Neilpatel Backlinks Огляд: перевірка посилань. 5 Фактів.

Neilpatel Backlinks

8/10
Безкоштовний інструмент для комплексної перевірки зворотних посилань від експерта з лінкбілдингу та SEO Нілу Пателя

Neilpatel Backlinks – безкоштовний інструмент для комплексної перевірки зворотних посилань від експерта SEO Нейла Пателя. Дізнайтеся, хто посилається на вас і ваших конкурентів за допомогою нашого безплатного інструменту перевірки зворотних посилань.

Використовуйте його для створення посилань і підвищення рейтингу.

Для чого потрібен Neilpatel Backlinks?

У вас більше посилань, ніж у ваших конкурентів, або у ваших конкурентів більше посилань, ніж у вас?

Зворотні посилання показують кількість посилань, що вказують на будь-який домен або URL-адресу. Від загальної кількості посилань, посилань на .edu і .gov до точної кількості унікальних доменів, що посилаються на вас.

також читайте

Можливості Neilpatel Backlinks

Конкурентний аналіз. Уявіть, що ви можете знайти нові можливості для створення посилань за лічені секунди. Все, що вам потрібно зробити, це ввести URL-адреси ваших конкурентів.

Функція зворотних посилань покаже вам всіх, хто посилається на ваших конкурентів, але не посилається на вас. Ви можете легко знайти нові можливості, які допоможуть вам підвищити свій рейтинг.

Розширена фільтрація посилань. Backlinks надає розширені фільтри, які дозволяють легко визначити найкращі можливості для розміщення посилань. Ви можете фільтрувати посилання за регіоном, текстом анкора, оцінкою домену, оцінкою сторінки та навіть за URL-адресою.

Ви можете вибрати, чи хочете ви бачити тільки посилання nofollow або dofollow, і навіть обмежити результати, щоб показати одне зворотне посилання на домен. І, звичайно, після того, як ви точно налаштували результати, ви можете експортувати їх у CSV.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин