SiteChecker Огляд: плюси та мінуси. Топ-5 фактів.

SiteChecker

8/10
Категорії:SEO-аудит
Сервіс публікації нативної реклами в онлайн-ЗМІ всього світу. Працюють із усіма форматами: новини, статті, огляди, інтерв’ю, прес-релізи, тексти.

Sitechecker – це сервіс для аудиту сайту в реальному часі та виведення рекомендацій про те, як слід усунути помилки. Сервіс буде корисний для власників стартапів, оптимізаторів, розробників і всіх, хто за службовим обов’язком або за покликом серця, стикається з SEO-просуванням.

Сайтчекер простий, зручний і підходить на всі випадки життя. Містить понад 150 параметрів аналізу і безкоштовну перевірку до 1 тис. сторінок. Містить тест коду, скриптів, ілюстрацій, посилань, мета-тегів і практично всього, що потрібно, щоб почати просування сайту в інтернеті.

Для чого потрібен Sitechecker?

Основне призначення цього сервісу – швидко, дешево і без обмежень (девіз фірми-розробника) провести аудит сайту і показати, наскільки якісно він оптимізований, а що потрібно виправити.

Сайтчекер корисний:

 • Для програмістів, тому що спрощує оптимізацію на етапі розробки. Зазвичай справа йде так: підприємець замовляє сайт у розробника, потім відбувається здача-приймання. Після цього приходить SEO-фахівець і починається “пришивання перламутрових ґудзиків”: правка коду, оптимізація скриптів та інші “танці з бубном”. Раптом виявляється, що зовні бездоганний сайт потребує доопрацювання. Проєкт повертають розробнику, “допилюють”, потім аналізують знову… Це час, гроші та недоотриманий прибуток. Але ж сайт міг би почати приносити користь набагато раніше, якби розробник ще до здачі проєкту бачив, що потрібно поправити.
 • Для експерсс технічного аналізу сайту. У кожного фахівця є улюблені інструменти. Зазвичай, чим досвідченіший оптимізатор, тим більш спеціалізовані сервіси він використовує. Але бувають випадки, коли недоцільно заглиблюватися в деталі, достатньо загального огляду. Sitechecker – те що потрібно для подібних випадків, він здатний за кілька хвилин зібрати інформацію і видати звіт.
 • Для власників бізнесу, які займаються розробкою або просуванням власних сайтів. Найчастіше у стартапів обмежений ресурс, тому все доводиться робити самостійно. Sitechecker не тільки надасть огляд, а й дасть рекомендації щодо усунення проблем.
 • Для всіх фахівців, які займаються SEO.

також читайте

Як провести перевірку сайту з Sitechecker.pro

 1. Після реєстрації (ім’я з електронною поштою і паролем, а також за допомогою Google пошти) і входу в особистий кабінет натисніть “Створити проєкт”, після введіть домен або піддомен сайту для аудиту та моніторингу;
 2. Зайдіть у блок “Аудит сайту” і перегляньте результати сканування, а саме проблеми на рівні сайту (наприклад, відсутнє переспрямування з HTTP на HTTPS, сторінка з кодом 404 тощо), проблеми на рівні будь-якої сторінки (критичні помилки, попередження, повідомлення);
 3. У блоці “Моніторинг” ви можете побачити порівняння даних між кількома проведеними перевірками (скільки сторінок було додано, зменшилася або збільшилася кількість критичних помилок);
 4. Якщо вам потрібно відстежити тенденції щодо видачі сайту в пошукових системах за ранжуванням слів і ключових фраз, то вам потрібно зайти в розділ “Відстеження рангів”;
 5. Для визначення зростання за зворотними посиланнями зайдіть у блок “Трекер зворотних посилань”;
 6. Після знайомства з функціоналом зайдіть у розділ “Ціноутворення”, виберіть потрібний тарифний план і оплатіть зручним методом (демонстраційний режим обмежений одним сайтом, що перевіряється).

Переваги роботи з Sitechecker.pro

 • прийнятні ціни на тарифи (“Базовий” з можливістю перевірки 3 сайтів, 1500 URL-адресами на акаунт, 150 ключовими словами та 3000 зворотними посиланнями за 19 доларів на місяць, тариф “Зростання” з 10 сайтами, 50000 URL, 1000 словами і 10000 посиланнями за 69$);
 • якісний підрахунок ваги кожної сторінки на сайті;
 • вхідні та вихідні посилання для обраної сторінки представлені разом з анкорами, що дуже зручно для аналізу;
 • створення докладної карти сайту;
 • наявність керівництва для повного виправлення помилок;
 • є блок із відповідями на найпоширеніші запитання;
 • технічна підтримка працює 24 на 7.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин