QIWI

QIWI

5/10
Категорії:Фінанси
QIWI Master Є спеціальний тариф для арбітражників.

*Сервіс QIWI не працює

Qiwi гаманець ✅ – це електронне сховище грошей, доступне кожному користувачеві Інтернету. Ківі дає змогу зберігати, переказувати та інвестувати кошти фізичним і юридичним особам. На відміну від частини інших електронних платіжних систем, Ківі-гаманець безпечний у використанні. Для зручності використання надає клієнтам мобільний додаток.

Qiwi гаманець – що це?

Ківі-гаманець – це російська система платежів, що працює з 2007 року. Система дає можливість купувати товари та послуги, накопичувати кошти, здійснювати обмінні операції та займатися бізнесом.

Ківі гаманець – це простими словами сайт, що дає змогу зберігати гроші, приймати перекази на своє ім’я, а потім і знімати кошти з банкоматів. Створивши акаунт у цій системі, користувач отримує можливість легко оперувати грошима в інтернеті. Ця система часто використовується саме для оплати та отримання коштів у мережі.

Qiwi гаманець

У разі потреби користувач легко може сплатити штраф або поповнити мобільний телефон, адже акаунт прив’язаний до особистого номера телефону та паспортних даних. Також Ківі-гаманець популярний серед користувачів, які грають і заробляють на онлайн-іграх.

Картки ківі теж видає. Для цього необхідно зробити ідентифікацію гаманця (верифікацію) і одразу запросити випуск карт VISA/Mastercard. Річне обслуговування безплатне, при цьому самі картки видаються на 5 років.

Ківі вельми зручний для онлайн-підприємців, які заробляють на арбітражі трафіку. Крім того, цю платіжку часто використовують фрілансери для прийняття платежів за виконану роботу. Високі ліміти на зберігання коштів (за вищого ступеня ідентифікації) дають змогу без проблем заробляти програмістам та іншим високооплачуваним фахівцям.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин