Огляд Surfer SEO - оптимізація контенту. Топ-5 Фактів

Surfer SEO

6/10
Один із найкращих інструментів для SEO-оптимізації контенту. У його широкому спектрі можливостей є пошук, кластеризація запитів

Сьогодні в цьому пості я збираюся поділитися повним оглядом Surfer SEO. Для будь-якого бізнесу або сайту SEO надзвичайно важливе, і в цьому немає жодних сумнівів. Якщо ви хочете розвивати свій бізнес і отримувати трафік на свій сайт, вам потрібно зосередитися на SEO.

Однак щоразу, коли ви починаєте з SEO, вам знадобиться зручний інструмент, який допоможе вам у цьому процесі. Інструмент, який може допомогти вам із Ключове слово досліджень, аналіз конкурентів, аналіз зворотних посилань тощо.

Але більшість інструментів досить дорогі та вимагають складного навчання. Одним із небагатьох інструментів, які пропонують доступний варіант із досить простим інтерфейсом, є Surfer SEO.

Плюси та мінуси Surfer SEO

Плюси

 • З Surfer SEO ви отримаєте всі дані у вигляді діаграм і графіків. Тож ви можете легко їх зрозуміти.
 • Існує інструмент аудиту, який допоможе вам з практичними діями на основі середніх даних.
 • Доступ до акаунту не обмежений, ним може користуватися необмежена кількість користувачів.
 • Він поставляється з аналізатором SERP, який пропонує вам глибоке розуміння конкурентів на сторінці.
 • Ви можете легко відфільтрувати окремих конкурентів і фактори SEO.
 • Редактор контенту може допомогти вам краще оптимізувати ваш контент.
 • Він поставляється з інтеграцією з документами Google. Так ви зможете краще керувати своїм контентом і оптимізувати його.
 • Пишіть гіпер-релевантний контент

Мінуси

 • Пропозиції серфера щодо SEO не завжди матимуть позитивний ефект.
 • Пропозиції можуть бути трохи агресивними, і це абсолютно не відповідає читабельності контенту.
 • Новачкам може здатися дорогим

також читайте

Чи підходить Surfer SEO?

Інструмент в основному переглядає сайти та з’ясовує, що сторінки вже ранжуються за ключовим словом. Крім того, він з’ясовує, що спільного у цих сторінок, а потім дає вам цінні та дієві пропозиції. Таким чином, ви можете створити аналогічну сторінку, щоб конкурувати з нею.

Крім того, Surfer SEO також аналізує вебсторінки на основі 500 різних факторів із 10 найкращих результатів. Потім він порівнює ці сайти з вашою сторінкою і пропонує вам надійну інформацію про те, що працює, а що ні.

Крім того, він аналізує різні чинники, як-от довжина тексту, кількість заголовків, швидкість сторінки, щільність ключових слів, URL-адреси, на які посилаються, домени, на які посилаються, кількість зображень тощо.

Отже, загалом, аналізуючи результати пошуку, нагороджені Google з ранжуванням, ви можете реконструювати ті самі фактори та реалізувати їх на своєму сайті. І тут Surfer SEO може вас підтримати.

Це дозволяє вам робити це дуже ефективно, а потім надає дані перед вами. У результаті вам залишиться тільки створювати контент на основі рекомендацій Surfer SEO і публікувати його. І ваш контент буде легко ранжуватися в пошукових системах.

Чи є Surfer SEO законним?

Surfer SEO чудово підходить для тих, хто шукає інструмент аналізу даних зі зручним дизайном і недорогою ціною, починаючи всього з 29 доларів на місяць. Мені це подобається, оскільки це допомагає мені в моїй повсякденній діяльності з SEO так, як жоден інший продукт у цьому ціновому діапазоні.

Чому варто спробувати Surfer SEO? Огляд Surfer SEO

Простота у використанні

Surfer SEO також є надзвичайно простим у використанні інструментом, який ви можете спробувати. Він поставляється з простим у використанні призначеним для користувача інтерфейсом. Таким чином, ви можете просто зрозуміти інструмент, як тільки запустите його.

Вам сподобається плавність під час аналізу ключового слова, домену або URL-адреси. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово, домен або URL-адресу і натиснути кнопку введення.

А на наступному екрані ви знайдете деталі аналітики, тоді як інші інструменти пропонують вам багато даних для перегляду і заплутують вас.

Але цей інструмент пропонує вам просте візуальне представлення слабких місць ваших сторінок. Так ви зможете легко їх виявити та виправити.

Крім того, на сайті чітко відображаються матриці з найбільшою кількістю зелених смуг. Таким чином, ви можете легко дізнатися, яка частина сторінки потребує вашої уваги.

Підтримка структури контенту

Коли ви створюєте контент, вам буде надано допомогу в структурі контенту. У результаті ви зможете писати й оптимізувати ваш контент краще. Якщо ви відповідаєте всім критеріям створених посібників, ваш контент матиме все, що має бути у відмінній копії.

Крім того, найприємніше те, що Surfer SEO дозволяє вам ділитися рекомендаціями з ким завгодно. Тож, якщо у вас є зовнішні письменники, ви також можете надіслати їм інструкції.

Ключові слова LSI

Ключові слова LSI надзвичайно важливі для SEO. Використовуючи ключові слова LSI у своїй статті, ви зможете змусити пошукові системи зрозуміти, про що ваш контент. Крім того, це збільшує ваші шанси на ранжування за іншими ключовими словами з великим обсягом.

Але для багатьох людей знайти ключові слова LSI досить складно. Але за допомогою аналізатора ключових слів Surfer SEO ви зможете досить легко знайти ключові слова LSI.

Індивідуальні Контентний аудит

Оптимізація вашого контенту може бути складним завданням. Оскільки неможливо виміряти ваші результати, поки Google знову не просканує вашу сторінку. Але з Surfer SEO вам не потрібно про це турбуватися.

Просто запустіть інструмент аудиту і порівняйте свою сторінку з вашими 47 провідними конкурентами. Після цього просто запустіть аудит своєї сторінки, щоб отримати статистику сильних і слабких сторін цієї сторінки. Також аудит охопить десятки різних областей, на яких потрібно зосередитися.

Але не варто заплутатися і зосередитися тільки на “Помилках” і “Попередженнях”. Це два терміни, які визначають імовірність потрапляння до рейтингу за обраним вами ключовим словом.

Це недоліки контенту, які майже безумовно впливають на вашу здатність ранжуватися за обраним вами ключовим словом:

Крім того, використовуючи цей інструмент, ви отримуватимете різні дані, як-от використання ключових слів, кількість підзаголовків, альтернативні теги, зображення, метатеги та навіть швидкість сторінки. Крім того, ви можете порівняти свої сторінки з іншими результатами пошуку, щоб створити ідеальний контент.

Keyword Surfer (розширення Chrome)

Surfer SEO інструмент аналізу Розширення Chrome Keyword. Surfer – це розширення Chrome, яке дозволяє вам оцінювати результати пошуку в Google без входу в будь-яку програму. Keyword Surfer надає найшвидший спосіб дізнатися обсяг пошуку, схожі ключові слова і деталі рейтингу домену в Google Search. І це завжди на 100% безпечно.

У знімку з пропозиціями та пов’язаними ключовими словами ви отримаєте обсяг пошуку за вашим питанням. Keyword Surfer використовує дослідження схожих ключових слів від Surfer SEO, щоб отримати додаткові підказки за ключовими словами. Це дає змогу вам знаходити пошукові запити з результатами, аналогічними вашій ключовій фразі.

Хочете більше? Surfer SEO також вказує кількість ефективних зворотних посилань і відповідний трафік у домені. І якщо ви все ще ставите питання, наскільки складно ранжуватися за вашою фразою, ця метрика допоможе вам спланувати свій підхід до контенту і зворотних посилань.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин