AdSpy - хороший Spy-сервіс для Facebook та Instagram

AdSpy

7/10
Категорії:Spy-сервіси
AdSpy – дозволяє провідним рекламодавцям впроваджувати інновації та змушує соціальні мережі відповідати за свій контент.

Можливості AdSpy

Наразі сервіс є найбільшою бібліотекою оголошень Facebook та Instagram, пропонує широкий пошуковий функціонал і дає змогу своїм користувачам знаходити й аналізувати виграшні оголошення, креативи та товари. Інструмент використовує новітні функції пошуку, тому моніторинг потрібної вам реклами стає простим завданням.

Порівняно зі своїми конкурентами, такими як SpyOver, AdPlexity, PowerAdSpy, BigSpy та іншими, AdSpy є найкориснішим та найефективнішим інструментом.

також читайте

Особливості АдсСпай

1. Масштабність і широта охоплення

Сервіс за лічені секунди видасть вам мільйони оголошень і всі результати за ними. Результати охоплюють:

 • Близько 100 мільйонів рекламних оголошень (база зростає з кожним днем);
 • понад 211 країн;
 • понад 80 мов.

2. Покращений і гнучкий пошук

Ви зможете фільтрувати пошук за безліччю різних параметрів:

 • текст в оголошенні;
 • стать;
 • вік;
 • кількість лайків;
 • країна;
 • мова;
 • тип мультимедіа (зображення / відео);
 • система управління сайтом та ін.

Сортувати отримані результати можна за кількістю лайків і репостів, а також за давністю роботи оголошення.

3. визначення таргетингу

Ваші конкуренти можуть виходити на нові ринки та домінувати в регіонах, які ви навіть не розглядали. У багатьох оголошень AdSpy може точно оцінити, на кого націлене ваше оголошення, виходячи з місця розташування користувачів, статі та віку. Цю інформацію ви зможете використовувати у своїх майбутніх рекламних кампаніях.

З мінусів – АдсСпай не надає тестовий період, а його повна вартість становить $149 на місяць, що вельми істотно порівняно з аналогічними сервісами. Обов’язково дочитайте статтю до кінця, щоб дізнатися, як користуватися Adspy та іншими топовими spy-сервісами з 90 відсотковою знижкою.

Як шукати товари та креативи за допомогою AdSpy?

Відкриваємо сервіс AdSpy, після чого ми одразу потрапляємо на сторінку з рекламними оголошеннями. Щоб оптимізувати час на пошук брендових товарів і креативів, вносимо зміни в деякі параметри. У пункті Media type обираємо Video. Мова – English. У розділі Technologies обираємо Shopify або іншу платформу.

У розділі Created between вибираємо проміжок дат, коли оголошення були створені. Наприклад, останні кілька місяців. Пункт Seen between покаже проміжок дат, коли востаннє оголошення були помічені сервісом. Ви можете вибрати або той самий проміжок, або будь-який інший.

Це всі параметри, які нам знадобляться для пошуку. Далі необхідно вибрати сортування оголошень за лайками, і, вуаля, нам показано вибірку рекламних оголошень.

Тепер можна переглянути вподобані відеоролики та вивчити статистику за ними. Для цього ми натискаємо на сам креатив. Ми бачимо, коли оголошення було створено, коли було востаннє помічено сервісом, назву сторінки, текст оголошення, а також статистику за оголошенням: кількість лайків, репостів, коментарів. Щоб отримати більш детальну статистику за оголошенням, необхідно відкрити його в новій вкладці.

AdSpy – найкращий сервіс для аналітики реклами конкурентів

AdSpy, дійсно, унікальний інструмент з величезною базою даних і швидким пошуком. Сервіс, який істотно полегшить вам роботу, заощадивши фінанси та дорогоцінний час, не кажучи вже про чітке розуміння того, що зараз популярно на ринку.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

стрічка новин