Google Play

Google Play
Google Play Store — це магазин додатків, книг та музики від Google для пристроїв Android. Додатки з Google Play можна просувати через Google Ads у самому магазині, пошуковій та медійній мережі Google.

Де розміщується реклама додатків Google Play

Оголошення в таких кампаніях будуть показані в магазині, пошуковій мережі, КМС та на YouTube, а також у рекомендаціях на Пошуку (тільки англійською мовою для Android-пристроїв).

Місця показу реклами в гугл плей:

  • Результати пошуку.
  • Розділи «Вам також можуть сподобатися…» та «Схожі додатки».
  • Блок на головній сторінці «Рекомендуємо».

Як запустити рекламу в Google Play

Щоб запустити просування, на сторінці створення кампанії в Google Ads потрібно вибрати “Реклама додатків”. Виберіть один із трьох підтипів кампаній: встановлення додатку, взаємодія з додатком та попередня реєстрація.

  • Встановлення додатку. Реклама націлюється на потенційних користувачів. Google Ads автоматично керуватиме націленням та ставками, щоб залучити максимально вигідних користувачів.
  • Взаємодія з додатком. Оголошення відображаються існуючим користувачам та надсилають їх на цільову сторінку в програмі. Такі кампанії доступні для додатків зі сформованим списком аудиторії та кількістю установок щонайменше 250 000. Подробиці – у  довідці Google Ads.
  • Попередня реєстрація у додатку . Такі кампанії створюються для програм, які ще не запущені в Google Play, але для яких налаштовано попередню реєстрацію. Докладніше про цю можливість для розробників у  довідці Play Console.

Далі через поле введення знайдіть додаток з Google Play, виберіть її та натисніть «Продовжити». Введіть назву кампанії, виберіть цільові розташування, мову та середній денний бюджет. Подальші установки залежать від вибраного типу кампанії. Наприклад, для кампанії з метою встановлення програми програма запропонує вказати цільову ціну інсталяції. Стратегію Google Ads вибере автоматично.

Далі вкажіть дати проведення кампанії. У «Додаткові налаштування» для кампаній «Установки додатку» та «Взаємодія з додатком» можна додати фід даних для динамічних оголошень або фід з Merchant Center (з товарами, що представлені в додатку). Коли ви натиснете «Зберегти та продовжити», відкриється екран із створенням динамічних оголошень. Потрібно додати 2–5 заголовків та 1–5 описів, завантажити до 20 зображень, відео та HTML5-об’єктів.

Команда Google Ads рекомендує додати хоча б одне горизонтальне зображення та два відео (горизонтальне та вертикальне). Для кращої відповідності кінцевому вигляду варто використовувати формати зображень та відео 1:1, 4:5 та 1,91:1.

Оголошення будуть створюватися автоматично у різних форматах для різних мереж.

Корисні сервіси для інтернет-маркетолога.

Навіщо і як пов’язувати акаунти Google Ads та Google Play

Облікові записи потрібно зв’язати, щоб збирати ремаркетингові аудиторії з користувачів програми.

Щоб зв’язати акаунти, зайдіть у Google Ads та відкрийте меню «Інструменти та налаштування». У розділі «Параметри» виберіть «Пов’язані облікові записи». Напроти Google Play натисніть “Подробиці”. На новому екрані натисніть “Зв’язати”. Вкажіть email, до якого прив’язаний обліковий запис розробника Google Play, натисніть «Надіслати».

Власник облікового запису розробника отримає повідомлення по email і в кабінет Google Play, де зможе підтвердити заявку.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті фейсбук.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин