Brightdata

Brightdata

6/10
Категорії:Арбітраж || Маркетинг
Brightdata – максимально топові резидентські проксі з усього світу.

Необмежена кількість глобальних проксі IP-адрес – отримуйте будь-які загальнодоступні дані без блокування чи маскування, використовуючи міжнародну мережу з понад 72 мільйонів IP-адрес у будь-якому місці

BrightData – новий рівень роботи з проксі та парсингом даних

BrightData – розробник технологій для підвищення ефективності збору даних будь-якого обсягу з будь-якого джерела в інтернеті. У компанії є кілька цікавих інструментів, але ми зупинимося на двох флагманських, які найбільше будуть цікаві манімейкерам різних мастей.

Proxy Manager

З проксі працює майже кожен, хто заробляє в інтернеті. BrightData надає чотири види проксі під різні завдання:

Data Center. Це найпростіші та найдешевші серверні проксі. Багато сайтів блокують запити з таких IP-адрес, але є завдання, під які цей варіант ідеально підходить, якщо працюєте з сайтами, які не включають серверні проксі до своїх чорних списків;
ISP. Сервіс надає доступ до статичних проксі інтернет-провайдерів. Дуже добре підходить для цілей, коли потрібні резидентські IP-адреси, але без ротації;

Residential. Найпопулярніший варіант. Люди з усього світу завантажують різне ПЗ і за можливість користуватися софтом безплатно або за інші переваги надають доступ до використання їхньої IP-адреси. Це дуже трастовий вид підключення, оскільки дає змогу виконувати запити через повністю реальну IP-адресу. Але варто врахувати, що адреси будуть регулярно змінюватися;
Mobile. Схожий з резидентськими за способом отримання доступу, але в цьому випадку ми підключаємося до 3G або 4G-інтернету.

Proxy Manager – це софт, який можна поставити як на стаціонарний пристрій, так і на сервер. Він дає змогу максимально зручно і професійно працювати з проксі. Можна вибрати потрібний вид проксі із зазначених вище і створювати підключення за конкретними налаштуваннями, включно з країною, містом, мобільним оператором.

Можна керувати ротацією IP-адрес або утримувати ту саму IP-адресу. Наприклад, можна змінювати їх через кожен запит. У підсумку можна створювати безмежну кількість портів, кожен з яких має потрібні налаштування.

За кожним створеним портом можна отримати дані для підключення профілю в антидетект браузері, де дані проксі вводяться у форматі IP:Port:Login:Password.

Таким чином, ProxyManager – це софт, за допомогою якого зручно керувати та налаштовувати проксі. Сервіс підходить манімейкерам, арбітражникам і не тільки.

Web Unlocker

Цей сервіс створений спеціально для парсингу, коли для збору великого масиву даних на одному сайті необхідно виконати багато запитів. Зрозуміло, на переважній більшості стоїть захист від роботів і в разі перевищення ліміту за кількістю запитів з однієї IP-адреси, юзера заблокують. За допомогою проксі можна обходити ліміти на одну IP-адресу, але ж більшість сайтів можуть розрізняти юзерів ще й за відбитками софта і заліза. Можуть змушувати проходити капчі та підсовувати інші фільтри, завдання й обмеження, через які важко в автоматичному режимі робити парсинг на великих обсягах. З цією проблемою успішно розбирається Web Unlocker. У разі використання проксі від BrightData і їхнього Web Unlocker, збір даних перетворюється на автоматизований простий процес.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин