Linkody Огляд: моніторінг зворотних посилань. Топ-5 Фактів

Linkody

7/10
Сервіс для комплексного аналізу зворотних посилань. Відрізняється тим, що надсилає повідомлення про появу нових зворотних посилань на пошту.

Linkody – це цифровий інструмент, повністю орієнтований на пошук і створення зворотних посилань. Як веб-майстер, ви, напевно, вже знаєте, що процес перевірки зворотних посилань може бути болісно трудомістким завданням.

Незліченна кількість годин втрачена на перевірку зворотних посилань вручну, тоді як замість цього ви могли б зосередитися на написанні текстів, розбудові бізнесу або розширенні своєї мережі, щоб отримати ще більше посилань, які вказують на ваш домен.

Що ж, ми прийшли з хорошими новинами. У наш час технологічного розвитку вам більше не потрібно покладатися лише на ручну роботу!

Саме так – на ринку є безліч інструментів, які допоможуть вам керувати посиланнями та знаходити нові можливості, не витрачаючи на це цілий день.

У цьому огляді ми зосередимося на одному з них, який, на нашу думку, вартий того, щоб поділитися з вами – Linkody.

Можливості Linkody

Створення зворотних посилань все ще залишається найважливішою тактикою, коли мова йде про позасторінкове SEO. Як тільки ви нарощуєте свій профіль зворотних посилань, ваш сайт природним чином зростає разом з ним.

І в міру зростання дуже важливо відстежувати будь-які зміни у вашому профілі зворотних посилань. Велика кількість зворотних посилань просто більше не працює.

Якість ваших зворотних посилань важливіша за їхню кількість.

Ось чому ми обираємо Linkody. Він дозволяє налаштовувати оповіщення і щоденні сповіщення про останні зміни зворотних посилань. Це також допоможе вам зрозуміти характер посилань, які ви отримуєте, їхню силу, а також посилання, які раптово зникають.

Дізнавшись про втрачене зворотне посилання якомога швидше, ви отримуєте “несправедливу” перевагу. Досвід показує, що ви маєте більше шансів на успіх, якщо будете вести переговори щодо видаленого зворотного посилання відразу після того, як воно було видалене.

Система інструменту виконує 24-годинний цикл звітування, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте сповіщення в найкоротші терміни та зможете негайно вжити заходів.

також читайте

Слідкуйте за конкурентами

Можливість шпигувати за конкурентами – це причина номер 1, чому цей інструмент залишиться в моєму арсеналі.

Після того, як ви розпізнаєте і додасте своїх конкурентів в Linkody, ви отримаєте цінні дані про джерела зворотних посилань ваших конкурентів.

Така можливість може згенерувати нові ідеї для вашої стратегії зворотних посилань, оскільки ви можете вчитися у тих, хто робив це успішно до вас.

Ми поділимося з вами, як ми використовуємо ці дані проактивно. Ми крадемо зворотні посилання наших конкурентів.

Так, саме так. Немає нічого соромного в тому, щоб визнати це, це насправді досить чудова тактика.

Якщо ви можете запропонувати кращу цінність, то чому б не використати її, запропонувавши замінити посилання конкурентів на вашу URL-адресу? Це дуже проста стратегія, яка довела свою ефективність.

Генератор правил дезавуювання

Ще одна функція Linkody, яку ми вважаємо дуже корисною, – це інструмент дезавуювання.

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт продовжував розвиватися і підвищувати авторитет домену, вам потрібно діяти на випередження і захищати свій профіль зворотних посилань від спаму.

Linkody дозволить вам легко виявити такі “погані” зворотні посилання і видалити їх за допомогою цього інструменту.

SEO-метрики

SEO-метрики показують все, що вам потрібно знати про ваш профіль зворотних посилань.

Не дивно, що Linkody надає велику кількість показників, які дадуть вам гарне уявлення про ефективність ваших посилань.

Поєднуючи стандартні для галузі показники ранжування від двох найбільших гравців ринку – Moz і Majestic, Linkody створив широкий технічний огляд ваших посилань у легкій для сприйняття формі.

До речі, інтерфейс цього інструменту – ще одна його перевага.

Чистий дизайн Linkody дозволяє легко контролювати дані. До яких ви отримаєте доступ:

  • Mozrank, доменного авторитету та оцінки спаму
  • Зворотні посилання, які наразі посилаються на ваш сайт
  • Соціальні публікації на інших платформах
  • Довіра до вашого домену та соціальний потік
  • Рейтинг Alexa
  • І багато іншого…

Ціни на Linkody

Linkody досить дешевий, коли справа доходить до перевірки зворотних посилань, особливо в порівнянні з деякими іншими альтернативами, такими як ahrefs, які нещодавно різко підвищили ціни.

Як ви можете бачити нижче, якщо у вас є лише кілька доменів і посилань для моніторингу, ціна починається від €13,90 на місяць, що є дуже розумною. Навіть якщо ви володієте агентством і маєте багато доменів, найвищий рівень цін у них коштує всього 134,90 євро на місяць, що в порівнянні з таким сервісом, як ahrefs, нижній рівень якого починається майже з цієї ціни, є дуже дешевим.

Найпоширеніші запитання про Linkody

Як зворотні посилання допомагають моєму сайту?

Зворотні посилання допомагають вашому сайту, надаючи йому “авторитет” в очах пошукових систем. Кожне зворотне посилання, яке отримує ваш сайт, розглядається як вотум довіри від сайту-донора до сайту-одержувача. Отже, чим більше зворотних посилань на ваш сайт, тим більше довіри до нього в очах пошукових систем. Тут є й інші складнощі, але це основна суть.

Як перевірити, чи проіндексовано зворотне посилання?

Щоб перевірити, чи проіндексоване зворотне посилання, виконайте в Google наступний запит: site:<адреса зворотного посилання>. Якщо в результаті пошуку ви отримаєте URL-адресу зворотного посилання, це означає, що воно проіндексоване. Якщо URL-адреса зворотного посилання не повертається, це означає, що воно ще не проіндексоване і може знадобитися додатковий час для індексації.

Підсумок Linkody

Якщо вам потрібен простий у використанні та недорогий інструмент для перевірки зворотних посилань, зверніть увагу на Linkody. Цей інструмент є чудовим вибором, коли мова йде про недорогі інструменти для перевірки та моніторингу зворотних посилань.

Linkody має сильні сторони там, де їх немає в інших – кожна частина інформації добре продумана і представлена в легко сприйманому вигляді.

Крім того, їхня цінова модель є привабливою. Починаючи з менш ніж 14 євро ($15) на місяць за 2 домени, Linkody може стати цінним активом у вашому арсеналі інструментів.

Якщо ви вважаєте, що Linkody може допомогти та вам, спробуйте 30-денну безплатну пробну версію і перевірте, чи відповідає вона вашим потребам.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин