут не потрібні глибокі технічні знання і наявність штатного програміста. У розділі “Підтримка” ви знайдете докладний мануал, який вам допоможе пройти всі кроки від налаштування сервера до створення своєї першої кампанії.
Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.