Огляд Website Auditor - комплексний SEO-аналі. Топ-5 Фактів

Website Auditor

7/10
Категорії:SEO-аудит
Багатофункціональна десктопна програма для комплексного SEO-аналізу всього сайту та окремих його сторінок з рекомендаціями щодо внутрішньої оптимізації сторінок під запити

WebSite Auditor всього за кілька хвилин проведе аналіз вашого сайту й оцінить якість кожної з його сторінок на основі численних параметрів. Це допоможе вам зрозуміти, оптимізація яких елементів допоможе поліпшити ваші позиції.

Програма працює в Windows, Linux/UNIX і Mac OS X. Перекладена 8 мовами, включно з російською, англійською, німецькою, французькою, польською та іншими. У ній зручно працювати навіть з великою кількістю даних по сотнях і тисячах сторінок. А з огляду на гнучкі налаштування обходу сайту, збору даних з пошукових систем і різних сервісів, а також можливість виконання завдань у фоновому режимі, Ви зможете заощадити багато часу і при цьому не перевантажити сервер сайту і не забанити свою власну IP адресу “в очах” пошукових систем.

також читайте

Функції WebSite Auditor

  • Аналізує поточний ступінь оптимізації сайту
  • Виявляє наявні проблеми
  • Допомагає поліпшити індексацію сайту
  • Допомагає оптимізувати кожну зі сторінок під обрані ключові слова
  • Показує статистику за соціальними сигналами для всього сайту та окремих сторінок
  • Порівнює кількість соціальних сигналів з кількістю реальних відвідувань, і допомагає вам визначити, які соціальні мережі приводять більше відвідувачів і, відповідно, приносять більше користі.

Програму WebSite Auditor можна купити як окремо, так і в унікальному пакеті програм SEO PowerSuite, отримавши при цьому максимум корисних SEO інструментів за мінімум грошей.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин