Власні експерименти Google Ads дозволяють перевіряти, наскільки ефективними будуть зміни у кампаніях у пошуковій та контекстно-медійній мережах. Вони дозволяють оцінити результати змін до їхнього застосування в кампанії.
У статті розповідається про принципи роботи власних експериментів. Прочитавши її, ви дізнаєтесь, як настроїти власний експеримент.
Як працюють власні експерименти
Власні експерименти Google Ads дають можливість створити кампанію-експеримент та перевірити її ефективність у порівнянні з вихідною.
- Налаштуйте свій експеримент. Налаштовуючи експерименти Google Ads необхідно вказати їх тривалість, а також частку трафіку (та бюджету) вихідної кампанії, яка буде виділена.
- Відстежуйте власні експерименти . Під час проведення експерименту можна відстежувати та порівнювати його ефективність із вихідною кампанією. Ви також можете змінити дату завершення експерименту, щоб перервати його раніше .
- Запустіть власний експеримент . Якщо він буде ефективним, його можна застосувати до вихідної кампанії (вручну або автоматично). Також можна перетворити експериментальну кампанію на нову з тими самими датами та бюджетом, що й у вихідній (яка в цьому випадку буде припинена).
Важливо!
Власні експерименти Google Ads доступні лише для кампаній у пошуковій та контекстно-медійній мережах. Їх не можна використовувати в кампаніях для програм та торгових кампаній.
Функції, недоступні у власних експериментах
У своїх експериментах доступні майже ті самі функції, що у кампаніях. Винятки:
- Модифікатори об’яв для цільових кампаній та груп об’яв. Однак, ви можете створити експеримент, а потім призначити фід цільової кампанії або групи оголошень. Докладніше про те, як створювати модифікатори оголошень та налаштовувати їх націлення на кампанію …
- Загальні бюджети.
- Розподіл ставок.
Експерименти Google Ads – переваги
Спрощений робочий процес. Ви можете вибрати тип експерименту і створити його лише за кілька кроків. Ви можете обрати:
- Варіанти об’яв. Показуйте текстові або адаптивні пошукові об’яви в кампаніях або облікових записах.
- Спеціальні експерименти. Створіть експеримент у пошуковій або контекстно-медійній мережі.
- Виберіть вихідну кампанію, змініть змінні в тестовій кампанії та запустіть експеримент.
- Експерименти відео. Тестуйте відеооб’єкти у відеокампанії.
Зручна робота із звітами. Ви можете створювати звіти про всі експерименти на сторінці “Всі експерименти”. Ви можете:
- переглядати всі експерименти для варіантів оголошень в одній таблиці, зокрема експерименти у пошуковій та контекстно-медійній мережах;
- переглядати решту показників у підсумковій таблиці, де порівнюється ефективність вихідної кампанії та кампанії-експерименту. Вам більше не потрібно наводити курсор для порівняння статистики.
- визначати до двох основних показників ефективності та отримувати дані щодо них;
- точніше порівнювати ефективність за датами, використовуючи вікно вибору дат лише на рівні експерименту.
Управління експериментами. Ви можете переглядати показники у спеціальних таблицях для вихідних та тестових кампаній.
- Аналізуйте дані на рівні кампанії, групи оголошень або креативу, в тому числі дані у звичайних стовпцях, наприклад, “Історія змін”, щоб зрозуміти зміни в ефективності.
- Змінюйте змінні експерименти або керуйте ними в таблиці керування кампаніями.
Якщо ви хочете перевірити креатив свого оголошення в пошуковій мережі, радимо скористатися варіантами оголошень . Щоб протестувати відеокреативи, створіть експеримент для відео .