magicapps

Magicapps

4/10
Magicapps – перша автоматизована платформа для роботи з мобільними додатками. Просування будь-яких тематик у будь-яких мережах.

MagicApps – надійний партнер у mobile first світі, розробка додатків та атрибуція мобільного трафіку.

Переваги MagicApps:

  • Завжди є доступні програми.
  • Заміна у випадку бана програми менш як за хвилину. 
  • Програми доступні під будь-яке джерело трафіку. Під будь-яку вертикаль Gambling Dating Betting Nutra Crypto Sweepstakes. Під усі ГЕО.
  • Найбільш агресивний дизайн додатків.
  • Готують програми під ваші потреби та офери.
  • Всі програми підтримують гармати.
  • Оптимізація під події у всіх додатках.
  • Сапорт 24/7.

Огляд сервісу автоматизованої роботи з мобільними програмами MagicApps

Ринок мобільних додатків зростає не зупиняючись: постійно підвищується попит, а у відповідь, як завжди, з’являється все більше і більше пропозицій. Манімейкінг в цілому, і афілейт маркетинг зокрема, все частіше будують свої вирви навколо мобайла. Зліт популярності додатків пов’язаний не тільки з тим, що люди все більше користуються смартфонами замість ПК, справа ще в конверсії, яка значно вища, ніж при направленні користувача на мобільну вебсторінку. 

Така тенденція проглядається абсолютно у всіх нішах:Для тих, хто розуміє, наскільки більше грошей можна заробити, використовуючи цей інструмент, створено першу автоматизовану платформу для роботи з мобільними додатками — MagicApps .

також читайте

Які завдання допоможе вирішити MagicApps

Найпростіше застосування сервісу – оренда програм типу webview. Це найпростіший софт, у якому відкриваються звичайні вебсторінки, оптимізовані під екрани смартфонів. Таким чином, через 1 додаток можуть працювати різні люди та, залежно від того, за чиїм посиланням інстал, буде відкриватися потрібна сторінка. Якщо йдеться про сірі ніші, наприклад, гемблінг або адалт, то для успішного розміщення в Google Play Market ставиться заглушка у вигляді невеликої гри, яку бачать модератори, а цільові користувачі потрапляють після інстала відразу на ту сторінку, куди направляє вебмайстер. 

Оренда додатків webview – найпоширеніша послуга, особливо серед соло-арбітражників та арбітражних команд. Найчастіше вони використовуються для роботи з вертикалями гемблінг, бетинг, адалт, крипта та інші. Через джерела Facebook та Google. У такій моделі роботи, арбітражник вибирає потрібну програму, бере діплінк або неймінг, за яким буде відстежуватися, чий трафік йде додаток, і починає на нього лити, оплачуючи сервісу фіксовану ставку за кожну установку. 

Крім webview, MagicApps розробляють кастомні воронки під потреби кожного клієнта. При чому роблять це безплатно, потрібно лише внести заставу на рахунок в особистому кабінеті, з якого стягуватиметься плата за інстали. MagicApps налаштовує вирву всередині, виходячи зі специфіки продукту, максимізуючи ретеншн, забезпечуючи кращий досвід користувача і, як наслідок, високу конверсію. У цих питаннях у експертів сервісу величезний досвід та маса успішних кейсів за плечима. 

Також сервіс має власне видавництво мобільних додатків. Надається допомога в допилюванні продукту, паблішингу в Google Play Market і навіть у наливі трафіку. 

Усі кастомні налаштування вирішуються через менеджера. Реалізувати готові всі, причому за дуже лояльними умовами. А ось для стандартних функцій сервісу є автоматизований особистий кабінет, який ми подивимося.

Magicapps - перша автоматизована платформа для роботи з мобільними додатками. Просування будь-яких тематик у будь-яких мережах.

Реєстрація та огляд особистого кабінету

Створити обліковий запис можна через форму:

Після заповнення та відповіді на всі питання, потрібно чекати від 1 до 3 діб, але можна знайти менеджера в Telegram і прискорити процес.  У результаті отримуємо особистий кабінет. Щоб почати працювати, створюємо потік. На цьому етапі ми та вибиратимемо додаток. У спеціальному розділі розшаруємо рекламні кабінети:

Диплінк чи неймінг беремо через чат у менеджера. Важлива та корисна функція – кастомне налаштування гарматою. По-перше, можна створювати свої аудиторії за різними параметрами, наприклад, відокремлювати тих, хто пройшов реєстрацію, але не зробив депозит і розсилати по таких аудиторіях спеціальні повідомлення. По-друге, самі собою пуші налаштовуються також дуже гнучко:

Ця опція істотно підвищує конверсію та підсумковий дохід кампанії. 

MagicApps

MagicApps штампує дійсно багато додатків. У більшості сервісів з оренди періодично проскакують періоди, коли всі пішли в бан і нема з чим працювати. Тут одночасно під кожну вертикаль вкрай багато варіантів і завжди є з чого вибирати. Кастомізувати та налаштувати можна майже все — якщо грамотно підійти до цього питання з маркетингової точки зору, то за допомогою функціонала сервісу легко підняти конверсію та прибуток.

Поповнення рахунку та тарифи

Стандартний тариф — $0,12 за інстал за безлімітної кількості рекламних кабінетів, які можна розшарити. Поповнення доступне через WMZ або Capitalist:

Висновок

Гнучкий і зручний сервіс, який підійде як охочим просто взяти додаток і швидше запустити трафік, так і тим, хто підходить до питання продуманіше і хоче тримати в руках контроль над усім функціоналом, настроюючи пуші по аудиторіях або взагалі замовивши в сервісу власну кастомну воронку. При цьому пропонуються лояльні тарифи, програми завжди в наявності, а сапорт допомагає швидко вирішувати будь-які питання. 

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин