Він ідеально підійде для перевірки proxy і socks серверів, розповість про ваш VPN-сервер, перевірить IP-адресу на знаходження в блек-листах, зазначить, чи ввімкнено Flash і Java на вашому комп’ютері, які його мовні та системні налаштування, яка встановлена ОС і браузер, визначить DNS і багато іншого.
Головною і найсильнішою стороною сервісу є інтерактивна перевірка за допомогою Java, Flash, WebRTC, що дає змогу виявити справжні налаштування системи і слабкі місця, через які сторонні ресурси можуть дізнатися про вас більше, ніж ви хочете розповісти.
Для вашої зручності ми підготували легку і розширену версію ресурсу, в якій відображається велика кількість додаткової інформації.
Whoer – справжній швейцарський ніж Інтернету. Судіть самі: на одному сайті з короткою адресою, що легко запам’ятовується, зібраний не один, не два, а цілих п’ять корисних сервісів для роботи в Інтернеті. Розглянемо їх окремо.
Whoer – сервіс визначення IP адреси «Мій IP»
Ви просто заходите на сайт – і відразу, нічого не вводячи, бачите велику кількість корисної довідкової інформації про своє інтернет-з’єднання. Це ваша IP-адреса, DNS, країна, місто, провайдер, операційна система, версія браузера, інформація про мови, заголовки, версії плагінів, дозволи екрану, використовувані засоби анонімізації та багато іншого (особливо в розширеній версії). Ви здивуєтеся, скільки інформації можна визначити про вас лише по одному IP. Це також непоганий спосіб дізнатися, як вас бачать сайти і яку інформацію про вас вони можуть використовувати для реклами або відстеження вашої активності.
Ще ви зможете побачити використовувані вами засоби анонімізації та визначити їхню ефективність за допомогою фірмової системи оцінки, розробленої в Whoer. Система не просто оцінить вашу конфіденційність у відсотках, але також підкаже, що варто зробити для її підвищення. Заодно ви дізнаєтеся, чи внесено вашу IP-адресу до чорних списків Інтернету, що серйозно ускладнює життя користувачів. Якщо ні, вітаємо, якщо так – ви можете відразу перейти за посиланням тут же, щоб позбавитися цієї проблеми.
також читайте
Засоби анонімізації ( VPN )
Таких інструментів існує чимало, причому як іноземних, і українських. На жаль, більшість таких сервісів – одна лише назва. Вони можуть брати гроші (часто чималі), але при цьому працювати зі збоями, на низькій швидкості, не мати багатьох важливих функцій захисту вашої конфіденційності, та ще й відправляти ваші дані в різні інстанції. У них можуть бути незручні методи оплати, непрацюючий сайт, погано або надто довго відповідальна служба підтримки та багато інших проблем.
Всі ці недоліки позбавлені VPN-сервіс Whoer . Команда сервісу складається з фахівців, які точно знають, як повинен працювати такий сервіс, як він має виглядати, яку функціональність забезпечувати і як дати все це користувачам за оптимальною ціною.
Комусь потрібен анонімайзер, а комусь – VPN. В обох випадках ви прийшли на адресу: на whoer.net є і те, і інше. Анонімайзер може бути гарним рішенням початкового рівня, він простий та безкоштовний. З його допомогою можна розблокувати доступ до сайтів, приховати свою активність. Є три сервери на вибір: у Росії, Нідерландах та США.
Для тих, кому можливостей анонімайзера недостатньо, пропонується VPN-сервіс з такими функціями, як захист від стеження через WebRTC, чим можуть похвалитися деякі конкуренти. VPN дає реальну, а не ілюзорну конфіденційність, при цьому працює стабільно, не знижує швидкість з’єднання та не обривається.
Тест швидкості ( speed test)
Ваш провайдер запевняє вас, що у вас 100-мегабітне з’єднання, і бере за нього чималеньку суму? Перевірте, чи це так. Просто виберіть тестовий сервер на карті, і система покаже вашу дійсну швидкість передачі та отримання даних. Тепер ви точно знаєте, наскільки відповідають реальності рекламних заяв вашого провайдера і за що ви платите гроші. На жаль, практика показує, що реальна швидкість у користувачів часто помітно нижча за заявлену.
Пінг (ping test)
Пропінгуйте свій сервер, сайт або IP-адресу з різних країн світу, щоб перевірити його доступність та швидкість з’єднання. Доступні вісім країн Європи та Північної Америки, включаючи Росію. Сервіс покаже не лише доступність сайту, але також мінімальну, середню та максимальну швидкість доступу до нього у всіх країнах списку. Тепер ви знаєте, що варто оптимізувати.
Whois сервіс
Традиційний сервіс, що показує всю відкриту інформацію про IP-адресу або домен. Це може бути адреса як користувача, так і веб-сайту. Просто введіть у поле IP-адресу або доменне ім’я, і сервіс миттєво покаже всі наявні дані про нього.
Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.