Astraproxy - відмінні проксі всіх видів з широким гео

Astroproxy

7/10
Категорії:Проксі
Astraproxy – відмінні проксі всіх видів з величезною кількістю гео.

Мобільні проксі-сервери від Astroproxy

Мобільні проксі-сервери – це IP-адреси, призначені мобільним телефонам і мобільним ІТ-користувачам, які фактично забезпечують ІТ-з’єднання для користувачів ПК, ноутбуків тощо.

Ні для кого не секрет, що мобільний інтернет стає все більш популярним, і його популярність підживлюється зростаючими мережами 4G і 5G. Оскільки сьогодні у кожного є смартфон, стає все складніше надавати IPv4-адреси. Більшість з них розподілені між інтернет-провайдерами, а операторам мобільного зв’язку залишається лише крихітна смужка простору IPv4.

Для забезпечення клієнтів Інтернетом мобільні оператори використовують технології NAT, gNAT/NAT-T, що дозволяють їм надавати Інтернет мільйонам користувачів, маючи під рукою лише обмежений пул IP-адрес.

також читайте

Іншими словами, певна IPv4-адреса використовується спільно тисячами користувачів. Мобільні проксі перетворили цю проблему на перевагу. Цей тип IP-адрес користується найвищим рівнем довіри з боку сайтів, порталів, соціальних мереж тощо.

Це означає, що такі сайти, як Facebook або Google Ads Manager, бачитимуть однакові IP-адреси від різних користувачів. Сьогодні кожен сервіс може легко розрізнити типи IP-адрес. IP-адреси дата-центрів, як правило, очолюють списки заборон, і сайти блокують їх разом з акаунтами користувачів. Однак, якщо вони заблокують домашню або мобільну IP-адресу, то втратять значну частину своєї аудиторії. Тому мобільні IP-адреси цілком підходять для тих, хто використовує ботів, веде кілька акаунтів, здирає дані з сайтів тощо.

Мобільні IP-адреси користувачів динамічно змінюються протягом доби. Всупереч помилковій думці, вони не залежать від вишок стільникового зв’язку або місцеперебування користувача. Вони залежать від якості зв’язку та наявності обривів. У разі тривалого розриву зв’язку ваш телефон може підключитися до іншого IP з пулу провайдера.

Сьогодні системи захисту від шахрайства, ботів та мультиакаунтингу можуть легко визначати провайдерів та місцеперебування IP-адреси (місто), оскільки вони покладаються на такі бази даних, як MaxMind. Однак інша перевага полягає в тому, що геолокаційні можливості баз даних обмежені містом. Таким чином, ви можете використовувати пул одного оператора мобільного зв’язку в межах міста, не побоюючись заборони.

Якщо ви замовляєте порт в AstroProxy, ви можете вибирати між параметрами, варіантами трафіку та IP-адресами з проксі для країни, міста або провайдера. Ці параметри гарантують безпеку ваших акаунтів і максимальну довіру з боку будь-якого онлайн-сервісу.

На відміну від інших сервісів, AstroProxy не використовує модемні рамки або інше обладнання, яке часто виходить з ладу і може порушити весь процес роботи. Ми маємо власний корпоративний пул користувачів, які надають IP-адреси, і використовуємо сервери, які на основі передових алгоритмів формують проксі-мережу і забезпечують надійне з’єднання для наших клієнтів.

Однак мобільні проксі є найефективнішим і найдорожчим типом, як і мобільний трафік.

Завдяки своїм унікальним характеристикам, описаним вище, мобільні IP-адреси AstroProxy ідеально підходять для роботи з декількома акаунтами, парсингу, реклами та інших цілей.

Ви можете спробувати та перевірити їх безплатно.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин