АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Реклама
товарного бізнесу

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД «ПІД КЛЮЧ»

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

Інтернет реклама для товарного бізнесу – великий зрівняльник, він дає можливість маленьким компаніям конкурувати з великими корпораціями. Як і раніше, для реклами в інтернеті потрібні гроші, і якщо ви не будете обережні у розподілі бюджету, ви можете все втратити.

Послуги з реклами

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Що про нас кажуть клієнти?

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Реклама товарного бізнесу
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Роль реклами у товарному бізнесі

На перших етапах розвитку підприємець стикається з серйозними труднощами. Поки про товари та послуги нічого не відомо цільовій аудиторії та постачальникам, фірму сприймають з обережністю, недовірою.

Важливим поштовхом для подальшого розвитку малого бізнесу є створення хорошої ділової репутації, яка допоможе заявити про наступні якості компанії:
  • надійність;
  • платоспроможності;
  • відповідальності.
Незамінний помічник у справі формування репутації грамотна реклама. Вона допоможе створити позитивний образ компанії, підкреслить переваги, сформує лояльне ставлення до товарів та послуг, позначить переваги перед продукцією конкурентів.

Контекстна реклама для товарного бізнесу

Контекстна реклама допомагає бізнесу привернути увагу потенційних клієнтів до продукції, що реалізується, анонсувати появу новинки на ринку. Вона виконує дві важливі функції: інформує про переваги та особливості продукту, дозволяє підвищити продажі, а разом із ними і виручку.

Бізнесу варто уважно ставитися до ефективності рекламі оскільки це фундамент успіху. Сучасний маркетинг пропонує інструменти та методи, які за помірних витрат дають вагомий ефект.

Реклама товарного бізнесу

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Ваші запитання:

Заздалегідь спрогнозувати вартість заявки/дзвінка дуже складно. Вона залежить від ніші, бюджету, стану сайту, активності конкурентів, сезонності тощо. Дізнатися про це можна в нашому блозі. Перед запуском реклами ми рекомендуємо запустити рекламу з тестовим бюджетом, а потім збільшувати чи зменшувати його суму на основі результатів експериментів та нашого досвіду.

Кількість конверсій та їх вартість залежить від вартості кліка. Умовно, можна отримувати 10 кліків на день по 3 грн, але якщо необхідно 200 кліків, то кожен клік може вже коштувати вже по 15 грн. Зі збільшенням кількості кліків зростає та його вартість, наше завдання у процесі ведення зробити те щоб реклама була вам максимально рентабельна.

На результат впливає дуже багато факторів, деякі з них ми можемо впливати, але на інші – ні. Тому гарантія будь-яких результатів буде обманом. Обманом ми не займаємось, тому гарантій не даємо. Як тільки у нас з’явиться можливість гарантовано забезпечити результат, ми обов’язково про це повідомимо.

Насамперед від вас необхідна інформація про ваш бізнес:
– цілі, які ви ставите,
– очікування від реклами (у цифрах),
– особливості товару/послуги,
– регіон реклами,
– активність конкурентів,
– хто є цільовою аудиторією,
– був до цього досвід просування,
– передбачуваний бюджет.
Докладніше про необхідні дані можна дізнатися у цій статті. На підставі вступних даних ми сформуємо попередню стратегію, визначимо обсяг робіт та їхню вартість. Після оплати приступимо до виконання завдань.

Кількість слів залежить від тематики та регіону реклами. Ми не ставимо завдання зібрати 1 тисячу або 10 тисяч слів, але при цьому не обмежуємо себе при зборі семантики. В даному випадку необхідно розуміти, що тут важлива не кількість, а якість. Наприклад, за ключовим словом “купити ноутбук з доставкою” оголошення будуть показуватися за запитами “купити хороший ноутбук недорого з доставкою” і “купити ноутбук недорого з швидкою доставкою”, додавання даних запитів як ключові слова недоцільно, керувати великою кількістю слів в акаунті стає складно, важливіше розширювати семантику схожими ключовими словами, синонімами, моделями, жаргонізмами, професійними термінами тощо. В даному випадку це можуть бути такі ключові слова: придбати ноутбук з доставкою, купити ноут з доставкою, купити Asus ZenBook з доставкою і т.п.

Реклама налаштовується на наших облікових записах або клієнта. Ми надаємо всі доступи і якщо з якихось причин ви вирішите відмовитися від подальшої роботи всі облікові записи залишаються у вашій власності.

У рекламних системах постійно відбуваються зміни, які також вимагають змін в обліковому записі. Ведення спрямоване на підвищення ефективності реклами, скорочення витрат та збільшення кількості конверсій. До підтримки входить:
– аналітика кампаній,
– управління ставками,
– перерозподіл бюджетів,
– внесення коригувань,
– відстеження нецільових слів (на етапі збору семантики все врахувати неможливо),
– виключення майданчиків для розміщення,
виявлення неефективних оголошень,
– А/Б тести,
– робота з аудиторіями,
– розширення семантики,
– тестування різних типів кампаній.
Докладно про це можна прочитати тут.
Наприкінці місяця ви отримуєте звіт з показниками, список виконаних робіт та план на наступний місяць.

Для кожної тематики є канали, які показують себе краще. З великою ймовірністю це пошукові системи – і ми рекомендуємо починати з реклами в них. Але ваші клієнти можуть бути як у Фейсбуці/Інстаграмі, так і на інших сайтах. Знайти їх та поінформувати про ваш продукт/послугу – наше першочергове завдання. Реклама – це інструмент, який доносить інформацію до вашої цільової аудиторії та показувати її необхідно скрізь, де мешкають ваші клієнти.

З великою часткою ймовірності – так. У нашому портфелі понад 500 проектів із різних сфер, і навіть для нас деякі тематики були несподіваними. Але в рамках одного напрямку однакові сайти в той самий проміжок часу можуть давати різний результат. Кожен проект є унікальним і в кожному випадку ми намагаємося виділити його особливості, при цьому максимально використовуючи наш досвід.