zaleycash

ZaleyCash

6/10
ZaleyCash – сервіс поповнення великої кількості рекламних сіток з бонусом у 5-10% до суми зарахування.

Zaleycash  – це сервіс для поповнення рекламних мереж. За допомогою єдиного особистого кабінету можна керувати рахунком усім ресурсах. Дозволить швидко та легко поповнити баланс усіх популярних мереж та рекламних майданчиків на вигідних умовах.

також читайте

Особливості Zaleycash

  • Зручний інтерфейс управління рахунками РК.
  • Уся історія транзакцій.
  • Можливість заощаджувати та навіть заробляти. Поповнюй ZaleyCash з балансу наших партнерів та отримуй до 5% до суми переказу
  • Спеціальні умови. Поповнюйте баланс без комісії та без обмеження на мінімальний платіж.

Правила роботи ZaleyCash

Працюючи з сервісом ZaleyCash ви повинні дотримуватися єдиних правил:

  • не робити заміну сайтів/лендингів після проходження модерації;
  • не використовувати на лендінг камбекери;
  • для товарів з обмеженнями обумовленими до запуску кампанії — не порушувати вимоги щодо геотаргетингу та часу трансляції;
  • не порушувати інші правила, встановлені конкретною мережею.

У разі порушення правил адміністрація сайту має право заблокувати доступ до особистого кабінету мережі, в рамках якої відбулося порушення. Усі кошти на рахунку для цієї мережі будуть заморожені. Повторне порушення дає нам право повністю заблокувати ваш обліковий запис у сервісі з усіма кабінетами та активними балансами. Переконливе прохання уважно ознайомитись із роботою нашого сервісу. На вимогу мережі або рішення адміністрації сервісу блокування облікового запису може бути після першого порушення.

Як поповнити баланс ZaleyCash

На цей час доступні такі варіанти поповнення балансу:

1. WebMoney WMR – найбільш популярний варіант поповнення електронними грошима сервісу WM. За поповнення цим способом не стягується комісія крім 0,8% (але не більше 1500 руб) комісії WMR за транзакцію.

2.  Банківська карта  – за поповнення цим способом стягується комісія 2,5%.

У зв’язку зі зміною в законодавстві РФ щодо обороту електронних валют для вашої зручності ми додали такі варіанти поповнення:

WMZ, Capitalist (₽ & ​​$) в автоматичному режимі та Epayments ($) в ручному (тимчасово) — за номером гаманця зверніться до вашого менеджера.

Всі платежі в $ надходитимуть на окремий рахунок, конвертація з якого буде доступна в будь-який момент часу за курсом ММВБ (за вирахуванням 0,2%)

Ви можете переводити та зберігати будь-яку суму в $ не переживаючи за стрибки курсу.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин