Огляд Moz Link Explorer -аналіз зворотних посилань. 5 Фактів

Moz Link Explorer

8/10
За допомогою Link Explorer ви можете знайти зворотні посилання, відстежувати їх, а також створити міцну стратегію щодо лінкбілдингу та контролювати свій прогрес

За допомогою Moz Link Explorer ви можете знайти зворотні посилання, відстежувати їх, а також створити міцну стратегію щодо лінкбілдингу та контролювати свій прогрес.

Можливості Moz Link Explorer

Отже, чим же тепер може похвалитися інструмент від MOZ? Серед його основних переваг варто відзначити:

  • Величезний індекс. І навіть щобільше – нинішній індекс виявився у 20 разів більшим, ніж індекс OSE і всіх можливих конкурентів. Наприклад, розмір індексу Majestic становить близько 1 трильйона URL, Ahrefs – близько 3 трильйонів URL. На цей момент індекс Link Explorer містить майже 5 трильйонів URL.
  • Оновлення даних по кожному сайту проводиться кожні 24 години.
  • також читайте

  • Показники DA/PA відстежуються щодня для кожного сайту. Фактично, кожна позитивна або негативна дія з боку SEO буде відзначена на показниках авторитетності домену та сторінки, без необхідності додаткових перевірок.
  • Повністю оновлений SpamScore. Тепер він оцінюється не за 17 показниками, як раніше, а за шкалою від 0 до 100%. За основу було взято алгоритм з машинним навчанням на основі поведінки та оцінки сайтів, які були забанені Google або на які покладалися санкції.
  • Завдяки Moz Link Explorer нові виявлені та загублені посилання тепер щодня і для кожного сайту. Раніше цього інструменту не було зовсім, але тепер кожні 24 години кожен власник сайту може отримати детальну інформацію про зростання посилальної маси.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин