browserspy

BrowserSpy

8/10
BrowserSpy – це місце, де ви можете побачити, скільки інформації відкриває ваш браузер про вас і вашу систему.

Чи знаєте ви, що всі вебсайти, які ви відвідуєте, можуть дізнатися, які шрифти ви встановили ? Також можна дізнатися, чи встановлено набір програм. Серед них Adobe Reader, OpenOffice.org, Google Chrome і Microsoft Silverlight. Можливо, навіть сайти, які ви відвідували останнім часом, можна виявити !

Коли ви переглядаєте Інтернет, ваш вебпереглядач залишає за собою цифрові сліди. Вебсайти можуть використовувати ці сліди для перевірки вашої системи. BrowserSpy.dk — це служба, за допомогою якої ви можете перевірити, яку інформацію можна зібрати з вашої системи, просто відвідавши вебсайт. Конфіденційність на найвищому рівні!

також читайте

Хто створив BrowserSpy.dk і чому?

Сервіс створив Генрік Гемал. Він розпочався з невеликої колекції утиліт JavaScript, які могли визначати ім’я та версію браузера, але швидко переросли в усі види виявлень.

Перша версія BrowserSpy була створена приблизно в 1999 році та була розміщена на моєму особистому вебсайті gemal.dk, але після запуску browserspy.dk її було перенесено на це нове місце.

Новий BrowserSpy.dk — це повне оновлення всіх тестів. Деякі нові тести були додані, а інші застарілі видалені.

Чому я маю дбати про конфіденційність?

Якщо BrowserSpy.dk може показувати інформацію, будь-який віддалений сайт, у тому числі зловмисний, зможе отримати таку ж інформацію. Це означає, що вебсайти, які ви щойно переглядали, можуть збирати багато особистої інформації про вас, ваш браузер і ваші налаштування.

Як я можу себе захистити?

З того, що мені сказали, ви мало що можете зробити, щоб захистити себе. Звичайно, ви завжди можете вимкнути JavaScript у своєму браузері, але це фактично вимикає серфінг на сучасних вебсайтах. Інше, що ви можете зробити, це використовувати інший браузер, ніж Microsoft Internet Explorer. Internet Explorer має занадто багато проблем із безпекою, щоб він міг бути безпечним браузером. Розгляньте можливість використання Mozilla Firefox. Більше інформації на mozilla.com. Ви також можете розглянути можливість використання комбінації вебфільтра та проксі-сервера, наприклад PAW і Tor. Мені сказали, що це може захистити вас від передачі забагато інформації вам і вашому браузеру.

Переконайтеся, що ваша система завжди оновлена. Скористайтеся одним із наведених нижче посилань, щоб переконатися, що ваша система оновлена.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин