Voluum - хмарний трекер, ціни починаються від 89$ на місяць

Voluum

7/10
Категорії:Трекери
Voluum – це хмарний трекер реклами, який інтегрується з кількома рекламними платформами та об’єднує всі елементи ваших кампаній.

Voluum – це хмарний трекер реклами, який інтегрується з кількома рекламними платформами та об’єднує всі елементи ваших кампаній.

Він збирає детальні дані про ваших відвідувачів та конверсії та допомагає вам знайти найбільш вигідні комбінації трафіку, оголошень, цільових сторінок та пропозицій.

також читайте

З Voluum відстежуйте все в одному місці

Яку рекламу ви запускаєте? Нативну, медійну, контекстну, електронну, пошукову, медійно-медійну, соціальну, відео… Voluum – це програмне забезпечення для маркетингової аналітики, яке дозволяє вам відстежувати все це!

Завдяки нашим надшвидким звітам ви можете легко відстежувати понад 30 метрик про кожне відвідування, клік та конверсію як для платного, так і для органічного трафіку. У режимі реального часу!

Оптимізуйте кампанії для кращої ефективності

Заощаджуйте час і гроші за допомогою штучного інтелекту для розподілу трафіку! Волум спрямовуватиме більше вашого трафіку на пропозиції, цільові сторінки або цілі потоки кампаній, які показують найкращі результати.

Захистіть свій бюджет за допомогою Anti-Fraud Kit. Легко виявляйте недійсний трафік і блокуйте активність ботів у потоках ваших кампаній.

Автоматизуйте свою роботу за допомогою правил та оповіщень

Досить стрибати між дашбордами! Дозвольте сервісу інтегруватися з вашими рекламними платформами та контролювати всі ваші цифрові маркетингові кампанії прямо з рекламного трекера.

Використовуйте нашу функцію автоматизації для переходів, призупинення та активації кампаній, зміни ставок, автоматичного оновлення вартості трафіку, встановлення автоматичних правил та сповіщень тощо – і все це не виходячи з сервісу!

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин