Hide.Click

Hide.Click

6/10
Категорії:Клоакінг || Маркетинг
Клоака працює з Facebook/Google Ads, підтримують PHP та JS редиректи для сервісів Shopify та Tilda і тд, сумісність із Cloudflare/WordPress/Keitaro. Повноцінна підтримка IPv6.

Hide.click – інструмент для захисту контенту від спайсервісів, ботів, модераторів. Проєкт створено у 2019 році. У тарифному пакеті пропонуються безлімітний трафік, фільтрація за протоколом ipv6. Робота ведеться з будь-якими джерелами трафіку, гарантується стійкість вашого сайту до злому, є rest API. Оновлення бази ботів відбувається в режимі реального часу. Пропонуються індивідуальні рішення для CRM-систем.

Hide.click - інструмент для захисту контенту від спайсервісів

Hide.click створений для захисту трафіку від накрутки та скликування. Інструментами проєкту можуть скористатися SEO-фахівці, вебмайстри, лінбілдери. Основна мета – захист рекламної кампанії від ботів і модераторів. Визначається IP і географія трафіку, бот перенаправляється на блекпейдж. Особистого кабінету немає, всі налаштування здійснюються вручну шляхом внесення прописів у PHP-файл: необхідно вказати URL вайт і блекпейдж, прописати геофільтри. Користувачам надається статистика.

також читайте

Час відгуку сервера 8 сотих секунди, у базі понад 56 мільйонів ботів. Для отримання детальної інформації про проєкт необхідно вказати свій e-mail, адресу Telegram-каналу та промо-код. Кожен користувач може безкоштовно протестувати можливості сервісу, замовивши тріалову версію продукту.

Hide.click пропонує три тарифи. Тріал – безкоштовно для соціальних мереж Google, Facebook, Instagram, Маіл.Ру, Яндекс, а також VPN, Proxy. Ті самі можливості надаються в тарифі “Стандарт” за 95 доларів на місяць. Професійний пакет обійдеться в 1495 доларів, до нього входить необмежена кількість запитів, підтримка соціальних мереж, захист хостингу, персональний менеджер.
Інтегрувати інструменти сервісу у свій проєкт можна за допомогою ключів API.

Як почати роботу з Hide.click

Перед купівлею платного пакета спробуйте використовувати інструменти сервісу в ознайомчому режимі. На головній сторінці натисніть кнопку “Безкоштовний тест”, заповніть усі рядки анкети. Інструкція та посилання на файл прийде на скриньку електронної пошти. Завантажте на свій ПК PHP-файл. Перегляньте відеоролик за посиланням або зв’яжіться з менеджером у чаті Телеграм для обговорення деталей співпраці. Скрипт працює на будь-якому сервері або віртуальному хостингу.

Щоб захистити свій ресурс від небажаних візитів, необхідно зробити прописи в PHP-файлі та розмістити його в кореневому каталозі сайту. У файлі необхідно прописати посилання на лендінг, whitepage, вказати геофільтри для блокування закордонного трафіку.
У сервісу немає фільтрації за мобільними операторами зв’язку, браузерами, операційною системою. Боти визначаються в автоматичному режимі. По закінченню оплаченого періоду трафік перенаправляється на посилання, зазначене в рядку whitepage. Адміністрація приймає оплату в електронній валюті Webmoney WMZ, ePaymens, біткоїнах, AdvCash.

Реферальна програма

Клієнтам пропонується заощадити на оплаті послуг, запросивши за допомогою спеціального партнерського коду своїх друзів і колег. Сервіс виплачує 50% комісійних від вартості першого платежу користувача, який вкаже індивідуальний код партнера в графі промо-код. За повторні замовлення винагорода не нараховується. Грошові кошти не можна вивести з системи, вони використовуються тільки для оплати послуг. Поширювати свої партнерські коди можна через соціальні мережі, блоги, форуми, дорвеї, канали на Youtube, використовуючи електронну розсилку електронними листами та месенджерами.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин