Огляд Xenus Link Sleuth - плюси та мінуси. Топ-5 фактів.

Xenus Link Sleuth

9/10
Категорії:SEO-аудит
Безкоштовна програма для технічного аудиту сайту. Старий та надійний краулер, який знаходить 404, 500 та інші помилки, редиректи, дублі сторінок та інші технічні проблеми

Xenus Link Sleuth – це програма для пошуку непрацюючих посилань на сайтах. Розроблена Тілманом Хаушерром, програма перевіряє посилання та шукає всі URL-адреси, зображення, фони, фрейми й карти, наявні на сайті, щоб користувачі могли сортувати їх за бажаними критеріями. Link Sleuth від Xenu може перевіряти FTP, gopher і SSL-сайти. Програма досить потужна, працює швидко і доступна безплатно для всіх користувачів.

Що таке Xenus Link Sleuth?

На перший погляд, URL-адреси що не працюють на вашому сайті можуть здатися не такими вже й поганими. Але вони можуть серйозно вплинути на ваш рейтинг в пошукових системах, користувацький досвід і репутацію вашої компанії в Інтернеті. Щоб позбутися їх або виправити, потрібно спочатку знайти всі посилання, які більше не працюють. Робити це вручну може не тільки зайняти багато часу, але й дати хибні результати. Замість цього краще звернути увагу на такі програми, як Xenus Link Sleuth.

Розроблений для Windows, додаток для перевірки посилань перевіряє сайти на наявність непрацюючих URL-адрес, стандартних посилань, плагінів, скриптів, зображень і карт. Програма оновлює список знайдених посилань в режимі реального часу, щоб ви могли швидко розв’язувати будь-яку проблему, що виникла. Xenu’s Link Sleuth підтримує як SSL-, так і FTP-сайти та повідомляє про всі непрацюючі та перенаправлені URL-адреси.

також читайте

Простий інтерфейс

Xenu має чистий інтерфейс з випадаючими меню і чітко позначеними іконками. Більше того, вам не потрібно бути технічно підкованим або вивчати мову програмування, таку як Java, щоб працювати з програмним забезпеченням. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на опцію “Файл” і вставити URL-адресу, яку ви хотіли б перевірити. Ви навіть можете перевірити файли, доступні у вашій системі, щоб перевірити посилання, використовуючи різні критерії сортування, перш ніж завантажувати будь-яку сторінку на свій сайт.

Зручний для початківців інтерфейс Xenu’s Link Sleuth полегшує перевірку багаторівневих посилань без зайвого клопоту. Коли ви вставляєте посилання, з’являється спливаюче вікно, в якому ви можете встановити рівні для павука. Кожен доданий рівень збільшує загальний час обробки. З усім тим, програма все одно працює швидко і може перевірити до 100 посилань менш ніж за хвилину.

Що робить Xenus Link Sleuth?

Коли ви завантажуєте Link Sleuth від Xenu для перевірки веб-сайту, він повертається з легким для читання, але довгим звітом про всі наявні на сайті посилання, як функціонуючі, так і непрацюючі. Він також включає сторінки з помилками 404 або непрацюючими перенаправленнями. Ви можете легко двічі клацнути на будь-якому посиланні, щоб побачити отриману сторінку або викликати діалогове вікно властивостей, щоб зібрати будь-яку додаткову інформацію.

Додаток для перевірки посилань дозволяє користувачам вирішувати, який тип результатів вони хочуть отримати. Ви можете вставити посилання вашого сайту в програму і запросити список всіх URL-адрес або тільки непрацюючих і перенаправлених. Оскільки програма продовжує перевіряти посилання одночасно, вона постійно показує статус усіх посилань. Якщо ви бачите URL-адресу зеленим кольором, це означає, що вона працює бездоганно. Якщо вона червоного кольору, то є проблеми.

Пошук посилань, що не працюють

Існує багато завдань, які Link Sleuth від Xenu може виконати для загального рейтингу вашого сайту. Однак його основна мета – допомогти вам знайти всі непрацюючі посилання і гіперпосилання на вашому сайті швидко і з обмеженим ручним втручанням. Щобільше, програма дозволяє знаходити посилання що не працюють на будь-якому сайті в Інтернеті, тому ви можете отримати уявлення про те, як функціонують інші сайти, і дізнатися більше про найкращі SEO-практики ваших конкурентів.

Знайдіть важкі зображення

Додавання зображень на ваш сайт може зробити його таким, що запам’ятовується, але це також може збільшити час завантаження, тим самим впливаючи на користувацький досвід і показники SEO. Щоб знайти зображення з найбільшим розміром файлу і поліпшити рейтинг вашого сайту, ви можете вибрати опцію загального сканування Xenu. Він не тільки знайде всі посилання, але й дозволить вам відсортувати їх за допомогою стовпчика розміру. Натиснувши на посилання, ви зможете дізнатися, чи потребує файл зображення оптимізації.

Проаналізуйте архітектуру вашого сайту

Найкраще у використанні Link Sleuth від Xenu – це те, що він надає всю URL-структуру вашого сайту, включаючи посилання на плагіни, зображення, фони, фрейми та карти зображень у файлі Excel, який можна завантажити. Він також перераховує всі метрики в стовпчиках і показує кількість кліків, необхідних для переходу з домашньої сторінки на внутрішню. Це корисна інформація для визначення того, чи отримують внутрішні сторінки трафік.

Як швидко працює Xenus Link Sleuth?

Xenu’s Link Sleuth використовує модель витісняючої багато поточності, в якій програма для перевірки посилань відкриває кілька сайтів одночасно. Хоча ця версія програми за замовчуванням розрахована на 30 посилань, ви можете збільшити кількість потоків до 100 сторінок за один раз. Перевірка великої кількості сторінок за один раз може призвести до тайм-аутів, тому ви повинні бути обережними з вибором максимальної кількості потоків.

Скільки URL-адрес може перевірити Xenus Link Sleuth?

Завантаживши Xenu’s Link Sleuth для Windows 10, вам не потрібно турбуватися про максимальну кількість URL-адрес, які може перевірити програма. Це тому, що програма пропонує необмежене використання. Кількість посилань, які вона може перевірити, становить близько мільйона, що більш ніж достатньо для малих і середніх організацій.

Чи є якісь альтернативи?

Xenu’s Link Sleuth можна завантажити безкоштовно, і він полегшує користувачам перевірку посилань на своєму сайті. Однак, він має криву навчання для людей, які ніколи не працювали з картами сайту і скриптами. Тому, якщо ви хочете перевірити альтернативи, ви можете вивчити HTML Link Validator, SEO PowerSuite Free, Web Link Validator, Fast Link Checker і Website Auditor.

Чи варто завантажити безкоштовно Xenus Link Sleuth?

Якщо ви шукаєте утиліту для Windows, яка допоможе вам відстежувати та керувати посиланнями на вашому сайті, вам варто завантажити Xenu’s Link Sleuth. Це проста у використанні програма з багатьма функціями, які допоможуть вам покращити SEO та рейтинг вашого сайту в пошукових системах. Вона допоможе вам виявити непрацюючі посилання і важкі файли, щоб ви могли внести необхідні зміни без зайвого клопоту.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин