DigitalOcean - надійний хмарний хостинг для роботи

DigitalOcean

7/10
Категорії:Хостинг
Digital Ocean Надійний хмарний хостинг Відмінно підійде для роботи з усім світом.

Можливості DigitalOcean

DigitalOcean, приватна компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, надає відносно просту хмарну платформу для розгортання, управління та масштабування сайтів будь-якого розміру, усуваючи тертя інфраструктури та забезпечуючи передбачуваність, щоб розробники та їхні команди могли витрачати більше часу на створення програмного забезпечення, яке подобається клієнтам. DigitalOcean має 12 центрів обробки даних у 8 регіонах світу. Компанію очолює генеральний директор Марк Темплтон.

також читайте

Міжнародні операції

DigitalOcean має центри обробки даних у:

  • Торонто, Канада
  • Франкфурт, Німеччина
  • Амстердам, Нідерланди
  • Лондон, Англія
  • Сінгапур, Малайзія
  • Бангалор, Індія
  • Нью-Йорк та Сан-Франциско.

Продукти та послуги DigitalOcean

Droplet

Нікнейм компанії хмарних сервісів, це основний продукт DigitalOcean. Компанія пропонує розробникам програмного забезпечення високопродуктивні Linux-сервери за найкращими на ринку цінами, приділяючи особливу увагу простоті та зручності для користувачів. У пакеті надаються ресурси, пропускна здатність і пам’ять для інтенсивних обчислень з можливістю додавання ресурсів, таких як сховище даних, на вимогу за потреби. Оновлення цін на 2018 рік тут.

Блок-сховище

Високодоступна та масштабована пропозиція на базі SSD, яка дозволяє розробникам та компаніям легко додавати додатковий дисковий простір до Droplets.

Балансувальник навантаження

Високодоступний продукт, що дозволяє розробникам і компаніям розподіляти трафік у своїй інфраструктурі для досягнення 100-відсоткової безвідмовної роботи виробничих робочих навантажень.

Хмарний моніторинг

Безкоштовна послуга, яка надає інформацію про використання ресурсів у вашій інфраструктурі. Моніторинг складається з декількох різних компонентів, які разом підвищують видимість робочого стану ваших серверів.

Хмарні брандмауери

Безкоштовний сервіс, який захищає Droplets, зменшуючи площу потенційних атак. Розробники можуть розгорнути сервіс за лічені секунди без встановлення чи налаштування програмного забезпечення та визначити, які порти будуть видимими на їхніх Droplets, щоб мінімізувати ризик.

Spaces

Продукт для зберігання об’єктів, Spaces, забезпечує масштабований та економічно ефективний спосіб задовольнити навіть найскладніші потреби у зберіганні даних у зручному для розробників та простому у використанні інтерфейсі, яким славиться DigitalOcean.

Kubernetes

У травні 2018 року компанія оголосила про ранній доступ до свого керованого продукту Kubernetes, який, за її словами, є найпростішим способом запуску контейнерних додатків у хмарі. Розроблений для розробників і підприємств, яким потрібен простий спосіб розгортання та управління контейнерними робочими навантаженнями, DigitalOcean Kubernetes усуває головний біль, пов’язаний з налаштуванням, управлінням і захистом кластерів Kubernetes, одночасно поєднуючи нашу фірмову простоту і легкість у використанні.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин