UAtxt - біржа копірайтингу, матеріали для наповнення сайтів

UAtxt

7/10
Категорії:Біржі статей
Біржа копірайтингу, на якій ви знайдете необхідний матеріал для наповнення сайтів, блогів, інтернет-магазинів та ін., каталог готових статей та можливість замовити написання текстів

UAtxt – ще одна можливість віддаленого заробітку

UAtxt ще одна біржа контенту, на якій замовники пропонують більш-менш гідну оплату за роботу копірайтера. 

Для того, щоб стати виконавцем на такій біржі, потрібно написати невелику пробну статтю, яка після перевірки редактором слугуватиме підтвердженням істинної майстерності та грамотності автора.

Також на сайті є контент-бутік для вільних письменників, які пишуть на улюблені теми та виставляють свої статті та вірші на продаж. Попит на них завжди є.

також читайте

Сервіс розрахований на співпрацю між авторами та виконавцями з різних країн.

Обмеження на введення і виведення грошей немає. Внутрішня валютна одиниця сайту – гривня. Але її завжди можна обміняти на будь-яку іншу валюту через міжнародну касу.

Умови сервісу гідно можуть оцінити не тільки виконавці, а й замовники. На біржі працюють тільки грамотні копірайтери, чиї тестові статті пройшли модерацію, тому шансів наштовхнутися на недобросовісного автора практично немає.

З кожним днем функціонал UAtxt радує цікавими нововведеннями, які роблять співпрацю між мешканцями сервісу все більш комфортною.

Увагу привернула можливість укладати чесні угоди зі своїми новими клієнтами. Використовую біржу як гаранта безпечної угоди.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин