Telemetr - Інструмент для аналітики Telegram-каналів.

Telemetr

7/10
Категорії:Spy-сервіси
Telemetr Інструмент для аналітики Telegram-каналів.

Можливості Telemetr

Телеметр – сервіс для глибокої аналітики каналів з Телеграм. Допомагає простежити не тільки кількість передплатників і переглядів, але де і як піарилися канали, у яких ви збираєтеся купити рекламу.

Зараз його використовують якщо не 100% адмінів каналів, то 99% точно. Наразі за кількістю інструментів усередині сервісу у нього просто немає рівних.

Кому підійде Telemetr?

Цей інструмент стане незамінним для:

  • Власників каналів, які шукають канали для закупівлі.
  • Будь-яким продавцям, які шукають рекламні майданчики для своїх товарів і послуг.
  • Тим, хто хоче купити готовий канал у возі.
  • Які можливості дає Телеметр
  • Величезний каталог

Телеметр – найповніший каталог каналів всіляких тематик. Ви легко відфільтруєте не тільки тематичні канали, а й знайдете непогані ідеї для натхнення при створенні власного каналу.

Як можна відфільтрувати канали:

  • за назвою;
  • ключовими словами;
  • категоріями.

Відстежувати рекламні пости

У Телеметрі також можна подивитися детально пости, за допомогою яких просувалися інші канали. В окремій вкладці є такий функціонал – щоправда, він доступний тільки зареєстрованим користувачам, під час купівлі тарифу. 

Відстежувати публікації

За допомогою Телеметра можна підписатися на згадки вашого каналу/бренду, щоб вони приходили вам у приват.

Виберіть ціль, вкажіть канал, натисніть кнопку “Запустити відстеження”. Зверніть увагу: на безкоштовному тарифі можна запустити тільки 2 відстеження. Це стане в пригоді тим, хто купує рекламу в інших каналах.

також читайте

Пошук статей за ключовими словами

Хто веде канали в Телезі, рано чи пізно стикається з контент-планом. Класно, коли у вас на кожен день є своя актуальна тема для посту, але ось що робити, якщо натхнення вичерпано, а нічого цікавого не відбувається?

Знайти тему можна тут – через пошук за ключовими словами. Головне не робити незграбний копіпаст. Беріть теми постів, що вийшли в топ, за основу. На їхньому ґрунті генеруйте щось унікальне.

Крім того, через цей пошук можна визначити, наскільки тема актуальна і чи не стала мейнстримом, писати про який – фі, поганий тон.

Збільшити кількість рекламодавців

Ще є розділ “Мої канали”. Можна додати туди свої канали та ціни на рекламу. Телеметром користуються практично всі, хто працює з Телегою – так охочих купити у вас рекламу буде набагато більше.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин