eprofit

Eprofit

5/10
eProfit – це сервіс для управління кабінетами в рекламних мережах. Ви поповнюєте баланси, а ми нараховуємо вам кешбек. Економте ваш час, без комісій переводьте бюджети між мережами та користувачами, а також отримуйте винагороду до 15% від ваших рекламних витрат разом з eProfit.me

Як розпочати роботу в eProfit

Від вас потрібно завести новий обліковий запис у рекламній мережі та прив’язати його до системи eProfit, після чого можна поповнити внутрішній рахунок та отримати бонуси на рекламний бюджет.

Управління кампанією здійснюється з особистого кабінету рекламної мережі. Є можливість працювати одразу з кількома мережами в рамках одного кабінету. У сервісі є популярні методи оплати. Працюючи з сервісом, ви отримуєте прискорену модерацію рекламних кампаній. Якщо в одній із мереж у вас залишаться зайві кошти на рахунку, ви можете переказати їх на рахунок іншої рекламної мережі. Завдяки цій функції ви можете ефективно використовувати бюджет, вибираючи найбільш релевантні майданчики для своїх промоматеріалів.

Кого зацікавлять послуги: арбітражників, вебмайстрів, рекламодавців, рекламні агенції, інтернет-магазини.

також читайте

Поповнення балансу

Перед початком поповнення рекламної мережі необхідно поповнити баланс внутрішнього рахунку eProfit і далі, використовуючи кошти на балансі – поповнити рекламні мережі отримуючи бонуси на кожен платіж.

Сервіс гарантує повну конфіденційність ваших оферів та креативів, а статистика грошових операцій дозволить завжди бути в курсі витрат бюджету.

Якщо в рамках сервісу на рахунках ваших рекламних мереж залишилися невитрачені кошти – ви маєте можливість переміщення цих коштів в інші рекламні мережі. Бонуси нараховані на кошти, що переміщуються, при даній операції будуть перераховані.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин