Fake vision

Fake vision

9/10
Fake vision – дуже крутий сервіс, що показує безліч параметрів і даних, за якими палиться ваш браузер.

Fake vision був створений для того, щоб стати якісною та зручною заміною звичним чекерам анонімності, які широко використовуються під час професійної роботи в Мережі, пов’язаної з необхідністю заміни параметрів браузера та з’єднання.

У чому полягає відмінність Fake vision від наявних рішень?

Усі звичні чекери для перевірки анонімності (такі, як whoer.net / browseleaks.com / whatleaks.com та ін.) здатні бачити лише примітивні розбіжності в заголовках і параметрах браузера. Видимість якісного налаштування браузера при перевірці на цих ресурсах достатня для звичайної анонімізації, але не є показником якісної підміни для Антифрод систем, що використовують безліч власних алгоритмів.

Крім того, багато відомих чекерів анонімності мають пряме відношення безпосередньо до компаній-розробників АФ систем, що уможливлює компрометації адрес і конфігурацій, з яких було здійснено відвідування подібних ресурсів.

Якщо ваша робота пов’язана з необхідністю підміни параметрів браузера і відбитків, то саме вірогідність того, чи помітить Антифрод сайту або сервісу дані зміни і є основоположним для успіху.

Fake Vision – перший у світі публічний фейк-детектор, побудований з використанням технологій найпоширеніших Антифрод систем.

Завдяки використанню в детекторі безлічі передових технологій і тестів, що застосовуються в досліджуваних нами сучасних АФ системах, детектор інформативно покаже ймовірність фейку вашого браузера або IP і вкаже на слабкі місця. Це допоможе максимально швидко виправити проблему і значно підвищить результати вашої роботи.

Використовуючи Fake Vision вам більше не доведеться відвідувати безліч ресурсів для виконання окремих перевірок – фейк-детектор поєднав у собі величезну кількість інформації, що перевіряється, пов’язаної як з параметрами браузера, так і з параметрами підключення.

Як це працює?

Заходячи на Fake Vision, ви можете самостійно вибрати необхідні перевірки, пов’язані з під’єднанням, зважаючи на необхідність (деякі тести потребують додаткового часу – приблизне очікування написано поруч із конкретним тестом). Для найбільш точної картини фейку ми рекомендуємо виконувати максимально можливий перелік перевірок.

Після запуску тесту Fake Vision виконує перевірку правдивості браузера і підключення, використовуючи особливі алгоритми та технології, націлені на виявлення підміни.

Крім особливих тестів виконується перевірка таких базових параметрів:

  • Загальні: ip4 / WebRTC адреси, Timezone, Zip, Geolocation, Useragent
  • Браузер: Scripts, Audio, Screen, Canvas, Navigator, Plugins, Fonts, WebGl, Timezone, clientRects, Modernizr, Java, Ubercookie, Hashes
  • Підключення: Open ports, Nmap, DNS, Double ping, Black List, Proxy headers, Timezone та ін.

Виходячи з результатів проведених тестів, ви отримаєте наочну інформацію у вигляді відсотків ймовірності того, що браузер або підключення до Мережі зазнало втручань з боку користувача. Крім того, фейк-детектор вкаже червоним кольором на основні проблемні моменти для того, щоб ви могли максимально комфортно і швидко усунути недоліки у вашій конфігурації.

Fake Vision є безплатним для використання публічним проєктом, який відтепер також стає попередньо встановленим за замовчуванням фейк-детектором у браузерах The Sphere і Linken Sphere. Наша команда настійно рекомендує його використання для щоденної роботи з метою підвищення комфорту та якості вашої роботи!

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин