OnlineSIM - прийом СМС онлайн на віртуальний номер.

OnlineSIM

5/10
Категорії:SMS-активація
OnlineSIM – сервіс для приватної реєстрації на різних сайтах, сервісах і додатках. Запущений у 2013 році. Надають короткострокову та довгострокову оренду номера.

Довгий час я уникав сервісів продажу віртуальних (одноразових) номерів для прийняття SMS з кодами реєстрації та іншим спамом. По-перше, у мене просто не було впевненості, що мене не кинуть. А по-друге, реєструвати особисті облікові записи в такий спосіб не варто.

Onlinesim — сайт, на якому можна придбати одноразові або постійні номери для прийому SMS-повідомлень із кодами підтверджень від популярних онлайн-сервісів.

також читайте

Як отримати SMS на одноразовий номер

Після швидкої реєстрації в сервісі ви відразу потрапите до розділу «Прийом СМС». Тут потрібно вибрати країну, для якої буде згенерований віртуальний номер.

У списку близько 30 країн і знайти відповідну, швидше за все, не складе проблеми.

Потім необхідно вибрати сайт або програму, для якої потрібно отримати SMS. У списку близько 15 популярних сервісів, включаючи Вконтакте, Viber, Telegram, Юла. Або можна вибрати опцію «Інші сайти», якщо відповідного сервісу немає.

За необхідності можна за 50 руб забронювати номер на 30 днів, і отримувати SMS на нього протягом цього періоду. В іншому випадку номер анулюється після отримання повідомлення.

При натисканні «Купити номер» у вас буде близько 15 хвилин для реєстрації у вибраному сервісі. Просто вкажіть номер телефону, що створений, і на нього прийде повідомлення, яке відобразиться на сайті.

Оренда номера

У розділі «Оренда номера» все працює так само. Відмінність лише у кількості доступних країн. Також немає вибору сервісів, але це не потрібно. Номери приймають повідомлення від усіх сервісів, що підтримуються.

Вибираєте період оренди та отримуєте номер у своє особисте використання.

Інші можливості

Якщо ви пропустили SMS-повідомлення, його завжди можна знайти у розділі «Історія SMS». За допомогою розділу «Переадресація» можна перенаправити дзвінки з номерів Onlinesim на справжні номери.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин