Business Manager

Business Manager
Facebook Business Manager — це інструмент Facebook для бізнесу, який дозволяє в одному місці керувати всіма обліковими записами, бізнес-сторінками, рекламою, відстежувати статистику та надавати доступи партнерам, колегам та підрядникам. Business Manager зазвичай використовують компанії та агенції для контролю розміщення на майданчиках Facebook.

Навіщо мені потрібний Facebook Business Manager

Бізнес менеджер – це безкоштовний інструмент, який дозволяє керувати обліковими записами, бізнес-сторінками та доступом для користувачів, а також відстежувати статистику за ними в одному інтерфейсі. Facebook рекомендує користуватися цим інструментом усім рекламодавцям, які керують декількома сторінками та рекламними обліковими записами одночасно з іншими людьми та командами як усередині компанії, так і поза нею.

Особливо це актуально для великих брендів, де маркетингом займаються великі внутрішні команди та зовнішні підрядники.

Корисні сервіси для інтернет-маркетолога.

Зробіть кілька кліків – не ризикуйте бізнесом

Штатна ситуація з практики рекламного ринку: бренд звертається до рекламної агенції за просуванням «під ключ». Агенція вже має Бізнес Менеджер. Щоб бренду було зручніше, агентство створює бізнес-сторінку, обліковий запис, Pixel, продуктовий каталог та інші активи самостійно – всередині власного БМ.

Таким чином, агентство фактично та юридично стає власником усіх активів бренду, створених на Facebook.

Якоїсь миті у бренду змінюються бізнес-завдання або пріоритети, і він вирішує звернутися до іншого агентства. І тут починаються проблеми – усі вже створені активи необхідно коректно передати від агентства до агенції, нічого не втратити, а щось налаштувати наново чи відновити.

Це оптимістичний сценарій. У поганому випадку перше агентство, творець та власник усіх облікових записів та сторінок, відмовляється передавати права новому підряднику. Всі доступи, статистика, дані пікселя, каталоги та інша інформація бренду про аудиторії та конверсії, що збиралася роками, буде безповоротно втрачена.

Чому Business Manager?

Тримайте всі ресурси під особистим контролем. Створіть власний БМ, де вся інформація буде у безпеці. До нього можна додавати користувачів та відкривати доступ до окремих активів для певних завдань.

Facebook дбає про те, щоб і користувачі, і рекламодавці відчували себе в безпеці на платформі. Ми постійно проводимо оновлення алгоритмів та систем безпеки, але ви також можете самостійно посилити свій захист від непередбачених ситуацій у роботі з Facebook. У цьому вся допоможуть інструменти для комфортної роботи. Для рекламодавця це насамперед Business Manager, який збирає всі пікселі, каталоги, сторінки, аудиторії, додатки, доступи до облікового запису Instagram та інші активи в єдиному інтерфейсі. Це забезпечує безпеку зберігання даних і зручніший доступ до інструментів для ваших співробітників.

Отже, вам точно потрібен бізнес-менеджер для:

  • Зручності (вашим маркетингом усередині компанії займається більше однієї людини).
  • Ефективного управління (у вас є кілька бізнес-сторінок, рекламних акаунтів, пікселів та інших активів).
  • Безпеки (ви працюєте з підрядниками та агентствами, які налаштовують та запускають ваші кампанії, керують сторінкою, аккаунтами та пікселем).
  • Конфіденційності (ви хочете відокремити управління бізнесом на Facebook від особистої активності).
Я не маю Business Manager. Що робити?

Ось покрокова інструкція, як створити Business Manager.

1. Увійдіть до Facebook під своїм особистим акаунтом.

Будь-яка рекламна активність доступна лише зареєстрованим на Facebook користувачам. Без цього неможливо створити рекламний обліковий запис або бізнес-сторінку. Реєстрація в Business Manager також можлива лише з особистого профілю Facebook.

Не турбуйтеся про конфіденційність: інші користувачі з доступом у Business Manager будуть бачити тільки ваше ім’я, робочу електронну адресу і те, до яких сторінок та рекламних облікових записів у вас є доступи.

Надалі кожен, хто отримає доступ до вашого Business Manager, також має бути авторизований своїм особистим профілем Facebook. Це дозволить вам побачити, хто відредагував кампанію чи оголошення.

Зверніть увагу, що Facebook забороняє декільком людям використовувати той самий обліковий запис або створювати фейкових користувачів. Оперативна група Facebook видаляє такі облікові записи через порушення умов використання Facebook.

2. Перейдіть до business.facebook.com .

У верхньому правому куті натисніть кнопку «Створити компанію».

3. Вкажіть назву компанії, ваше ім’я та імейл.

4. Заповніть всю необхідну інформацію про вашу організацію.

5. Business Manager готовий.

Створіть у ньому рекламний обліковий запис , додайте бізнес-сторінку та всіх користувачів , які керуватимуть вашою рекламою.

Для створених Business Manager можливе обмеження на створення облікових записів – не більше одного. Ліміт збільшуватиметься залежно від ваших витрат на рекламу.

Важливо, щоб у Вашому Business Manager було щонайменше двох користувачів з доступом адміністратора. Якщо один з них залишить компанію, інший збереже доступ до бізнесу на Facebook і дані не будуть втрачені. Коли співробітник, який має доступ до Business Manager, залишає компанію, обов’язково видаліть його з Business Manager і не забудьте окремо відредагувати його права в налаштуваннях бізнес-сторінки, якщо він мав до неї доступ.

6. Увімкніть двофакторну автентифікацію для більшої безпеки

Двофакторна автентифікація – додатковий захист для вашого бізнесу на Facebook. Ви можете зробити її обов’язковою для адміністраторів або всіх користувачів, які мають доступ до Business Manager – тоді при кожному вході з нового комп’ютера або мобільного телефону потрібно буде вводити спеціальний код.

У всіх користувачів також має бути активована двофакторна автентифікація для особистих профілів.

Двофакторну аутентифікацію рекомендується обов’язково всім рекламодавцям без винятку. Це надійний спосіб убезпечити кабінет від зломів, які загрожують крадіжкою грошей із прив’язаного до Business Manager платіжного способу або повним блокуванням через порушення рекламної політики Facebook .

7. Використовуйте спеціальні можливості для спрощення роботи

У Business Manager ви можете групувати активи та надавати співробітникам доступ тільки до частини даних для роботи з конкретними проектами, отримувати оповіщення про важливі для компанії об’єкти, створювати акаунти з різними способами оплати та створювати до 100 Pixel.

Якщо коротко

Зберегти інформацію бізнесу, захистити сторінку від зломів та вторгнення небажаних користувачів та тримати рекламну активність у Facebook під особистим постійним контролем можна за допомогою одного єдиного інструменту – і це Facebook Business Manager.

Цей інструмент дозволить зберегти репутацію вашого бренду, ваші активи та конфіденційні дані.

Більше цікавих матеріалів у нашій спільноті facebook.

[wpreactions sgc_id="5" bind_to_post="yes"]

стрічка новин