Експертний огляд Beget: результати тестів, відгуки

Beget

7/10
Категорії:Хостинг
Хостинг Beget один із найулюбленіших веб-майстрів і розробників, саме його часто рекомендують на тематичних форумах. Основна спеціалізація – надання віртуального хостингу. Розробники Бегет обирають за простоту панелі управління, хорошу систему бекапів і спритну службу підтримки.

Огляд Beget 

Веб-сайт має професійний вигляд, зручний для користувача інтерфейс. Ціни на віртуальний хостинг трохи вищі, ніж у інших компаній: від 4.54$/міс до 46$/міс. Хоча, з іншого боку, у цих пакетів не обмежена кількість баз даних і доменних імен, а також безлімітний трафік. Ще компанія пропонує безкоштовний Let’s Encrypt SSL сертифікат і домен, але ці бонуси доступні тільки на російській версії сайту. Для жителів України, Росії, Білорусі та Казахстану надається безкоштовний пакет хостингу для тестування послуг.

VPS і виділені сервери мають ще кращий вигляд. Ціни VPS серверів варіюються від 3 до 81 доларів на місяць. Технічні характеристики вельми хороші та відповідають своїй ціні. Виділених серверів два типи: стандартні та турбо (потужні сервери). Відповідно ціни варіюються від 186 до 1135 доларів на місяць. Технічні характеристики можна подивитися на сайті, вони добре розписані.

також читайте

Переваги та недоліки Beget 

Популярність хостингу Beget насамперед пояснюється великою кількістю переваг і не дуже відчутними для користувачів недоліками.

Плюси

 • функціональний віртуальний хостинг;
 • швидкі SSD-диски на всіх тарифах;
 • доступне встановлення CMS, форумів і блогів, а також інших додатків в один клік;
 • якісна робота служби підтримки – зв’язок телефоном, через електронну пошту, систему тікетів, Skype, Telegram, Facebook;
 • домени в подарунок на окремих тарифних планах;
 • відмінні показники продуктивності;
 • доступні розцінки на реєстрацію та продовження доменів;
 • тестовий період – 30 днів;
 • зручна панель управління власної збірки;
 • безкоштовні SSL-сертифікати – можна вибрати відповідний тип;
 • доступність тарифів для високонавантажених сайтів з великою відвідуваністю;
 • хороша партнерська програма.

Мінуси

 • невеликий вибір сервісів і послуг для VPS;
 • обмеження кількості сайтів на хостингу;
 • немає спеціалізації під певний напрямок – просто непоганий для всіх;
 • необхідно вводити під час реєстрації багато особистих даних.

Переваг у Beget однозначно більше, тому скористатися його послугами вирішує все більше клієнтів.

Тестовий період

Серсвіс надає тестовий період протягом 35 днів для всіх пакетів віртуального хостингу. Також тільки для цього виду хостингу можливе повернення коштів. Повернення грошей за VPS і виділені сервери не надається.

Білінговий цикл

Віртуальний хостинг можна придбати на місяць або рік, VPS і виділені сервери – тільки на місяць.

Панель керування

Beget розробили свою панель управління. Вона доступна для всіх пакетів віртуального і VPS хостингу, також для виділених серверів типу managed. Панель має набагато зручніший вигляд, ніж cPanel. На unmanaged сервер можна встановити будь-яку панель керування самостійно.

Ліміти

Здебільшого ліміти застосовні до віртуального хостингу. Хоча в описі планів зазначено, що кількість доменів, поштових скриньок і баз даних не обмежена, деякі обмеження все-таки є. Наприклад, максимальна кількість поштових скриньок – 1000, а кількість доменів обмежена залежно від тарифного плану.

Також забороняється використовувати понад 10% ресурсів сервера. У VPS і виділених серверів стандартні обмеження кількості ядер процесора, обсягу ОЗП і дискового простору.

Безпека

Усі сервери захищені від DDoS-атак. Подальших заходів безпеки потрібно вживати самостійно.

ОС

На серверах віртуального хостингу встановлено Ubuntu. На VPS сервер можна встановити Ubuntu, Debian, CentOS, OpenSuse, Fedora або веб-середовище Bitrix безкоштовно. На виділених серверах типу managed попередньо встановлено Ubuntu, а на інші сервери можна поставити будь-яку ОС.

Тех.підтримка

Компанія надає цілодобову підтримку в тікетах і чатах (Telegram, Facebook messenger, Skype). Телефонна підтримка доступна тільки для жителів України та Росії. Відповідають швидко, але дуже коротко і не по суті, не вистачає проактивності. База знань хороша, багато різних статей.

Висновоки

Загалом, хороший і надійний хостинг. Користувачі мають повну свободу доступу до VPS і виділених серверів і можуть самостійно виконувати будь-які операції. А якщо виникнуть труднощі в налаштуванні або управлінні ними, техпідтримка зможе швидко і оперативно вирішити проблеми.

Цей хостинг найкраще підійде жителям країн СНД, оскільки більшість бонусів і безкоштовних плюшок доступні тільки їм. Однак, беручи до уваги те, що у Beget співвідношення ціни і якості хороше, цей хостинг можна порекомендувати та жителям інших країн теж.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин