Keitaro - один з кращих рекламних трекерів на ринку.

Keitaro

7/10
Категорії:Трекери
Keitaro Кращий селфхост трекер на ринку, через нього без проблем можна клоачить, інтегрується з IM KLO та багато іншого

Keitaro Кращий селфхост трекер на ринку, через нього без проблем можна клоачить, інтегрується з IM KLO та багато іншого. Розроблено спеціально для медіабаєрів та паблішерів для оптимізації, повного контролю та захисту вашого трафіку. Скоротіть витрати на збиткові рекламні кампанії та зосередьтеся на отриманні прибутку.

також читайте

Ключові особливості Keitaro

Розподіл трафіку на ваших умовах. Налаштуйте сотні цільових сторінок і перенаправлень в рамках однієї кампанії Кейтаро. Використовуйте фільтри та додаткові умови, щоб показувати різний контент цільовим користувачам. В результаті у вас буде лише одне посилання, за яким ви зможете запускати всі свої оголошення.

Щохвилинне оновлення даних та атрибуція конверсій. Налаштовувані звіти для мільйонів кліків за лічені секунди. Облік усіх конверсій, а також передача їх у зовнішні сервіси та рекламні мережі.

Захист LP від ботів. Використовуйте вбудовану базу ботів трекера або доповнюйте її власними значеннями. Працюйте з префільтрами, які дозволяють інтегрувати сторонню систему захисту від ботів ще до того, як трафік потрапить в Кейтаро.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин