fakedetail

FakeDetail

10/10
FakeDetail – генератор фейкових даних, підійде для генерації фейкових листівок, постів, профілів, адрес та багато чого іншого.

Можливості FakeDetail 

Створення одноразової пошти

Fake Mail Generator – це сайт, який дозволяє вам обійти підтвердження електронної пошти, надаючи вам одноразову адресу електронної пошти для використання. Наступного разу, коли сайт запитає вашу електронну адресу, надайте йому адресу Fake Mail Generator і тримайтеся подалі від спаму, який неодмінно прийде слідом.

Де б в Інтернеті ви не знаходилися, щоб отримати доступ до веб-ресурсів, ви повинні вказати свою електронну адресу, але це ризиковано, оскільки шахраї починають надсилати вам величезну кількість спаму і запитувати ваші власні дані. Натомість ви можете скористатися генератором фальшивих електронних листів і бути захищеними.

Часто ми реєструємо блоги, форуми та веб-сайти, які не відвідуємо дуже часто, щоб отримати якусь інформацію, особливо коли ми не впевнені, що сайт достатньо безпечний для захисту моєї інформації. У той же час, занадто велика кількість блогів, форумів і сайтів принесе мені незліченну кількість спаму, рекламних листів і навіть ризик крадіжки облікового запису, тому при реєстрації на сайтах, які ми відвідуємо не дуже часто, ми рекомендуємо використовувати фальшиву пошту, на яку також можна отримувати листи, але вона повністю анонімна і безпечна, тому що ніхто не знає, хто використовує цю фальшиву пошту.

Це корисно для створення одноразової адреси електронної пошти та для уникнення заповнення звичайної поштової скриньки спамом.

також читайте

FakeDetail допоможе згенерувати номер IMEI

Генератор фальшивих IMEI від FakeDetail  – це сайт, який дозволяє вам обійти підтвердження imei, надавши вам фальшивий номер imei.

Номер IMEI, який також називають міжнародним ідентифікатором обладнання мобільної станції, зазвичай унікальний, використовується мобільними телефонами 3GPP (тобто GSM, UMTS і LTE) і iDEN, а також деякими супутниковими телефонами для ідентифікації дійсних пристроїв.

Номер IMEI використовується мережею GSM для ідентифікації дійсних пристроїв і тому може бути використаний для блокування доступу викраденого телефону до цієї мережі.

IMEI зазвичай складається з 15 цифр, 14 цифр плюс контрольна цифра, перші 14 цифр включають код присвоєння типу (TAC), код кінцевого складання (FAC), SNR тощо.

Остання цифра отримується за алгоритмом Луна. Ви можете згенерувати заданий мобільний бренд і кількість згенерованих IMEI.

Він може бути відображений на екрані більшості телефонів шляхом введення *#06#.

Згенерувати ім’я користувача

Генератор імен користувачів від FakeDetail – це простий інструмент для створення імен персонажів. Генератор містить англійські імена користувачів. Він створює фальшиві імена, що містять літери (a-z), цифри (0-9) і крапки (.) у форматі. Згенеровані дані можна використовувати на будь-якому сайті або зберегти для особистих цілей. Сайт автоматично генерує випадкові імена користувачів, не вимагаючи заповнення жодних налаштувань.

Ваше ім’я користувача може бути у форматі літер (a-z), цифр (0-9) і крапок (.), довжиною не менше 6 символів і не більше 30 символів.

За допомогою цього генератора імен користувачів ви можете згенерувати незліченну кількість імен користувачів. Вам просто потрібно вибрати кількість фальшивих імен користувачів, які ви хочете згенерувати, а потім вибрати формат для списку фальшивих імен користувачів, наприклад, JSON, CSV і XML. Ви можете отримати багато імен для довідки. Натисніть на посилання генератора імен користувачів. Вам буде зручно копіювати та зберігати його.

Суть нашого генератора імен користувачів полягає в тому, щоб ви могли знайти ідеальне ім’я користувача для будь-якої події. Ви можете створювати випадкові імена або керувати процесом. Ви можете знайти імена для персонажів і дітей з різних фондів, включаючи пошук за національністю, релігією і відомими іменами за роком народження. Ви можете вказати чоловічі імена, жіночі імена або імена обох статей. Наші роботи також використовують тезаурус та інші словники, щоб пропонувати імена користувачів, які ідентифікуються зі словами, які ви вкажете. Частина наших пристроїв справді вигадує імена користувачів, створюючи прецеденти, які є абсолютно надзвичайними.

Створення обличчя користувача за допомогою FakeDetail

Генератор облич користувачів від FakeDetail – це інструмент для створення облич користувачів (аватарів). Генератор містить чоловічі та жіночі обличчя, які можна використовувати на сайтах соціальних мереж та інших сайтах, а також завантажити для особистого користування. Сайт автоматично генерує випадкові обличчя користувачів (аватарки) без необхідності заповнення будь-яких налаштувань.

За допомогою цього генератора облич ви можете згенерувати незліченну кількість облич (аватарів). Натисніть на обличчя користувача (аватар), щоб зберегти фото.

Створюйте чоловічі та жіночі аватарки за допомогою цього генератора аватарок і завантажуйте аватарки безплатно.

Створити компанію

Створюйте фальшиві назви компаній зі слоганами та популярними висловами на кшталт “Uber для фальшивих імен”. Ідеально підходить для обдумування бізнес-ідей або просто для наповнення бази даних.

Генератор компаній створює випадкову назву компанії, опис компанії, слоган компанії, електронну пошту компанії та ein номер компанії.

Генератор компаній може створювати фальшиві назви компаній з більш ніж 230 країн світу. Ви можете вибрати будь-яку країну з випадаючого списку, і сайт створить фальшиву компанію.

Згенерувати адресу

Генератор адрес від FakeDetail створює випадкову дорожню адресу, місто, поштовий індекс, штат. Ви можете встановити свої вподобання до певного міста та області та створювати різні адреси в залежності від них.

Генератор адрес може створювати дорожні адреси з більш ніж 230 країн світу. Ці адреси можуть бути використані для особистого або ділового використання. Ви можете вибрати будь-яку країну зі списку, і сайт створить фальшиву адресу.

Адреса, вказана на цій сторінці, була створена випадковим чином. Всі ці створені адреси охоплюють всі країни. Назви доріг нерегулярні, тому місцезнаходження, як правило, не існує. У випадку, якщо вам потрібно завантажити багато файлів, ви можете завантажити та продублювати ці випадково створені фальшиві адреси.

Створення пароля

Використовуйте Генератор паролів від FakeDetail для створення дуже надійних паролів, які важко зламати або підрахувати. Просто виберіть критерії для паролів, які вам потрібні, і натисніть “Створити пароль”. Майте на увазі, що чим більше альтернатив ви виберете, тим надійнішими будуть паролі.

Кожен сайт в Інтернеті очікує від нас встановлення паролів, facebook, twitter, gmail, instagram і так далі. Встановлення паролю – це перший крок до захисту наших даних від витоку. Проте, при встановленні паролів існує багато пасток. Не можна встановлювати занадто прості паролі. Всі сайти використовують різні конфігурації паролів. Найбезпечніший шлях – встановити надійний секретний пароль, який ви можете продублювати або завантажити.

За допомогою цього генератора паролів ви можете випадковим чином генерувати надійні та безпечні паролі. Цей генератор надає безліч варіантів генерації паролів. Ви можете вибрати літери, малі літери, великі літери, символи, а потім вибрати довжину і кількість паролів, які потрібно згенерувати. Згенерований пароль є повністю безпечним.

Генератор імен

Генератор імен – це простий інструмент для створення імен персонажів художніх творів. Генератор містить англійські імена та прізвища. Він створює фальшиві імена, що містять формат імені та прізвища. Згенеровані дані можна використовувати на будь-якому сайті або зберегти їх для особистого використання. Сайт автоматично генерує випадкові імена без необхідності заповнення будь-яких налаштувань.

За допомогою цього генератора імен ви можете згенерувати незліченну кількість імен. Вам просто потрібно вибрати кількість фальшивих імен, які ви хочете згенерувати, а потім вибрати формат для списку фальшивих імен, наприклад, JSON, CSV і XML. Ви можете отримати багато імен для довідки. Натисніть на посилання генератора імен. Вам буде зручно копіювати та зберігати.

Суть нашого генератора назв полягає в тому, щоб ви могли знайти ідеальну назву для будь-якої події. Ви можете створювати випадкові імена або керувати процесом. Ви можете знайти імена для персонажів і дітей за різними критеріями, в тому числі за національністю, релігією і популярністю імен, за роком народження. Ви можете вказати чоловічі імена, жіночі імена або обидва. Наші роботи також використовують тезаурус та інші словники, щоб запропонувати імена, які співпадають зі словами, які ви вкажете. Частина наших апаратів дійсно вигадує імена, створюючи прецеденти, які є абсолютно надзвичайними

Створіть канал на Youtube

Генератор каналів Youtube – це простий інструмент для створення художніх текстів для створення каналу на Youtube. Генератор містить ім’я власника каналу, кількість підписників, відео, час відео, назву відео, кількість переглядів і час завантаження відео. Сайт автоматично генерує фейкові youtube-канали без необхідності заповнення будь-яких налаштувань.

За допомогою цього генератора каналів youtube ви можете створити фейковий канал youtube. Вам просто потрібно додати назву каналу, яку ви хочете згенерувати, ім’я власника каналу, підписників каналу, кількість переглядів каналу, завантажити відео та час завантаження відео. Натисніть на посилання генератора каналів youtube. Вам буде зручно завантажувати зображення каналів youtube.

Суть нашого генератора каналів youtube полягає в тому, щоб дозволити вам створювати канали youtube і завантажувати відео для будь-якої події.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин