Paxum

Paxum

2/10
Категорії:Фінанси
Paxum Західна платіжна система зі своїми картками Visa/MC

Як зареєструвати Paxum. Огляд та покрокова інструкція

Paxum – електронний гаманець родом із Канади. Старий, добрий та надійний сервіс, який користується популярністю у багатьох, особливо, вебкам моделей. Абсолютно всі чати включили його до списку платіжних систем, на які можна отримати свій заробіток. У 2020 році було повністю змінено дизайн їхнього сайту. З того часу він став куди зручнішим і простіше у використанні. Ще однією перевагою є можливість замовити картку від паксуму та знімати з неї кошти у будь-якому банкоматі. Це дозволить не показувати рівень своїх доходів державі та банкам зокрема. Тому зараз ми розберемо, як зареєструвати Paxum і зробимо його огляд, а як прив’язувати до чатів буде розказано в окремих статтях.

також читайте

Як відкрити обліковий запис Paxum

Нижче буде надана покрокова інструкція реєстрації гаманця паксум. Насамперед потрібно перейти на сторінку реєстрації. Тут паксум пропонуємо вибрати тип облікового запису, який хочете зареєструвати. Personal Account – обліковий запис для особистого користування. Найчастіше вибирати потрібно саме його. Так, ви зможете отримувати гроші, переказувати іншим користувачам і виводити на картку свого банку. Business Account   – назва говорить сама за себе. Його реєструють компанії, які за допомогою Paxum роблять виплати своїм співробітникам. У цій статті ми не розбиратимемо бізнес аккаунт, а зупинимося на персональному.

Крок 1 – Account Information

Тепер, коли перейдете на сторінку, як на скріншоті нижче, потрібно заповнити стандартну інформацію. Перша форма реєстрації на Paxum досить проста. Потрібно ввести лише Email, номер телефону та пароль від облікового запису. Пошта та номер мають бути робітниками, тому що їх потрібно буде підтвердити. Заповнивши потрібну інформацію, натискайте Proceed to Step 2.

Крок 2 – Your Information

У наступному вікні потрібно ввести більш особисту інформацію. Щоб зареєструвати Paxum, потрібно написати ім’я з прізвищем, дату народження та адресу. Цьому етапу слід приділити особливу увагу. Всі дані вводяться лише латинськими символами. Для верифікації облікового запису, паксум вимагатиме від вас підтвердження адреси. З цієї причини потрібно вказати той, який ви зможете підтвердити документально. Підійде копія квитанції про оплату комунальних послуг, довідка із держ. установи чи прописка у паспорті. 

Крок 3 – Additional Info

Реєстрація Paxum на цьому кроці передбачає запровадження своєї фінансової інформації. 

  1. TAX IDENTIFICATION NUMBER (OPTIONAL) – залишити пустим.
  2. TAX RESIDENT OF – платником податків якої країни ви є. Якщо не впевнені в цьому пункті, то це точно країна вашого громадянства.
  3. CITIZENSHIP COUNTRY – громадянство.
  4. ESTIMATED MONTHLY DEPOSITS – приблизна сума грошей, яку ви отримуватимете на гаманець. Якщо не знаєте навіть приблизно, впишіть 5 тис. Краще вказати більше, ніж менше.
  5. ESTIMATED MONTHLY WITHDRAWALS – протилежність попередньому пункту. Сума зразкового виведення з гаманця на свою картку чи банківський рахунок. Вочевидь, що висновок може бути більше надходжень.
  6. PLEASE INDICATE FROM WHAT COMPANIES YOU INTEND TO RECEIVE PAYMENTS AND FOR WHAT SERVICES OR PRODUCTS  – список компаній, від яких плануєте отримувати виплати. Вебкам моделям, які працюють у чатах, потрібно вказати просто посилання на сайти. Брехати не треба – писати правду. Якщо ввести кожне посилання з нового рядка, форма може сваритися. Вводьте через кому.

Крок 4 – Due Dilligence

Останній крок, який потрібно зробити, щоб зареєструвати Paxum – погодитись з усіма умовами користування. Багато полів, які слід зазначити. Вникати не потрібно. Позначаєте все і можна натискати Create Account.

Transaction Approval Codes Paxum

Якщо все зробили, як описано в цій інструкції, платіжна система вже надіслала вам на пошту повідомлення з посиланням для активації облікового запису і друге, в якому є два файли: один у форматі PDF , інший у CSV . Кожен містить таблицю з деякими кодами. Це дуже важливі файли! Щоразу, коли ви виводитимете гроші з гаманця на картку або банківський рахунок, паксум вимагатиме від вас підтвердження транзакції. Для цього він запросить один із кодів. Обов’язково збережіть собі  Transaction Approval Codes  і зробіть кілька копій про всяк випадок.

Корисні сервіси для інтернет-маркетолога.

Верифікація облікового запису Paxum

Після того, як вдалося успішно зареєструвати Paxum і активувати свій обліковий запис, потрібно його верифікувати. У верхньому правому кутку сайту ви повинні бачити попередження. Натисніть кнопку Verify і здійсниться перехід на сторінку верифікації облікового запису Paxum. Далі треба пройти процедурверифікації.

PROOF OF IDENTITY  – верифікація особи. Для підтвердження можна завантажити національний паспорт, посвідчення водія або ID карту. Рекомендуємо завантажувати саме паспорт. Так ви зможете в наступному пункті підтвердити свою адресу, надіславши просто копію сторінки з пропискою.

PROOF OF ADDRESS  – Верифікація адреси. Тут запропонують багато різних варіантів, але не всі вони підійдуть до СНД. Найпростіший спосіб, як писали вище, надіслати копію сторінки паспорта з пропискою. Для цього виберіть зі списку  Passport Registration Stamp . Ще для цього підійде Bank Statement – ​​витяг із банку або  Utility Bill – квитанція про оплату комунальних послуг. Якщо у вас немає цих документів на ваше ім’я, але є на ім’я родичів, можете відправити паксуму для підтвердження адреси їхні документи та додатково папір, який підтверджує ваші родинні зв’язки.

Виведення грошей з Paxum на свою картку

З Paxum можна вивести гроші на карту свого банку (Сбер, Приват, Моно, Тінькофф тощо) або прямо на банківський рахунок свіфт переказом. Розглянемо лише перший варіант, оскільки він має низку переваг:

  1. Нижча комісія.
  2. Миттєве зарахування.
  3. У банку буде менше питань, звідки гроші.
  4. Мало хто користується саме рахунком у банку, а картки має кожен.

Переказати гроші з гаманця паксум на свою карту дуже просто. Для цього потрібно перейти  Payments – External Card.

Вперше потрібно натиснути New External Card та ввести реквізити своєї картки. Після першого перекладу інформація про неї збережеться і її можна буде відразу вибрати (на зображенні вище зазначено зеленим). Таке зарахування відбувається миттєво. Максимально за один раз можна вивести $2500.

Інформація про Paxum

Після надсилання документів для верифікації облікового запису, варто почекати до 48 годин на їх перевірку. Коли це станеться, у вас буде повністю робочий гаманець, з яким можна працювати. А тепер розберемо сам принцип роботи Paxum. Усі гроші, які ви виводите з інших сайтів на цю платіжну систему, надходять не на карту відразу, а тільки на аккаунт. Це дає непогану перевагу – гроші з облікового запису можна перевести на інший обліковий запис, вивести їх на будь-яку картку будь-якого банку і просто отримати свої гроші через обмінник. Тому ті, хто не може або не хоче замовляти карту від Paxum, має інші можливості перевести в готівку кошти. У зв’язку з цим паксум стягує різні комісії для різних способів виведення.

Загальні комісії

Місячне обслуговування облікового запису – безкоштовно.

Обслуговування облікового запису, яким не користувалися понад 6 місяців – $5 на місяць.

Комісії за поповнення рахунку свого облікового запису

Ці комісії не зовсім важливі для тих, хто хотів зареєструвати Paxum для виведення грошей з інших сайтів, проте розглянемо найважливіші.

Поповнення облікового запису зі свого доларового рахунку в банку – $50.

Поповнення облікового запису зі свого рахунку в банку євро – $10.

Комісії за переказ коштів з облікового запису

Переказ коштів на інший аккаунт (виведення грошей з інших сайтів та чатів) – $0.25.

Escrow переклад – $0.25.

Переказ на свій рахунок у банку в доларах – $50.00, у євро – 40.

Виведення коштів на свою картку вашого банку (Сбер, Приват тощо) – $6.00 + 3%.

Виведення коштів на чужу картку вашого банку (Сбер, Приват тощо) – $6.00 + 5%.

Комісія за користування карткою від Paxum

Випуск картки – безкоштовно.

Річне обслуговування картки – $44.95.

Переказ коштів зі свого акаунта на свою картку – $0.25.

Зняття доларів готівкою у банкоматі – $2.00.

Зняття готівки в іншій валюті – $2.00 + курс конвертації банкомату.

Купівля у магазинах, кафе та ін. у будь-яких валютах – без комісії.

Відхилена операція – $0.50.

Перевірка балансу через банкомат – 0,50 дол.

Змінити пін-код – $1.00.

Перевипуск картки – $44.95.

Доставка картки – звичайною поштою – безкоштовною, прискореною – $95.00.

Оскаржити транзакцію – $40.00.

Зараз ми розглянули лише як зареєструватись на Paxum, його комісії та як прив’язати вже готову свою карту. 

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин