АУДИТ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ

Реклама
нерухомості

НАЛАШТУВАННЯ ТА СУПРОВІД «ПІД КЛЮЧ»

700000+ грн / міс

Сумарний бюджет наших клієнтів - нам довіряють

Топ-20

Рекламодавців з товарної реклами

Top Rated

Cеред фрілансерів України

Реклама сайтів нерухомості – обов’язковий етап в просуванні успішного бізнесу. Агентство інтернет-маркетингу надає послуги для залучення потенційих клієнтів з різних джерел: контекстна реклама, таргетована реклама, smm-просування.

Послуги з реклами

За 6 років роботи понад 350 успішних проектів

Що про нас кажуть клієнти?

Я дуже задоволений співпрацею з Ads-Tips. Вони надзвичайно відкриті, а також гнучкі до наших вимог, що змінюються час від часу. Ці хлопці надають дуже якісні послуги в сфері інтернет маркетингу.

Антон Берінчик

Директор з маркетингу, магазин UGG

Пропозиція місяця

Безкоштовна консультація по рекламі

Цифри, які мають значення

Ми знаємо, що робимо. І ось результати.

Реклама нерухомості
1000+

рекламних кампаній
налаштували наші спеціалісти

9.5/10

наших клієнтів готові
нас рекомендувати

досвід у 50+ нішах

просування компаній у
найрізноманітніших сферах

50+ тис.

заявок отримали наші клієнти
завдяки рекламі

старт від 1 дня

самий швидкий запуск
реклами на ринку

5 клієнтів

з щомісячним бюджетом
понад 5000$

Вартість роботи

Мінімальний рекламний бюджет – 15 000 грн без ПДВ

Вартість менеджменту рекламного облікового запису розраховується індивідуально, максимально - 25% від рекламного бюджету.

Усі налаштування рекламних облікових записів при цьому безкоштовні. Рекламні облікові записи належать агентству, замовник має доступ на перегляд.

Рекламні банери, коллтрекінг, роботи програміста, CRM, онлайн чати та інші додаткові сервіси оплачуються замовником окремо, ми даємо рекомендації з ким краще працювати.

Чим більший рекламний бюджет, тим менше % за менеджмент. Також % залежать від складності менеджменту рекламного акаунта, від KPI та від обсягу додаткової роботи. Докладніше про те, як ми працюємо.

Ми добре налаштовуємо рекламу для:

Застосовуємо наші знання для підвищення продажів та розвитку бізнесу

Етапи роботи:

Знайомство
Аналіз поточної ситуації, визначення сильних та слабких сторін
1
Знайомство
Планування
Формування маркетингового плану робіт над вашим проектом
2
Планування
Запуск
Підготовка та старт показів рекламних кампаній
3
Запуск
Супровід
Аналіз результату з подальшим коригуванням робіт з маркетингу проекту
4
Супровід

Кому необхідна реклама нерухомості?

  • Агентства нерухомості.
    Ваші клієнти приходять за рекомендаціями інших людей? Помітили, що їх кількість не збільшується, а тримається на одному рівні? Це означає, що пора шукати нові замовлення в Інтернеті. За статистикою, вже близько 50% нових клієнтів агентства нерухомості отримують через соціальні мережі і пошукову видачу. Це число продовжує збільшуватися, а значить – зростає і кількість конкурентів. Щоб обійти їх, потрібно швидше просувати бренд в Інтернеті.
  • Ріелтори і фахівці з оренди/купівлі нерухомості.
    Якщо ви працюєте як самостійний фахівець, вам потрібна довіра цільової аудиторії. Для цього потрібно «прокачувати» особистий бренд: публікувати на своєму порталі експертний, оптимізований контент. Він виконує два завдання: привертає органічний трафік на сайт, а також допомагає вирішити ті чи інші питання потенційних клієнтів. Але тільки цим довіру не заробити. Сайт повинен бути функціональним, зручним у використанні і обов’язково привабливим зовні.
  • Компанії, у яких вже є сайт.
    Ваші конкуренти – це великі агрегатори, які використовують великі бюджети на маркетинг щомісяця. У їх розпорядженні статті на великих профільних ресурсах, медійна реклама і т.д. Здається, що конкурувати з ними неможливо. Але це не так. Агентство інтернет-маркетингу знає, як збільшити частку безкоштовного трафіку з пошукової видачі.

Контекстна реклама нерухомості

Це об’ємне поняття, що включає безліч видів та форматів реклами. Вона демонструється користувачеві відповідно до тих матеріалів, які він переглядає в Інтернеті (в контексті веб-сторінки).

Вужче та популярніше значення терміна «контекстна реклама» – перелік платних рекламних інструментів, які надають пошукові системи власникам сайтів. За принципом дії ці інструменти дуже схожі.

Реклама нерухомості

Обговоримо ваш проект?

Фіксуємо вартість

до старту робіт

Працюємо результат

без компромісів і виправдань

Своя команда під проект

всі професіонали своєї справи

Відгуки про роботу

Ваші запитання:

Заздалегідь спрогнозувати вартість заявки/дзвінка дуже складно. Вона залежить від ніші, бюджету, стану сайту, активності конкурентів, сезонності тощо. Дізнатися про це можна в нашому блозі. Перед запуском реклами ми рекомендуємо запустити рекламу з тестовим бюджетом, а потім збільшувати чи зменшувати його суму на основі результатів експериментів та нашого досвіду.

Кількість конверсій та їх вартість залежить від вартості кліка. Умовно, можна отримувати 10 кліків на день по 3 грн, але якщо необхідно 200 кліків, то кожен клік може вже коштувати вже по 15 грн. Зі збільшенням кількості кліків зростає та його вартість, наше завдання у процесі ведення зробити те щоб реклама була вам максимально рентабельна.

На результат впливає дуже багато факторів, деякі з них ми можемо впливати, але на інші – ні. Тому гарантія будь-яких результатів буде обманом. Обманом ми не займаємось, тому гарантій не даємо. Як тільки у нас з’явиться можливість гарантовано забезпечити результат, ми обов’язково про це повідомимо.

Насамперед від вас необхідна інформація про ваш бізнес:
– цілі, які ви ставите,
– очікування від реклами (у цифрах),
– особливості товару/послуги,
– регіон реклами,
– активність конкурентів,
– хто є цільовою аудиторією,
– був до цього досвід просування,
– передбачуваний бюджет.
Докладніше про необхідні дані можна дізнатися у цій статті. На підставі вступних даних ми сформуємо попередню стратегію, визначимо обсяг робіт та їхню вартість. Після оплати приступимо до виконання завдань.

Кількість слів залежить від тематики та регіону реклами. Ми не ставимо завдання зібрати 1 тисячу або 10 тисяч слів, але при цьому не обмежуємо себе при зборі семантики. В даному випадку необхідно розуміти, що тут важлива не кількість, а якість. Наприклад, за ключовим словом “купити ноутбук з доставкою” оголошення будуть показуватися за запитами “купити хороший ноутбук недорого з доставкою” і “купити ноутбук недорого з швидкою доставкою”, додавання даних запитів як ключові слова недоцільно, керувати великою кількістю слів в акаунті стає складно, важливіше розширювати семантику схожими ключовими словами, синонімами, моделями, жаргонізмами, професійними термінами тощо. В даному випадку це можуть бути такі ключові слова: придбати ноутбук з доставкою, купити ноут з доставкою, купити Asus ZenBook з доставкою і т.п.

Реклама налаштовується на наших облікових записах або клієнта. Ми надаємо всі доступи і якщо з якихось причин ви вирішите відмовитися від подальшої роботи всі облікові записи залишаються у вашій власності.

У рекламних системах постійно відбуваються зміни, які також вимагають змін в обліковому записі. Ведення спрямоване на підвищення ефективності реклами, скорочення витрат та збільшення кількості конверсій. До підтримки входить:
– аналітика кампаній,
– управління ставками,
– перерозподіл бюджетів,
– внесення коригувань,
– відстеження нецільових слів (на етапі збору семантики все врахувати неможливо),
– виключення майданчиків для розміщення,
виявлення неефективних оголошень,
– А/Б тести,
– робота з аудиторіями,
– розширення семантики,
– тестування різних типів кампаній.
Докладно про це можна прочитати тут.
Наприкінці місяця ви отримуєте звіт з показниками, список виконаних робіт та план на наступний місяць.

Для кожної тематики є канали, які показують себе краще. З великою ймовірністю це пошукові системи – і ми рекомендуємо починати з реклами в них. Але ваші клієнти можуть бути як у Фейсбуці/Інстаграмі, так і на інших сайтах. Знайти їх та поінформувати про ваш продукт/послугу – наше першочергове завдання. Реклама – це інструмент, який доносить інформацію до вашої цільової аудиторії та показувати її необхідно скрізь, де мешкають ваші клієнти.

З великою часткою ймовірності – так. У нашому портфелі понад 500 проектів із різних сфер, і навіть для нас деякі тематики були несподіваними. Але в рамках одного напрямку однакові сайти в той самий проміжок часу можуть давати різний результат. Кожен проект є унікальним і в кожному випадку ми намагаємося виділити його особливості, при цьому максимально використовуючи наш досвід.