AntBrowser - браузер для роботи з великою кількістю акаунтів

AntBrowser

6/10
AntBrowser сервіс на основі Firefox від програмістів. Програма позиціонує себе як інструмент для роботи з безліччю профілів та унікалізації браузерних відбитків.

Чим допоможе AntBrowser у роботі?

AntBrowser – універсальний високоякісний інструмент, який гарантовано спростить вам роботу і як наслідок збільшить ваш дохід.

Facebook. Для тих, хто займається фармінгом акаунтів і арбітражем і втомився возитися з віртуальними машинами.

Інші сервіси. Онлайн ігри, сервіси опитувань, масові коментарі тощо. Скрізь, де вам потрібно мати понад 1 акаунт, вас виручить AntBrowser.

також читайте

Простий та інтуїтивний інтерфейс

Хто сказав, що професійний інструмент має бути складним? Ви просто створюєте профіль і вибираєте його для роботи. Впорається будь-яка людина навіть із середнім знанням ПК.

Обходить такі перевірки: Fonts, CSS, Plugins, MimeTypes, Timezones, Canvas Fingerprint, WebGL Fingerprint, Audio Fingerprint, WebRTC, Firefox Leaks

  • Кожен профіль має унікальні IP, UserAgent, TimeZone, Lang, ScreenSize, Video Card та інші параметри, які дають вам змогу бути впевненим, що кожен профіль буде не відрізнити від реального комп’ютера.
  • Кожен профіль зберігає всі ваші Cookies, Вкладки, Кеш, що дає змогу вам повертатися до роботи рівно з того самого місця, де ви її завершили.
  • Додаткові модулі для Avito, які дають змогу отримувати повідомлення з усіх ваших акаунтів і надсилати скарги на акаунти конкурентів.

Робота в команді

Працювати з AntBrowser легко і комфортно всім, зокрема й командам, адже для них доступні багато функцій, серед яких:

  • клонування і передача профілів між учасниками команди
  • створення загальнодоступних ресурсів (списки проксі, юзерагенти, прогріватори, блокатори)
  • синхронізація даних профілів між пристроями
  • легке управління ліцензіями учасниками команди

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин