Namecheap - Недорогий хостинг та дешеві домени від 1$

Namecheap 

8/10
Категорії:Хостинг
NameCheap – один з кращих реєстраторів доменних імен у світі, управляє понад 10 мільйонами доменів, альтернатива, мабуть, тільки GoDaddy. Безкоштовний захист конфіденційності Whois як для нових замовлень, так і під час продовження домену. Акції Namecheap в одному місці. Для SEO дуже зручна функція URL Redirect Record в налаштуваннях DNS. Зручний конструктор сайтів Namecheap Site Maker. Недорогі VPS у датацентрі PhoenixNAP (Phoenix, Arizona, USA).

Огляд Namecheap 

Namecheap, Inc. – це американська компанія, заснована 2000 року, офіси якої розташовані в різних країнах світу: США, Великобританія, Франція, Україна, Індія, Греція, Португалія тощо. Сервери загального хостингу, оператори VPS і виділені сервери розташовані в центрі обробки даних PhoenixNAP (Фенікс, Аризона, США). Гарантований щомісячний Uptime 100% на всі облікові записи Shared, Business і виділені сервери (Dedicated), а на Reseller і VPS гарантія 99,9%. Namecheap надає послуги реєстрації доменних імен (із захистом Whois), Web хостингу, встановлення SSL сертифікатів. На сьогодні компанія Namecheap підтримує понад 6 млн. доменних імен і входить в десятку топових реєстраторів у світі. Безкоштовного тестового періоду немає, як і в багатьох європейських хостинг-кампаній, натомість пропонують повне повернення грошей (moneyback) упродовж 30 днів після купівлі для Shared і Reseller тарифних планів, упродовж 14 днів – для VPS і 7 днів – для Dedicated.

також читайте

Namecheap Site Maker

Namecheap Site Maker найпростіший спосіб створення вебсайту без навичок дизайну або кодування. Site Maker новий конструктор сайтів є найпростішим способом створення персонального сайту. Дайте відповідь на кілька запитань, щоб швидко визначити, які розділи потрібні вашому сайту, і покроковий процес забезпечить вам усі необхідні елементи, а також швидкий хостинг і безпеку сайту.

Виберіть вподобаний дизайн. Виберіть шаблон, який, на вашу думку, найкраще продемонструє ваш контент і розповість вашу історію. Надайте йому індивідуальності, вибравши базовий колір і стиль шрифту, а потім дозвольте штучному інтелекту налаштувати ваш сайт на основі ваших уподобань.

Додавайте або видаляйте блоки. Легко структуруйте свій сайт за допомогою блоків. Ці готові блоки полегшують редагування і введення контенту, наприклад, контактних форм і фотогалерей. Грайте з різними макетами, додаючи та видаляючи блоки.
Опублікуйте свій сайт. Зробіть сайт своїм власним, додавши користувацький контент. Потім просто додайте домен до вашого сайту й опублікуйте його одним клацанням миші. Якщо у вас ще немає домену, не біда. Ви можете використовувати піддомен від Visual.com. Спробуйте Namecheap Site Make з безкоштовним тестовим періодом.

Посібники з налаштування

Namecheap: як активувати Gmail для Google Workspace

Перші враження

Досить приємні ціни та інтерфейс вебсайту. Добре розписані тарифи і tech specs – технічні характеристики кожного з планів. Дуже приваблює ціна Shared hosting плану – від 2,88 доларів на місяць. Найдорожчий – Stellar Business за 8,88 доларів на місяць, але в нього немає обмежень щодо bandwidth і він хоститься на SSD. Місця на диску для всіх планів shared хостингу цілком достатньо для невеликого сайту або кількох сайтів і, воно варіюється від 20 Гб і до 50 Гб. Також можна додати безлімітну кількість доменів до всіх пакетів, окрім базового (Stellar). До нього можна додати три домени.

VPS і Dedicated теж досить недорогі – від $14,88/міс VPS і від $34,88 Dedicated. Tech specs відповідають ціні: у базову комплектацію VPS входить 2 Гб оперативної пам’яті, двоядерний процесор і 40 Гб SSD RAID 10. Щодо Dedicated серверів, тут можна обирати між clearance і new servers. Це дає змогу обрати ідеальний за ціною та технічними характеристиками хостинг для вас.

Крім того, для кожного Shared або VPS хостингового плану пропонують безкоштовну реєстрацію .website домену на один рік.

Тестовий період

Тестового періоду як такого немає, але натомість пропонують повне повернення грошей (moneyback) протягом 30 днів після купівлі для Shared і Reseller планів, протягом 14 днів – для VPS і 7 днів – для Dedicated.

Білінговий цикл

Білінговий цикл різний, залежно від плану. На всі плани поширюється місячний і річний місячний цикл. Shared хостинг можна купити або на місяць, або на рік; Reseller хостинг можна – на 1, 3 або 6 місяців, на рік або два; VPS – на 1, 3, 6 місяців або на рік; а Dedicated – на місяць, на три місяці або на рік. Жодних проблем з апгрейдом хостингу немає. Якщо ж у вас білінговий цикл ще не дійшов до кінця, і, ви хочете зробити апгрейд, різниця буде вирахувана з ціни за апгрейд.

Панель керування – cPanel

Що стосується cPanel, то вона доступна безкоштовно для всіх Shared і Reseller планів, а у VPS і Dedicated за замовчуванням відсутня. Її можна поставити за окрему плату: $11/міс для VPS і $25/міс для Dedicated. У неї простий і зрозумілий інтерфейс, який дає змогу використовувати сервіс без необхідності розбиратися з командним рядком. Додатково для VPS і Dedicated можна вибрати server management.

Ви можете самі налаштовувати сервер або скористатися послугами фахівця, який не тільки налаштує ваш сервер, а й моніторитиме його і виправлятиме майже будь-які неполадки в роботі сервера. Це за додаткову плату.

Ліміти

Дуже різні, в основному для Shared серверів. У них є обмеження щодо використання процесора, оперативної пам’яті, емейл сервісів тощо. На VPS і Dedicated вони не поширюються, але bandwidth для них обмежений: до 3000 Гб і 100 Тб відповідно.

Безпека

Для кожного Shared плану надається безкоштовний антивірус, web application firewall і malware scanning. Для VPS і Dedicated, в основному, це платні функції, які встановлюються протягом дня після того, як ви залишили заявку.

Підтримка

Задовільний рівень технічної підтримки. Відповідь протягом 5-10 хвилин якщо це чат, і 24 години якщо це емейл.

ОС

На shared серверах використовується Cloud Linux. Для VPS надаються на вибір такі системи: CentOS, Ubuntu, Fedora і Debian, а для Dedicated – CentOS, Ubuntu LTS і Debian безкоштовно і за 20 дол/міс – Cloud Linux. Підтримка Windows відсутня.

Висновок

Хоча у цього хостингу є свої плюси та мінуси, загальне враження про послуги, що надаються, та їхню якість дуже хороше. Відмінно підійде як новачкам, так і просунутим користувачам або розробникам. Як приємний бонус, у Namecheap дуже часто бувають всілякі знижки та розпродажі.

Контакти Namecheap

 • Сайт: namecheap.com
 • Компанія: Namecheap, Inc – зареєстрована в США
 • Дата створення компанії: 2000 рік

Мова техпідтримки: виключно англійська мова (у всякому разі в офіційному листуванні)

Фактична адреса головного офісу:

 • країна: USA
 • місто: Phoenix, AZ 85034
 • адреса: Namecheap, Inc. 4600 East Washington Street Suite 305

Контактна інформація:

 • телефони: немає, зв’язок тільки через 24/7 Live chat або Ticket System.
 • електронна пошта: support@namecheap.com
 • соціальні мережі: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest.

Керівництво:

 • Посада: Chief Executive Officer
 • ПІБ: Richard Kirkendall
 • Філії: США, Великобританія, Франція, Україна, Індія, Греція, Португалія та інші. Чисельність компанії: Форма оплати: Банківські картки (Visa, MasterCard, American Express, Discover), PayPal. Клієнти: під управлінням понад 10 мільйонів доменів. Дані взято з відкритих джерел. Проект dieg.info не несе відповідальності за достовірність опублікованих даних.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин