Stories

Stories
Stories – це міні-репортажі з терміном дії в 24 години, їм не можна поставити лайк, їх неможливо прокоментувати. Можна лише написати повідомлення безпосередньо автору. Пости видаляються автоматично, не залишаючи після себе згадки.

Як подивитися сторис в Інстаграм . У мобільній версії програми над загальною стрічкою фотографій та рекламних оголошень розміщується лінійка stories, кожна з яких оформлена у колі з авторським аватаром. Для перегляду натискаєте на акаунт, що вас цікавить. В рамках одного облікового запису короткі історії публікуються один за одним. Якщо відтворення не зупиняти, то stories будуть йти один за одним.

Як подивитися сторис в інстаграмі на комп’ютері. У класичній версії програми для робочого столу така можливість не передбачена зовсім. Найпростіший спосіб для браузера Google Chrome – встановити спеціальне розширення Chrome IG Story, яке дозволить не лише дивитися, але й завантажувати актуальні сторіси.

Для власників Mac доведеться встановити віртуальний смартфон – можна користуватися Nox APP Player. На нього встановити програму Інстаграм, щоб використовувати всі можливості сервісу, недоступні у стандартній версії. 

Як додати сторис в інстаграм. Натисніть крайнє коло зліва з вашою фотографією. Сфотографуйте, завантажте фотографії зі смартфона, зроблені за останні 24 години, або зніміть відео з ефектами або без. За бажанням додаються спецефекти або стікери, можна вказати геолокацію або точний час.

Instagram запустив свій новий розділ Stories більше року тому, у серпні 2016, але публікувати рекламні відео компаніям дозволили лише у січні 2017-го. Чи варто сьогодні використовувати stories в Україні для просування бізнесу – дізнаємося далі.

Статистика популярності Instagram stories

На початку літа фотосервіс Instagram відкрив світові коротку статистику щодо активності користувачів. І вона не може не вразити!

  • 250 мільйонів людей у ​​всьому світі щодня використовують сервіс Instagram Stories.
  • Користувачі до 25 років щодня проводять у цій соцмережі до 32 хвилин, люди старші – по 24 хвилини. У будь-якому випадку цього вистачить, щоб привернути увагу до ваших товарів та послуг.
  • Близько 70% всіх сторінок переглядають зі звуком. І близько половини використовують назву облікового запису зі значком @, що дозволяє відразу перейти за посиланням.

У липні цього року американське агентство «L2» відстежило 89 брендів, які активно користуються Instagram. У ході аналізу виявилося, що за місяць маркетологи компаній опублікували 1347 історій у Instagram.

Як використовувати Instagram Stories для бізнесу

В Україні ж аналогів рекламних Stories з таким вихідним на потрібну аудиторію просто не було, тому нововведення захопило український ринок, дозволяючи компаніям вимагати визначних результатів.

Перевірений факт – сторіс переглядає більш лояльна аудиторія, якій цікаві непересічні речі, а не реклама, що набридла в стрічці.

Припустимо, у вашої компанії вже є досить розвинений та оформлений обліковий запис в Інстаграм. Ми дамо кілька прикладів контенту, який можна з легким серцем публікувати у stories. І при цьому необов’язково користуватися послугами професійного фотографа та відеоредактрора. Креатив оцінять швидше, ніж ретуш.

Backstage

Робіть закадрові фото та відео робочих процесів, покажіть відкритість та чесність вашої компанії.

Такий backstage значно підвищить рівень довіри клієнтів. А якщо ваш бізнес цікавий суто з виробничого погляду, то періодична демонстрація «прозорості» підігріє інтерес аудиторії. Тут головне адекватно оцінювати свої здібності. Довбаючі по клавіатурі маркетологи менш цікаві, ніж, наприклад, флористи, аніматори та кухарі.

Розповідайте про знижки, які діють “тільки сьогодні”, сторіс – найвідповідніший для цього інструмент! Сфотографуйте афішу майбутнього концерту, покажіть нові костюми вашої рок-групи, запишіть відеозвернення вашого директора або запрошеної зірки. Зробіть серію експрес-інтерв’ю з одним питанням, наприклад: «Чому потрібно йти на вечірку Васі Пупкіна?». Головне, щоб фото- і відеоряд, що вийшов, був цікавим і відповідав стилю життя вашої цільової аудиторії. Самі розумієте, марно кликати на дорогий майстер-клас вузької бізнес-тематики за допомогою клоунів.

Корисні сервіси для інтернет-маркетолога.

Презентація новинок

До вас надійшла нова лінійка верхнього одягу, палітра тіней для повік, іграшкових поїздів, дрилів тощо? Покажіть нагромадження коробок, вішалки із куртками, полиці з товарами. Зробіть відео про ваш товар у дії. Вставте оформлену афішу на безкоштовний урок візаж, форму замовлення з вашого сайту і так далі.

Покажіть, як ви справляєтеся з актуальними проблемами або дбаєте про своїх клієнтів. Наприклад, пакувати у фірмові пакети замовлення для відправки. Покажіть, як працює рандомайзер або як ви граєте цінний приз серед присутніх. Це розпалює інтерес і азарт (чим цінніший приз – тим більший відгук ви отримаєте).

Клієнти та ваші товари/послуги

Попросіть клієнтів надіслати фотографії з вашим товаром, знімайте відвідувачів з ефектом «до/після». Наприклад, до стрижки і після (так, це найбільш зручний варіант для жіночої аудиторії). Фотографуйтеся з клієнтами та вітайте з днем ​​народження партнерів.

Особливості використання Instagram Stories

Аудиторія інстаграм любить вільно спілкуватися з брендами, які відкриті до своїх клієнтів. Тому будьте готові відповідати на коментарі, що приходять.

Найпопулярніші хештеги у сторіс

#goodmorning, #work, #goodnight, #mood, #happybirthday

Найпопулярніші стікери:

Геолокація, місцевий час, лайк, стікер-хештег, температура повітря

Покажіть свій бренд в особах, покажіть природний, «людський» бік своєї компанії. Це завжди цікавіше та приємніше, ніж гладкопричесана за всіма законами маркетингу реклама.

Давайте рекламу в сторіс, за статистикою, вона збирає більший відгук, ніж класичне оголошення у стрічці. Чи сумніваєтеся, чи знайдуться у вас гідні ідеї для публікацій? Проведіть експеримент: завантажте класичний пост у свій обліковий запис і зніміть сторіс з тією ж картинкою та невеликим відео введенням. Переконайтеся, наскільки різними будуть кількість лайків під фотографією і кількість сторінок, що переглянули.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті фейсбук.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин