Зворотній відлік Google Ads

Зворотній відлік Google Ads
Зворотній відлік Google Ads дозволяє показувати в оголошеннях таймер зворотного відліку до певного моменту. Наприклад, це може бути старт або завершення акції, останній термін реєстрації або початок заходу. Коли час події настає, таймер перестає відображатись.

Зворотній відлік Google Ads – види, де застосовується

У Гугл адс існує досить багато різних макросів підміни, ми з вами розуміємо лише основні. Так, наприклад, макрос зворотній відлік, про який ми зараз говоритимемо, входить у цілу систему заміни контенту, яка дозволяє в режимі реального часу передавати різну інформацію в оголошення. На жаль, складні макроси не дуже користуються попитом в Україні із-за складності в застосуванні, тому ми почнемо вивчення нових макросів з набагато простішого і найнеобхіднішого — автоматичний таймер “зворотній відлік” за аналогією з таймером для лендингу.

Є два типи модифікаторів зворотного відліку:

 • COUNTDOWN відраховує час у часовому поясі користувача;
 • GLOBAL_COUNTDOWN відраховує час у часовому поясі, заданому в налаштуваннях облікового запису.
{=COUNTDOWN("ДАТА ЧАС","МОВА",ДНІ_РОБОТИ)}

Для роботи макросу потрібно 3 параметри:

 • Дата та час, до якого необхідно вести відлік.
 • Мова, на якій буде написано час, що залишився (Наприклад: 3 дні, 2 години…).
 • Кількість днів, скільки йтиме відлік.

Якщо з першими двома параметрами все зрозуміло, то зміст останнього не очевидний. У Google подбали про те, що ви можете створити оголошення заздалегідь або використовувати не тільки цей макрос, але і складніші, тому додали можливість автоматичного увімкнення/вимкнення оголошення прямо в таймер.

Тобто я можу створити оголошення 1 лютого з таймером до 28 лютого і вказати, що таймер повинен рахувати лише 5 днів. Таким чином оголошення у мене почне показуватись лише за 5 днів до вказаного дедлайну. Дуже зручно, якщо вам необхідно нагадати користувачам про закінчення акції , наприклад, через список ремаркетингу, і рекламу ви створили заздалегідь.

Тобто якщо ви рекламуєте онлайн-вебінар, реєстрація на який закінчується одночасно для всіх часових поясів, то вам необхідно вибрати GLOBAL_COUNTDOWN. Якщо ж ви запустили акцію, яка триватиме до 19:00 у кожному часовому поясі, то вам підходить COUNTDOWN.

Зворотній відлік доступний для пошукової реклами: розгорнутих текстових, адаптивних та динамічних оголошень.

У розгорнутому текстовому оголошенні зворотний відлік можна поставити у будь-яке поле, окрім кінцевої URL-адреси. Для адаптивних діє обмеження на додавання зворотного відліку в поле «Шлях». Крім того, в адаптивних оголошеннях потрібно додати щонайменше три заголовки без модифікатора зворотного відліку або використовувати текст за замовчуванням.

Як додати зворотній відлік до оголошення

Зворотній відлік можна додати до існуючого оголошення або під час створення нового.

У полі, де ви хочете використовувати таймер, відкрийте фігурну дужку – {. Відкриється список, виберіть у ньому пункт «Зворотній відлік».

Відкриється віконце налаштувань. Вкажіть:

 • дату та час закінчення зворотного відліку у 24-годинному форматі;
 • за який термін до цієї дати таймер повинен почати працювати (за замовчуванням – за 5 днів);
 • часовий пояс, за яким розраховується залишок часу (від цього залежить, використовуватиметься функція COUNTDOWN або GLOBAL_COUNTDOWN);
 • мову, якою буде написано термін до кінця відліку (встановіть мову оголошення).

В адаптивних пошукових оголошеннях мову не потрібно вказувати, вона автоматично визначається на основі мови креативу.

Після заповнення всіх полів натисніть кнопку «Застосувати».

У полі, куди ви бажаєте додати зворотний відлік, з’явиться повна версія функції. Наприклад, для налаштувань вище це буде {=GLOBAL_COUNTDOWN(“2022/5/31 23:59:59″,”ru”,60)}.

Таким чином, синтаксис для розгорнутих текстових та динамічних пошукових оголошень буде таким:

{=GLOBAL_COUNTDOWN(“yyyy/MM/dd HH:mm:ss”,”мова”,період відліку)} або {=COUNTDOWN(“yyyy/MM/dd HH:mm:ss”,”мова«,період відліку) }

Для адаптивних пошукових оголошень синтаксис модифікатора незначно відрізняється: у ньому немає знаку рівно, лапок, мови та змінено формат дати. Підсумок:

{COUNTDOWN(yyyy-MM-dd HH:mm:ss,daysBefore)} або {GLOBAL_COUNTDOWN(yyyy-MM-dd HH:mm:ss,daysBefore)}

Цей варіант написання модифікатора стане вам у нагоді для масового додавання оголошень зі зворотним відліком через Google Ads Editor.

До та після модифікатора “зворотній відлік” можна додати будь-які формулювання в межах ліміту символів. Наприклад, «До кінця акції COUNTDOWN» або «Реєстрація закінчиться через GLOBAL_COUNTDOWN». Головне враховувати, що з зворотного відліку може знадобитися до 8 знаків, і навіть забувати про узгодження і пунктуації.

Функція зворотного відліку автоматично адаптується і масштабується під термін, що залишився, і показує, скільки залишилося днів, годин і хвилин до закінчення пропозиції. Наприклад, якщо залишилося більше доби, то таймер буде у днях, якщо менше доби, то годинах, якщо менше години, то хвилинах.

Як вибрати часовий пояс і мову

 1. Виберіть Часовий пояс облікового запису, щоб зворотний відлік до часу завершення здійснювався в часовому поясі облікового запису Google Ads, або Часовий пояс глядача оголошення, щоб зворотний відлік здійснювався в часовому поясі користувача, що переглядає оголошення.
  • Якщо ви здійснюєте відлік часу до події (як-от, гра, семінар, концерт чи конференція), яка має відбутися в певному місці, радимо використовувати часовий пояс облікового запису.
  • Якщо ви здійснюєте відлік часу до події, не прив’язаної до конкретного географічного місця (наприклад, онлайн-розпродаж), рекомендуємо використовувати часовий пояс користувача, який бачить оголошення.
 2. Щоб змінити мову зворотного відліку, виберіть потрібну мову поруч із відповідною опцією. Відобразиться приклад модифікатора цією мовою.
Примітка: для адаптивних пошукових оголошень не можна змінити мову модифікатора зворотного відліку.

Як застосувати зворотний відлік і зберегти оголошення

 1. Натисніть Застосувати, щоб зберегти зворотний відлік. У тексті оголошення з’явиться модифікатор зворотного відліку.
 2. Переконайтеся, що кількість символів у тексті оголошення не перевищує допустиму. Код модифікатора зворотного відліку може згенерувати сегмент довжиною 8 символів. Переконайтеся, що текст оголошення може вмістити додаткові символи.
 3. Натисніть Зберегти оголошення.
Примітка. У попередньому перегляді зворотний відлік статичний і не показує реальний час.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин