AdHeart – топовий інструмент для проведення глибокого аналізу та збору рекламної інформації у Фейсбуці. Сервіс розпочав свою роботу у 2019 році. Розробником є Сергій Цвєтаєв, більш відомий як адмін не менш класних проєктів: Адловер, Паблер, Телеметр. AdHeart орієнтований на парсинг усіх майданчиків ФБ, включно з Інстаграмом, Фейсбук месенджером, а також Audience Network.
також читайте
Сервіс потрібний для:
З інструментом ознайомилися. Пропонуємо зареєструватися і пройтися ключовими розділами.
Реєстрація
Щоб створити акаунт, на головній сторінці натисніть кнопку “Реєстрація”. Тепер або входимо за допомогою свого профілю у ВК, або вказуємо пошту.
На верхній панелі розташовуються основні розділи, статус вашого профілю, а також особистий кабінет.
Трохи нижче 3 блоки із загальними даними щодо креативів, додатків і зі статистикою. Інтерфейс зрозумілий і зручний для сприйняття.
Креативи
У цій вкладці знаходяться креоси, а також фільтр з неймовірно детальними налаштуваннями. Здійснити пошук ви можете за:
Трохи нижче будуть знаходитися ті самі креативи, за якими було виконано пошук. Представлено все це у вигляді окремих блоків, де можна подивитися і завантажити відповідний креатив, перевірити кількість днів від початку запуску, сторінку (доступно тільки в разі оформлення передплати), платформу розміщення, текст і просувне посилання.
Також ви можете виконати пошук усіх креативів із певним доменом, натиснувши на значок планети, і внести домен до особистого чорного списку, що дасть змогу більше не показувати з ним креативи.
Додатки
У цьому розділі все так само просто і зручно фільтрується за:
Тут можна отримати інформацію про те, який застосунок і в який період активно просувався, а ще подивитися точні відомості щодо креативів. Ви можете взяти на замітку всі найцікавіші підходи, щоб потім видозмінити і протестувати їх самому.
Мої добірки
У цей розділ можна додавати весь матеріал, який, можливо, стане в пригоді в майбутньому. Він теж має вбудований фільтр для зручнішого пошуку.
Сервіс працює у двох режимах: безплатному і за передплатою. У безплатній версії урізано кількість запитів, кількість видаваних результатів, а також відсутня можливість зберігати крео на свій ПК. У платному тарифі всі ці обмеження знімаються.
Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.