WebMoney

5/10
Категорії:Маркетинг || Фінанси
WebMoney Transfer – міжнародна система розрахунків і середовище для ведення бізнесу в мережі, заснована в 1998 році. За цей час до системи приєдналося понад 45 мільйонів осіб по всьому світу.

Огляд системи WebMoney

У системі WebMoney передбачено сервіси, що дають змогу вести облік, обмінювати розрахункові кошти, залучати фінансування, розв’язувати суперечки й укладати безпечні угоди.

Усі транзакції в системі є миттєвими і безвідкличними.

Технологія WebMoney ґрунтується на наданні всім учасникам Системи єдиних інтерфейсів з безпосереднього управління своїми майновими правами на цінності, що перебувають на зберіганні в спеціалізованих компаніях – Гарантах.

також читайте

Учасники Системи мають можливість відкривати гаманці у будь-якого Гаранта. Для зручності гаманці одного користувача об’єднані в сховище (keeper), що має реєстраційний номер користувача – WMID.

Одиницею виміру майнових прав на цінності є титульний знак WebMoney (WM) відповідного типу.

Для взаємодії з учасниками Системи кожен учасник надає необхідні дані про свою особу, які проходять перевірку та підтвердження їх достовірності через розподілений сервіс WM-атестації.

На підставі операцій з іншими учасниками з обміну майновими правами для кожного учасника Системою обчислюється публічний параметр – бізнес-рівень (Business Level).

Як зареєструватися і створити WebMoney гаманець

Перед тим, як зареєструватися у Вебмані, потрібно розібратися в системі. Вона нескладна і добре структурована. Кожному клієнту в момент реєстрації присвоюється WMID. Що це таке у Вебмані? Це індивідуальний номер облікового запису.

Учасник ЕПЗ має право відкривати кілька електронних гаманців з різними валютами під одним номером (обліковим записом). Усі вони об’єднані в одне сховище – Webmoney Keeper. Клієнт заходить у сховище, вибирає гаманець і оплачує покупки.

Зазвичай в інтернет-магазині пропонують ввести реквізити Вебмані Кіпера, тому потрібно знати, як дізнатися номер гаманця Webmoney: він записаний в особистому кабінеті клієнта ЕПЗ, поруч із фото профілю.

Як створити WMID

Щоб дізнатися, як створити Вебмані гаманець і WMID, потрібно перейти на офіційний сайт платіжного інструменту. У розділі “Допомога” детально розписані необхідні кроки:

  • Натискаєте кнопку “Реєстрація”.
  • Вибираєте телефонний код країни і вводите номер телефону.
  • Вирішуєте капчу і натискаєте кнопку “Далі”.
  • На вказаний номер телефону прийде повідомлення з кодом, його потрібно ввести у відповідну графу на офіційному сайті.

Якщо клієнт раніше реєструвався в системі, з’явиться повідомлення з номером WMID. Якщо обліковий запис створюється вперше, висвітиться пропозиція задати пароль. Залишається дати згоду на обробку особистих даних і прийняти умови системи. WMID – це 12-значний код, який розташовується в особистому кабінеті під номером телефону.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин