Majestic Огляд: сервіс аналізу зворотних посилань. 5 фактів.

Majestic

8/10
Вузький спеціалізований сервіс аналізу зворотних посилань. Має хорошу базу, а також адекватне визначення трасту сайту

Majestic – це інструмент пошукової оптимізації (SEO), який переглядає інтернет-посилання на ваш сайт. Компанія, що займається розробкою цього продукту, базується у Великій Британії та стверджує, що створила найбільшу у світі базу даних Link Intelligence. База даних посилань – це, по суті, карта Інтернету, яка відстежує кожен сайт, що посилається на ваші сторінки.

Majestic використовує цю інформацію, щоб розкрити всілякі ідеї, щоб допомогти вам досягти більшого успіху, коли мова заходить про пошук в Інтернеті. Як ви побачите в цьому огляді Маджестік SEO, розмір бази даних, що стоїть за цим програмним забезпеченням, означає, що він дає кращі результати, ніж більшість інструментів перевірки зворотних посилань …

Плани та ціни

Існує три різні рівні цін: від полегшеного пакета за 41,67 долара США до повнофункціональної опції API, яка може доходити до 1 599,99 доларів США на місяць, залежно від того, до яких пошукових ресурсів вам потрібен доступ.

План Majestic Lite призначений для приватних осіб або підприємств, яким потрібен тільки низький рівень перевірки зворотних посилань. Він надає вам доступ до більшості ключових інструментів, включених в інші пакети, як-от свіжий індекс Маджестік (докладніше про це пізніше) і списки доменів, на які посилаються. Проте, пакет Lite поставляється тільки з одним обліковим записом користувача та обмежує вас 5000 одиницями предмета індексу і 1 000 000 аналізованих зворотних посилань. Якщо ви платите щомісяця, Маджестік Lite коштує 49,99 доларів, але річна підписка знижує ціну до 41,67 доларів на місяць.

Середньостроковий план Pro коштує 99,99 дол. США на місяць зі щомісячними платежами та 83,33 дол. США на місяць, якщо ви готові платити за рік одразу. Хоча цей пакет все ще містить лише один обліковий запис користувача, він додає безліч додаткових функцій, таких як засіб перевірки ключових слів та інструмент історії зворотних посилань. Професійні користувачі також отримують доступ до оновлених ресурсів, включно з 125 000 одиниць індексних позицій і 20 мільйонів аналізованих зворотних посилань.

Нарешті, верхній план лінійного API Majestic надає розробникам доступ до базового коду системи Маджестік, щоб вони могли інтегрувати його у свої власні платформи. Ціни тут варіюються від 333,33 дол. США на місяць до 1 599,99 дол. США на місяць, залежно від того, чи хочете ви платити щомісяця, і від того, до яких одиниць аналізу вам потрібен доступ щомісяця.

також читайте

Характеристики Majestic 

Платформа Маджестік заснована на величезній базі даних Link Intelligence, що містить, згідно з останніми підрахунками, майже 9 трильйонів унікальних URL-адрес. Оскільки мільйони нових сайтів і статей створюються щодня в Інтернеті, створення повністю всеосяжної бази даних посилань між усіма сайтами в Інтернеті практично неможливе, але Majestic стає ближче до цього, ніж більшість.

Проте, простий доступ до величезної бази даних не дуже корисний без корисних функцій, які дають змогу легко витягти з неї значущі висновки. На щастя, Majestic також виділяється, коли йдеться про такі функції, як сторінки “взаємних посилань“, що показують усі зв’язки між двома сайтами, і паралельні порівняння, які відображають верхні метрики кількох URL-адрес на одній сторінці.

Метрики, що легко інтерпретуються

З іншого боку, Fresh Index змінюється день у день, коли нові посилання додаються на ваш сайт в Інтернеті. Це чудовий інструмент, щоб зрозуміти вплив вашого останнього прес-релізу або редизайн сайту.

Хоча більшість користувачів будуть залучатися до продукту Majestic за його здатність генерувати інформативну і всебічну інформацію про свої сайти, немає сумнівів, що прості метрики, які можна зрозуміти одним поглядом, мають велику цінність.

Для цього користувачі Majestic отримують доступ до двох простих індексів сайту: “Історичного індексу” та “Свіжого індексу”. Чому два? Ну, історичний індекс ґрунтується на базі даних, яка накопичилася за останні п’ять років, що дає вам змогу побачити, як ефективність SEO вашого сайту змінювалася з плином часу.

Оглядач сайту

Отримати детальний аналіз продуктивності окремого домену або URL-адреси легко за допомогою інструменту Majestic Site Explorer. Користувачі з будь-якою підпискою отримують доступ до цієї сторінки, де ви можете бачити статистику, як-от кількість доменів, що посилаються, і зовнішні зворотні посилання (і як ці числа змінювалися з плином часу).

Інтерфейс і використання

Знайомство з системою Majestic навряд чи може бути простішим. Це вражає, враховуючи величезний обсяг різних статистичних даних і метрик, до яких Majestic надає вам доступ. До більшості інструментів можна отримати доступ через ваш профіль на Majestic.com, але спрощений інтерфейс для вивчення зворотних посилань також доступний у вигляді плагіна Google Chrome.

На головному сайті Majestic перемикання між різними функціями можна виконати за допомогою простого меню “Інструменти” у верхній частині сторінки. Інтерфейс Majestic, вочевидь, відрізняється від інструменту до інструменту, але загалом сторінки добре оформлено за допомогою простої колірної схеми та великої статистики та діаграм, щоб насамперед привернути увагу до найважливішої інформації…

Однією з найбільш корисних фігур, які ви знайдете на інформаційній сторінці Majestic Site Explorer, є графік розсіювання “Потік довіри проти потоку цитування”, який називається “Профіль посилання”. Коротко, ця діаграма покаже вам, як загальна надійність URL-адреси пов’язана з тим, скільки разів її було пов’язано із зовнішніми сайтами

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин