Instant Experience

Instant Experience
Instant Experience – це спеціальний формат сторінок, доступний у рекламному кабінеті Facebook. За допомогою нього можна створити легку мобільну версію сторінки або лендінг під рекламний трафік.

Раніше цей формат називався Canvas Ads, але у 2018 його перейменували. Створити сторінку з його використанням можна як для реклами в Інстаграм, так і Фейсбук. У цій статті ми розповімо про те, навіщо потрібний такий формат та як його використовувати. Опишемо процес створення Instant Experience для Фейсбук та Інстаграм за шаблоном або у конструкторі.

Instant Experience – що це і для чого потрібно

Головна перевага данного формату у тому, що сторінка швидко відкривається та завантажується на весь екран мобільного пристрою. Це незамінний інструмент, якщо у вас немає сайту, або ваш ресурс застарів і дуже довго вантажиться на мобільних.

Інструмент створення Instant Experience дозволяє створити прискорену сторінку з нуля або вибрати та відредагувати готові шаблони. Крім того, можна додати опис, кнопки та посилання.

На створену сторінку можна додати піксель Facebook або інший піксель для збору аудиторії. Плюс, Інстант Експірієнс має додаткові показники відстеження ефективності: час перегляду полотна; відсоткову частку часу перегляду окремого компонента у відсотках, кількість переглядів. Можна також зв’язати кілька Інстант Експірієнс.

Як зробити Instant Experience у Facebook: покрокова інструкція з прикладами

Перш ніж розпочати створення, підготуйте всі матеріали для рекламної кампанії. Визначте цілі та завдання, які вона має вирішувати. Потім почніть створення рекламної кампанії в рекламному кабінеті Facebook .

Виберіть ціль, яка підтримує Instant Experience, наприклад Трафік або Конверсії. Налаштуйте націлення на потрібну аудиторію, вкажіть бюджет та графік показів. Визначтеся з рекламним форматом: галерея, одне зображення, відео, слайд-шоу або вибірка. Далі ми починаємо створення Instant Experience.

За шаблоном

Для початку після вибору формату реклами поставте нижче галочку в поле «Додати Instant Experience». Потім виберіть один із трьох шаблонів: Залучення клієнтів, Форма або продаж товарів. Розглянемо роботу із шаблоном «Залучення клієнтів».

Відкриється вікно налаштування та створення сторінки. Пройдемося по всіх пунктах. Усі зміни, які ви вносите, будуть миттєво відображатися у правій частині екрана. Там же можна подивитися, як сторінка виглядатиме при відкритті у Facebook та як у Instagram.

Фото або відео обкладинки . Завантажте зображення або відео сторінки. Ширина зображень, що рекомендується, — 1080 пікселів. Довжина відео, що рекомендується, — 2 хвилини.

Текст. Є два поля для тексту. Перше поле – заголовок сторінки, друге – зміст. Обмеження на символи немає, але постарайтеся бути лаконічними.

Кнопка. На кнопці напишіть  заклик до дії та вкажіть цільову URL-адресу.

Кільцева галерея. У цьому пункті можна додати від 2 до 10 картинок, що розповідають про вашу пропозицію. За бажанням, для кожного зображення можна додати посилання.

Текст та кнопка . Далі, додаємо опис нашої галереї та ще одну кнопку.

Контактна форма . Нижче включаємо контактну форму для збору заявок. Додаємо заголовок форми, поля, посилання на політику конфіденційності та інформацію для екрану подяки.

Зверніть увагу, що форма Instant Experience в Інстаграм не доступна.

На завершення тиснемо “Готово” і відправляємо кампанію на модерацію.

Корисні сервіси для інтернет-маркетолога.

У конструкторі

Якщо вам не подобається запропоновані шаблони, можете скористатися конструктором Instant Experience. Для цього клацаємо на рядок унизу під шаблонами.

Відкриється конструктор. Тут все так само, як при роботі з шаблонами, тільки необхідні блоки ми вибираємо самі. Для цього тиснемо “Додати компонент”.

Усього доступно 8 компонентів:

  • кнопка;
  • кільцева галерея;
  • фото;
  • текстове поле;
  • відео;
  • локатор магазинів (недоступний для Інстаграм);
  • форма (недоступно для інстаграм);
  • Заголовок.

Вибирайте будь-які компоненти, змінюйте сполучення та створюйте свої унікальні сторінки.

Висновок

Підведемо підсумки. Instant Experience — ідеальне рішення для тих, хто не має свого сайту або тих, хто має великий обсяг мобільного трафіку. Формат допомагає швидко доносити до користувачів потрібну інформацію та простий у користуванні.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті фейсбук.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин