Facebook Marketplace

Facebook Marketplace
Facebook Marketplace – це відповідь Facebook на маленькі приватні рекламні оголошення Ebay . Тут кожен безкоштовно може продавати або дарувати будь-що, а також просто переглядати пропозиції інших користувачів.

Facebook Marketplace що це

Необхідною умовою для використання Facebook Marketplace є наявність облікового запису в соціальній мережі Facebook. Після цього на сайті facebook.com/marektplace ви можете поритися у різних пропозиціях. Ви можете легко знайти потрібну річ, якщо скористаєтеся пошуком за окремими категоріями та оберете між діями купівлі або продажу.

Якщо ви знайшли потрібний товар, можете «зберегти» його або зв’язатися з продавцем. На відміну від Ebay і Amazon , жодні збори платити тут не потрібно. Facebook Marketplace: купуємо товари Шукати товари ви можете за допомогою ключових слів, або скориставшись розділенням речей на категорії. Зверніть увагу на те, що у вашому розпорядженні є різні фільтри. Так, наприклад, ви можете обмежити пошук лише за тими користувачами-продавцями, які живуть у певному радіусі від вас. При цьому ви можете збільшувати радіус, щоб знайти більше пропозицій.

Корисні сервіси для інтернет-маркетолога.

Facebook Marketplace як користуватись

Якщо ви натисніте на товар, то потім за допомогою спеціальної синьої кнопки можете зв’язатися з продавцем. Комунікації здійснюються через месенджер Facebook, ціни здебільшого можна обговорити. Безпосередньо з продавцем ви маєте домовитися — чи приїдете самі забирати товар, чи хочете оформити доставку. Також вам слід домовитись про спосіб оплати. Найнадійніше — розрахунок готівкою під час особистої зустрічі.

Порада: у випадку з дорогими товарами (наприклад, уживаним автомобілем, ноутбуком тощо) ви повинні обов’язково оформити договір купівлі-продажу. Продаємо товари через Facebook Marketplace Щоб самому запропонувати будь-який товар, вам необхідно на головній сторінці Marketplace клікнути на блакитну кнопку «що-небудь продати».

На наступних кроках вам потрібно буде вказати назву товару, його вартість та місце розташування. Після цього знадобиться вибрати відповідну категорію і якомога точніше описати товар. Наприклад, дуже важливою є інформація про наявність подряпин чи дрібних дефектів.

Ну і наприкінці необхідно завантажити фотографію товару. Після цього можна буде натиснути кнопку «Опублікувати». Якщо в наступні години/дні з’являться зацікавлені особи, вам потрібно буде самостійно домовлятися з ними про спосіб оплати та доставки/самовивозу товару.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті фейсбук.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин