Огляд WriterZen - найкращий помічник із написання контенту

WriterZen

6/10
Новий інструмент для оптимізації контенту з добре налаштованою функцією кластеризації ключових слів

WriterZen – це унікальний набір інструментів на базі штучного інтелекту, який поєднує в собі кілька аспектів SEO та дослідження ринку/контенту, допомагаючи вам створювати високоякісний і ефективний контент.

WriterZen містить масу чудових функцій у кожному зі своїх планів, як-от інструмент для пошуку тем, засіб перевірки на плагіат, інструмент для дослідження ключових слів, інструмент для створення контенту на основі ШІ тощо.

Хоча насправді WriterZen не може писати ваші статті за вас (поки що), він дає змогу легко створювати чудовий контент.

також читайте

Що таке WriterZen?

WriterZen – це набір інструментів на основі штучного інтелекту, створений для того, щоб допомогти письменникам дослідити та поліпшити ефективність SEO (пошукова оптимізація) їхнього контенту, розширити свою аудиторію і збільшити дохід.

Це приголомшливо, універсальний набір інструментів, які можуть зробити значну суму, від створення робочих процесів для створення високоефективного SEO-контенту до того, щоб допомогти вам придумати теми, ключові слова і релевантні джерела для дослідження контенту.

WriterZen виконує майже неймовірний обсяг роботи зі створення контенту за вас, спрощуючи та спрощуючи створення високоякісних, сумісних з SEO статей на будь-яку тему.

Для кого призначений WriterZen?

Якщо ви блогер, інтернет-підприємець, копірайтер, власник вебсайту або інший творець контенту, використання WriterZen – чудовий спосіб зіставити ваш контент зі схожими статтями та переконатися, що він буде добре працювати в Google Алгоритм ранжирування сторінки.

Навіть якщо ви не використовуєте функцію створення контенту за допомогою ШІ для написання начерків статей за вас, WriterZen пропонує безліч інших функцій, включно з генерацією ключових слів і порівнянням статей із конкурентами.

Плюси та мінуси WriterZen

Погляньмо на деякі плюси та мінуси використання WriterZen для підвищення SEO-ефективності вашого контенту.

Плюси:

  • Супер простий у використанні; інтуїтивно зрозумілий інтерфейс навіть для новачків
  • Включає в себе велику функцію перевірки на плагіат
  • Допомагає вашому контенту випередити своїх конкурентів
  • Пропонує рекомендації щодо SEO та ключові слова для використання під час написання
  • Представляє вражаючий масив даних дослідження ринку в простому для розуміння UI

Мінуси:

Творець контенту трохи незграбний, це означає, що вам необхідно ретельно вичитувати та редагувати весь контент, створений ШІ. до видавництва.

Можливості WriterZen

WriterZen – це комплексний набір інструментів для створення робочих процесів, пов’язаних зі створенням контенту, оптимізованого для пошукових систем.

Їхній унікальний набір інструментів дає змогу вам шукайте ідеї за ключовими словами та темами, проводьте складні дослідження контенту та створюйте контент на основі ШІ для свого сайту або сайтів ваших клієнтів.

Отже, без зайвих слів, заглибмось в особливості кількох різних інструментів, які пропонує WriterZen.

1. інструмент для пошуку тем

Перш за все, однією з найкорисніших функцій WriterZen для творців контенту та копірайтерів є його інструмент для пошуку тем.

Цей інструмент пошуку дає змогу вам ввести будь-яку тему, за якою ви плануєте створювати контент, і повертає релевантні статті конкурентів за тією самою або схожою темою.

Ось як це працює: ви просто вводите пошуковий запит у рядок пошуку інструменту пошуку теми, і WriterZen видає 100 найвідвідуваніших URL-адрес за темою.

Наприклад, я ввів “як почати блог про їжу”, і WriterZen видав релевантні результати з усього Інтернету.

Це також чудовий спосіб з’ясувати, наскільки конкурентоспроможна конкретна ніша контенту, і знайдіть ідеї, як адаптувати свій контент, щоб виділитися з натовпу і/або перевершити конкурентів.

Інструмент виявлення тем також з’являється пропозиції заголовків, пропозиції ключових слів і Google Статистика (Google пропозиції НЛП) які допоможуть вам переконатися, що ваш контент релевантний контекстуально.

Порада для професіоналів: інструмент пошуку тем WriterZen працює найкраще, якщо ви вводите відносно конкретні умови пошуку.

Наприклад, “як почати блог про їжу” повертав багато релевантного контенту, в той час, як пошуковий термін, такий як “програмне забезпечення”, був занадто широким, через що інструмент виявлення повертав занадто багато результатів.

2. інструмент дослідження ключових слів

WriterZen пропонує інструмент для дослідження ключових слів, щоб допомогти вашому контенту відповідати і перевершувати пов’язаний контент.

Використання інструменту дослідження ключових слів не може бути простішим: просто введіть ключове слово, виберіть правильну мову і налаштування місця розташування та увімкніть функції “Перевірити Allintitle” і “Кластеризація ключових слів”, щоб отримати найточніші результати.

Потім натисніть “Введення”, розслабтеся і спостерігайте, як WriterZen повертає цінну інформацію, як-от обсяг пошуку за вашим ключовим словом, варіанти ключових слів, огляд пошукової видачі, релевантне угруповання/кластеризація ключових слів, ціна за клік тощо.

Однією з найкращих функцій дослідження ключових слів є Золотий фільтр. Це допомагає визначити ключові слова на основі їхньої ймовірності ранжування на Google (тобто наскільки легко або складно ключовим словам посісти високе місце в рейтингу Googleрезультати пошуку).

Розділ Кластер ключових слів особливо корисний, оскільки він покаже вам слова і терміни, пов’язані з введеним вами ключовим словом, і дасть вам цінну інформацію про додаткові ключові слова і ключові терміни, які слід включити до вашого контенту, щоб поліпшити його ефективність SEO.

Інструмент дослідження ключових слів також дає вам цінну інформацію про обсяг пошуку, рівень конкуренції та прогнозування доходів (тобто який дохід у середньому приносять статті конкурентів), що може допомогти вам визначити, чи варта конкретна ніша вашого часу.

Ключові слова можна фільтрувати за такими значеннями, як ціна за клік, кількість слів і включення/виключення певних термінів, що дає вам дуже конкретні результати.

Крім того, WriterZen спрощує вибір і додавання певних ключових слів до списку, а також перегляд кластерів релевантних ключових слів.

Наприклад, коли ми знову вводимо ключовий термін “блог про їжу”, ми отримуємо безліч корисної інформації про цю конкретну нішу, включно з її ціною за клік (3,58 долара США), обсягом пошуку в попередньому місяці (8,100 771 у США), загальним пошуком, обсягом та списком із XNUMX додаткових релевантних ключових слів.

3. інструмент для створення контенту

Нарешті, ми підійшли до однієї з найбільш унікальних функцій WriterZen: інструмент для створення контенту.

Цей інструмент використовує OpenAI GPT-3 потужний ШІ, який допоможе вам проаналізувати веб-сайти провідних конкурентів і відповідним чином налаштувати власний текст.

Крім того, створює схему, навколо якої ви можете структурувати свою статтю, на основі статей конкурентів і принципів SEO.

На додаток до схем, заснованих на статтях конкурентів, ви також можете використовувати схему, запропоновану Google Інсайти.

Після того, як ви вибрали план, ви можете переглянути список ключових слів, які використовуються в статтях конкурентів у вашій ніші (включно зі статистикою їхньої релевантності та обсягу використання), та виберіть релевантні ключові слова, які ви хочете включити до свого контенту.

Потім вам просто потрібно почати писати, і ШІ-помічник WriterZen запропонує корисні поради.

Однак не варто покладати надії на те, що WriterZen все зробить для вас.

Контент, створений ШІ, може бути доволі незграбним і роботизованим і, безумовно, вимагає, щоб людина ввійшла і справді написала статтю, яка матиме вигляд як… ну, людина.

Інструмент для створення контенту також включає в себе розширену перевірку на плагіат.

Це надзвичайно корисний інструмент для всіх виробників контенту і копірайтерів, оскільки він може допомогти вам переконатися, що ви випадково не наступите комусь на ногу, плагіаті.

Не потрібно турбуватися про людські помилки: WriterZen оптимізує процес написання і майже гарантує, що ваша стаття міститиме оригінальний, високоефективний контент.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин