Огляд Backlink Watch - відстеження репутації. 5 фактів

Backlink Watch

6/10
Сервіс, який дозволяє перевірити усі зворотні посилання на конкретний сайт. Перевагою сервісу є те, що він абсолютно безкоштовний, а за глибиною аналізу не поступається дорогим аналогам

Переваги Backlink Watch

Налагодження відносин

Знаходьте і взаємодійте з вашими клієнтами та ключовими авторитетами у вашій ніші, які забезпечать вам більшу популярність бренду і глибоке розуміння вашого цільового ринку.

Залучення та утримання клієнтів

Дізнайтеся основні інтереси своїх клієнтів і створюйте продукти, які відповідатимуть їхнім потребам і бажанням. Backlink Watch підкаже вам, де просувати свою продукцію і знаходити нових клієнтів.

також читайте

Управління репутацією бренду

Будьте завжди в курсі того, хто і що говорить про вас, ви отримуєте можливість розуміти та захищати свою репутацію в умовах жорсткої конкуренції на ринку.

Інтернет і соціальні мережі

Відстежуйте все, що говорять про вашу компанію або продукт на всіх значущих каналах, будь то веб або соціальні мережі. Backlink Watch тримає вас у курсі всього важливого на вашому ринку і всього, що пов’язано з вашою компанією, надаючи сповіщення в режимі реального часу прямо у вашу поштову скриньку.

Конкуренти

Аналіз стратегій ваших конкурентів – це не просто варіант. Це необхідна частина вашої стратегії розвитку. Що більше ви можете дізнатися про свій бізнес і своїх конкурентів, то більше ви зможете дізнатися, адаптуватися і в кінцевому підсумку процвітати. Тепер ви можете спостерігати за конкурентами з різних боків і мати чіткіше уявлення про те, де насправді перебувають конкуренти.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин