IndigoBrowser Антидетект браузер для безпечної роботи

IndigoBrowser

7/10
IndigoBrowser один з найпопулярніших антидетект браузерів, які сьогодні представлені на ринку і, напевно, найпопулярніший з тих, які використовуються для арбітражу трафіку. Історія Indigo починається у 2018 році, коли масовий залив з Facebook вже активно набирав обертів. На той момент широкому загалу вже були доступні деякі антидетект браузери, але якість і розуміння інтерфейсу залишали бажати кращого. Indigo був розроблений під СНД аудиторію, на базі платформи Multilogin, командою Рафаеля Габітова, відомого як Sensey.

Огляд IndigoBrowser

IndigoBrowser – Це застосунок для імітації браузерних відбитків, у якому можна створити безліч окремих профілів, з унікальними параметрами інтернет-підключення. Простими словами, тут ви можете тримати 15 акаунтів Facebook, не отримавши масового бану за мультиакаунтинг. Це дійсно ефективний інструмент, для обходу антифрод систем, будь-якого типу і складності.

IndigoBrowser розроблено під 3 операційні системи: Windows, Mac OS і Linux. Усі використовувані в роботі дані Indigo Browser зберігає на хмарних серверах.

також читайте

При створенні нового профілю Індиго, на вибір доступний один з двох браузерних движків, Mimic на базі Chrome і Stealthfox на базі Mozilla. Також можна вибрати операційну систему комп’ютера, відбитки якого відображатимуться в параметрах вашого підключення. Рекомендується обирати саме ту операційку, яка дійсно встановлена на вашому комп’ютері.

У налаштуваннях підключення рекомендується додати проксі. Система підтримує 4 типи з’єднання: HTTP, Socks4 і Socks5, Proxy Over SSH. Після додавання проксі, його можна протестувати, натиснувши на зелену кнопку. Якщо проксі не додано, браузерний профіль використовуватиме дефолтні дані вашого підключення до інтернету.

За замовчуванням, Indigo створює унікальні відбитки браузерного профілю, які не потребують додаткового налаштування. Але якщо вам потрібно щось конкретне, на вкладці розширених налаштувань доступно безліч параметрів, кожен з яких може бути відредагований. Зверніть увагу на параметри екрана. Якщо в налаштуваннях вибрано розширення, менше за ваше реальне розширення екрана, браузерний профіль відображатиметься у вікні, яке не можна розтягнути на повну ширину. Так само, рекомендується змінювати мови, відповідно до ГЕО, присутність в якому, ви будете імітувати. На додаток, можна ввімкнути емуляцію роботи сервісів Google.

Після створення браузерного профілю, він буде відображатися в загальному списку. Профілі в Indigo можна сортувати за папками, для більш зручного пошуку і взаємодії. Для вже створеного профілю доступна низка додаткових маніпуляцій, пов’язаних із cookie файлами. Доступний імпорт у форматах Netscape і JSON, а також CookieRobot, який в автоматичному режимі відвідує сайти із зазначеного списку.

Цінову політику Indigo важко назвати демократичною. Мінімальна ціна підписки стартує від 99 євро за місяць, а можливість використання промокодів не передбачена. Загалом, Indigo Browser пропонує на вибір 3 тарифні плани, основна різниця між якими полягає в обмеженні кількості одночасно створених браузерних профілів і деяких додаткових можливостей.

  • 99 євро – до 100 профілів
  • 199 євро – до 300 профілів
  • 399 євро – до 1000 профілів

Незважаючи на високі ціни, популярність цього інструменту просто вражає. Браузер Індиго зарекомендував себе як ефективне рішення для безлічі завдань, пов’язаних із монетизацією інтернету. Вивчіть відео-огляд під цією статтею, щоб ближче познайомитися з інтерфейсом Indigo. Лийте в пллюс і будьте здорові.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин