SOAX

SOAX

6/10
Категорії:Проксі
SOAX Хороші резидентські проксі, софт яких встановлюється на телефон із заводу в Китаї

SOAX  — один із найбільших у світі постачальників проксі-серверів для бізнесу, Global IP Proxy Network (IPPN). Наш основний продукт – Residential Rotating Back-connect Proxies. У нас ексклюзивний пул, що налічує понад 8M IP-адрес по всьому світу. Всі IP-адреси в нашому пулі належать реальним ISP (Interner Service Provider), тому мають найвищий рівень довіри з боку вебсервісів.

Для чого потрібен SOAX?

  • парсинг сайтів;
  • скрепінг пошукової видачі;
  • ведення кількох акаунтів у різних сервісах;
  • моніторинг цін

також читайте

Навіщо бізнесам парсити та скріпити?

Вебсервіси все частіше змінюють інформацію, що відображається в залежності від IP-адреси користувача, розташування та різних соціальних і демографічних атрибутів. Всі знають, що ціни на ті самі авіаквитки можуть істотно відрізнятися для двох різних користувачів.

Ось типовий приклад:

Вася використовує АвіаСканер і заходить подивитися ціни на квитки Москва-Париж зі свого новенького MacBook Pro Retina з IP-адреси лакшері-готелю в Лондоні. Петя теж використовує АвіаСканер, дивиться той самий напрямок на ті ж дати, але зі смартфона Xiaomi у Кірові та бачить зовсім інші ціни та пропозиції.

Це створює необхідність для компаній проводити конкурентний аналіз, порівнювати ціни та отримувати дані, симулюючи дії користувачів з різними наборами атрибутів. Компанії, що не використовують подібні методи роботи, наражаються на ризик збору невірних даних і залишаються позаду в конкурентній боротьбі з технологічної точки зору.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин